• Czyszczenie wykładzin - Wrocław. Zdrowie i komfort Twoich pracowników!

    Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Specjalizujemy się w profesjonalnym sprzątaniu przestrzeni biurowych - dokładnie takich, jak Twoja. Między innymi w naszej ofercie znajduje się czyszczenie wykładzin. Wrocław to jedno z miast, w którym pracujemy. Sprawdź, jakie usługi możemy Ci zaproponować!


Pranie wykładzin - cennik usług


Czyszczenie wykładziny to jedna z tych czynności, którą należy wykonywać regularnie, jednak wiele osób o tym zapomina. Od czego zależy cena za usługę, jaką jest pranie wykładzin? Cennik może być zróżnicowany pod kątem stopnia zabrudzenia wykładziny, jej jakości, wielkości powierzchni do wyczyszczenia. Z tego powodu trudno znaleźć jednoznaczną i konkretną odpowiedź w internecie wpisując w wyszukiwarkę frazę “pranie wykładzin - cennik”. 

We FreshOffice dokonujemy solidnej i bezpłatnej wyceny na telefon lub mailowo. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 607 395 208 lub adresem mailowym wroclaw@freshfacility.pl. Nasz konsultant zada Ci kilka pytań dotyczących Twojego biura i na tej podstawie udzieli wiążącej odpowiedzi co do oferowanego przez nas cennika. Pamiętaj, że wycena nie zobowiązuje Cię do podpisania umowy!Solidne pranie wykładzin - Wrocław. Dlaczego warto?


Wykładzina to idealny sposób na wykończenie posadzki w biurze. Nadaje wnętrzom elegancji, ale też sprawia, że pracownicy mają okazję poczuć się w biurze bardziej komfortowo. W zimie stanowi dodatkową izolację. Jest łatwiejsza do ułożenia na niektórych powierzchniach, niż ma to miejsce w przypadku paneli podłogowych, a na pewno gresu i kafelek. Nie wymaga wyrównywania powierzchni wylewkami samopoziomującymi. Jedynym minusem wykładziny jest to, że znacznie trudniej ją posprzątać, niż ma to miejsce w przypadku nie wykonanych z tekstyliów rodzajów posadzek. Dlatego regularnie warto zamawiać profesjonalne pranie wykładzin. Wrocław to miasto, w którym nie powinno być trudności ze znalezieniem firmy oferującej takie usługi - FreshOffice jest jedną z nich. 


Profesjonalne czyszczenie wykładzin - Wrocław. Co możemy Ci zaoferować?


Jesteśmy specjalistami od czystości w biurach. Gruntownie sprzątamy zarówno codzienne zabrudzenia, jak i te powstałe w wyniku remontu czy przebudowy pomieszczeń. Do profesjonalnego czyszczenia wykładzin wykorzystujemy piorące odkurzacze i najwyższej jakości detergenty. Dzięki temu masz pewność, że Twoja wykładzina w krótkim czasie odzyska pierwotny wygląd, a wszystkie zabrudzenia i niebezpieczne zarazki zostaną usunięte. 

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, że nawet nie wyglądające na zabrudzone wykładziny są prawdziwym siedliskiem zarazków. W końcu każdego dnia wielokrotnie nanoszone są na nie zanieczyszczenia z zewnątrz, dodatkowo osiada na nich kurz, także pozostałości z posiłków, a nawet włosy! To wszystko w połączeniu z rzadkim wietrzeniem w okresie jesienno-zimowym prowadzi do namnażania się roztoczy. Te z kolei mogą prowadzić do rozwijania się alergii wśród pracowników i obniżania ich komfortu pracy. 

Wykładzinę powinno zatem czyścić się regularnie, najlepiej biorąc pod uwagę częstotliwość jej użytkowania i ilość osób przebywających na co dzień w biurze. Rekomendujemy gruntowne pranie i czyszczenie wykładzin co najmniej 3-4 razy w roku, a także bieżące ich odkurzanie wysokiej klasy odkurzaczami przemysłowymi. Są one znacznie skuteczniejsze w usuwaniu kurzu, niż zwykłe odkurzacze domowe.

FreshOffice - firma sprzątająca nie tylko we Wrocławiu


FreshOffice powstało z myślą o przedsiębiorcach takich, jak Ty: dbających o prężnie rozwijającą się firmę i komfort pracowników. Działamy nie tylko na terenie Wrocławia, ale także w Katowicach, Warszawie, Krakowie i Rzeszowie. Jeśli Twoja firma posiada siedziby w kilku z tych miast, możemy przedstawić Ci kompleksową ofertę na usługi sprzątające. Oczywiście jeśli interesuje Cię tylko jedno miasto, ale porządkowanie biura w większym zakresie, niż tylko pod kątem jednorazowego prania wykładzin - także zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu +48 607 395 208 i adresem mailowym wroclaw@freshfacility.pl. 

Wrocław - miasto rozwijających się firm


Wrocław to miasto, w którym aktualnie otwiera się najwięcej przedsiębiorstw związanych z branżą IT w Polsce. Nic dziwnego - to ośrodek studencki z renomowanymi kierunkami informatycznymi. Dodatkowo Wrocław mocno inwestuje w infrastrukturę przyjazną młodym ludziom i rodzinom. Oprócz ciekawych perspektyw na rozwój kariery niemal w każdej branży, miasto to oferuje inspirujące zaplecze kulturalne i rozrywkowe. Bez wątpienia Wrocław jest jednym z najatrakcyjniejszych miast w Polsce. Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola