• Firma sprzątająca przedszkola i szkoły - Kraków dba o placówki edukacyjne

    Ciesz się czystą przestrzenią już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel


Szukasz firmy sprzątającej żłobki, przedszkola lub szkoły, a Twoja placówka edukacyjna znajduje się w Krakowie? Trafiłeś idealnie. FreshOffice jest marką z długoletnim doświadczeniem, która z chęcią zaangażuje się w porządkowanie miejsca Twojej pracy.

Jeśli głowisz się nad znalezieniem oszczędności w codziennym funkcjonowaniu placówki edukacyjnej, zatrudnienie firmy sprzątającej przedszkola, żłobki i szkoły jest świetnym pomysłem. Warto jednak dokonać jej wyboru w oparciu o rzetelność działań i staż funkcjonowania na rynku usług porządkowych. 


Dezynfekcja i ozonowanie przedszkoli i szkółCzym powinna się charakteryzować firma sprzątająca przedszkola, żłobki i szkoły? Kraków nie stanowi tu wyjątku!


Firma sprzątająca przedszkola powinna mieć same dobre opinie, będące gwarantem jakości wykonywanych przez nią usług. Sprzątanie takich przestrzeni powinno odbywać się jedynie przy użyciu bezpiecznych detergentów posiadających stosowne certyfikaty. W końcu
placówki edukacyjne to miejsca, które są szczególnie wymagające pod względem czystości. W związku z tym, porządki powinny odbywać się tam możliwie często. Dlaczego? By usuwać szkodliwe pyłki i zarazki, których w przedszkolach i żłobkach bywa niebezpiecznie dużo.

Ekipy sprzątające FreshOffice mają wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu różnorodnych powierzchni: biurowych, domów prywatnych i placówek medycznych. Zdajemy sobie świetnie sprawę, z tego że od jakości środków oraz stosowanego sprzętu, wiele zależy. Dlatego jako firma sprzątająca szkoły dokładamy wszelkich starań, aby zarówno nasza praca, jak i stosowane środki czystości były na jak najwyższym poziomie.

Firma sprzątająca czy osoba sprzątająca do przedszkola? Kraków ma duży wybór!


Kraków, podobnie jak inne miasta na terenie naszego kraju, oferuje bardzo szeroki wybór  usług wszystkim tym, którzy chcieliby oddelegować usługi sprzątające na zewnątrz. Mnogość przedsiębiorstw i firm z różnorodnych branż otworzyła rynek na świadczenie tego typu usług. Dlatego wpisując w przeglądarce frazę “osoba sprzątająca do przedszkola kraków” wyszukiwarka podpowie nam wiele wyników. Część z nich będzie kierowała do ogłoszeń osób prywatnych, a część do ogłoszeń firm sprzątających.

Na pewno zastanawiacie się nad tym, co się lepiej sprawdzi: firma czy osoba sprzątająca do przedszkola? Kraków w większości przypadków decyduje się na firmy sprzątające - zwłaszcza w kontekście prywatnych placówek. Z czego to wynika? Z oszczędności i praktyczności wyboru. 

Po pierwsze, osoba sprzątająca pracująca na etat wymaga stworzenia kolejnego miejsca pracy, na co nie zawsze w placówkach edukacyjnych przewidziany jest budżet. Po drugie, tego typu osobie przysługują zwolnienia lekarskie i urlopy. W związku z tym, jako zarządca danej placówki, jesteś zmuszony do poszukiwania kogoś na zastępstwo. Działanie to pochłania sporo zaangażowania i czasu, wiąże się także z ponoszeniem dodatkowych kosztów. 

Z kolei firma sprzątająca zawsze dba o terminowość. Ekipa sprzątająca dociera na miejsce z własnymi detergentami i sprzętem porządkowym, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce w pomieszczeniu gospodarczym i nie będziesz musiał przejmować się serwisowaniem sprzętu. Co więcej, jeśli placówka prowadzi działalność gospodarczą, koszty outsourcingowania usług sprzątających może wliczać do kosztów związanych z prowadzeniem działalności. 

Bez wątpienia warto pamiętać również o tym, że firmy sprzątające z wieloletnim doświadczeniem charakteryzują się dużą elastycznością zarówno pod kątem formułowania grafiku, jak i świadczonych usług. Dostępne są także w tzw. sytuacjach kryzysowych, kiedy niezbędne jest odświeżenie pomieszczeń po festynach, akademiach czy większych uroczystościach - to zdecydowanie ich atut. 

Dlaczego FreshOffice?


FreshOffice to firma, która zdobywała doświadczenie w przestrzeniach biurowych, ale obecnie realizuje się również jako firma sprzątająca przedszkola, żłobki, szkoły czy placówki medyczne. Poszerzyliśmy swoją ofertą ze względu na wymogi rynku i oczekiwania Klientów. Jesteśmy wyznawcami strategii, że rozwijanie się jest naturalnym elementem biznesu. Zadzwoń do nas pod numer: +48 607 395 208 lub napisz do nas maila na adres biuro@freshfacility.pl, aby poznać szczegółową ofertę. Nasz konsultant z przyjemnością odpowie na zadane przez Ciebie pytania i przygotuje propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb. Nasze wyceny są dokładne i rzetelne, a usługa ich wykonania naturalnie bezpłatna. Czekamy na Twój kontakt. Kraków - miasto dla młodych


Kraków to bez wątpienia miasto związane z długowiecznymi tradycjami. Obecnie jednak Kraków łączy w sobie zarówno to, co dobre z przeszłości, jak i nowoczesność i awangardę. To zaplecze kulturalne z różnorodnymi placówkami edukacyjnymi i możliwościami indywidualnego rozwoju dzieci i dorosłych. Nic więc dziwnego, że w mieście pojawia się coraz więcej młodych rodzin, które kuszą perspektywy zawodowe i rozbudowana infrastruktura. Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola