Firma sprzątająca placówki edukacyjne

Jeśli interesuje Cię firma sprzątająca przedszkola, żłobki, szkoły i uczelnie - to doskonale trafiłeś

Firma sprzątająca placówki edukacyjne


Jeśli interesuje Cię firma sprzątająca przedszkola, żłobki, szkoły i uczelnie - to doskonale trafiłeś. Fresh Facility jest marką z długoletnim doświadczeniem, która z przyjemnością podejmie się porządkowania obiektu.

Firma sprzątająca przedszkola, żłobki, szkoły,czy uczelnie bez wątpienia jest dobrym sposobem na znalezienie oszczędności w codziennym funkcjonowaniu placówki edukacyjnej. Aby jednak tak się stało, powinna być rzetelna i wybrana ze względu na swoje doświadczenie.


Dezynfekcja i ozonowanie przedszkoli i placówek edukacyjnychCzym powinna się charakteryzować rzetelna firma sprzątająca?


Firma sprzątająca przedszkola bezsprzecznie powinna być solidna i sprawdzona. Placówki edukacyjne to miejsca, które są szczególnie wymagające pod względem czystości. Ich sprzątanie powinno odbywać się jedynie z pomocą bezpiecznych detergentów posiadających stosowne certyfikaty. Dodatkowo powinno odbywać się możliwie często, aby usuwać szkodliwe pyłki i zarazki, których w przedszkolach i żłobkach bywa szczególnie dużo.

Ekipy sprzątające Fresh Facility mają długoletnie doświadczenie w sprzątaniu różnorodnych powierzchni: biurowych, placówek medycznych i domów prywatnych. Doskonale wiemy, że od jakości środków, a także sprzętu sprzątającego wiele zależy. Dlatego jako firma sprzątająca szkoły dokładamy wszelkich starań, aby zarówno nasza praca, jak i stosowane środki czystości były na jak najwyższym poziomie.


Firma sprzątająca czy osoba sprzątająca do przedszkola?


Rynek oferuje bardzo szeroki wybór osobom, które chciałyby oddelegować usługi sprzątające na zewnątrz. Mnogość firm i przedsiębiorstw z różnorodnych branż otworzyła rynek na świadczenie tego typu usług. Dlatego wpisując w okno wyszukiwarki frazę “osoba sprzątająca do przedszkola kraków” uzyskamy wiele wyników, z których część będzie prowadziła do ogłoszeń osób prywatnych, a część do ogłoszeń firm sprzątających.

Co się lepiej sprawdzi: firma czy osoba sprzątająca do przedszkola? Wiele obiektów wybiera firmy sprzątające - szczególnie, jeśli mówimy o prywatnych placówkach. Jest to związane z oszczędnościami i praktycznością takiego wyboru.

Po pierwsze, osoba sprzątająca pracująca na etat wymaga stałej kontroli. Po drugie, tego typu osobie przysługują urlopy i zwolnienia lekarskie, a w tym czasie jako zarządca danej placówki, jesteś zmuszony do poszukiwania kogoś na zastępstwo. To zajmuje bardzo dużo czasu, a także jest związane z ponoszeniem dodatkowych kosztów.

Co ważne, jeśli placówka prowadzi działalność gospodarczą, to koszty outsourcingowania usług sprzątających może wliczać do kosztów prowadzenia działalności.

Warto też wziąć pod uwagę fakt, że firmy sprzątające z dużym doświadczeniem odznaczają się dużą elastycznością zarówno pod kątem formułowania grafiku, jak i świadczonych usług. Są również dostępne w tzw. sytuacjach awaryjnych, kiedy niezbędne jest odświeżenie pomieszczeń po festynach, akademiach, większych uroczystościach.

Dlaczego Fresh Facility?


FreshFacility to firma, która zdobywała doświadczenie w przestrzeniach biurowych, ale obecnie jest to także firma sprzątająca żłobki, przedszkola, szkoły, placówki medyczne. Poszerzyliśmy asortyment swoich usług ze względu na wymogi rynku. Ponadto uważamy, że rozwijanie się jest naturalnym elementem biznesu. Zadzwoń do nas pod numer +48 607 395 208+48 607 - pokaż numer, adresem email: biuro@freshfacility.pl aby poznać naszą szczegółową ofertę. Nasz konsultant chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania, dodatkowo przygotuje propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb. Nasze wyceny są solidne i rzetelne, dodatkowo usługa ich wykonania jest oczywiście bezpłatna. Czekamy na Twój kontakt!Zamów darmową wycenę sprzątania placówki edukacyjnej

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola