Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Firma sprzątająca biura - Warszawa. Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!


Profesjonalna firma sprzątająca biura jest tak samo niezbędna do spokojnego i komfortowego prowadzenia działalności, jak wysokiej klasy sprzęt biurowy. Niby można zaoszczędzić, na gorszych komputerach i kserokopiarkach, ale ilość czasu marnowanego na ich naprawę i poprawianie ich pracy jest wyjątkowo nieekonomiczna. Dlatego warto korzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej biura. Warszawa to miasto, w którym z pewnością uda Ci się znaleźć firmę idealną dla siebie. FreshOffice poleca swoje usługi!


Dezynfekcja i ozonowanie biurFirmy sprzątające biura - Warszawa. Od czego zacząć?


Skoro trafiłeś na stronę FreshOffice, z pewnością interesuje Cię firma sprzątająca biura. Warszawa jest miastem, w którym posiadasz swoją siedzibę lub jedną z siedzib. A to zobowiązuje! Wszystkie poważnie myślące o dalszym rozwoju firmy działające na terenie Warszawy powinny dbać zarówno o najwyższą jakość swoich usług, jak i wizerunek.


Twoje biuro jest Twoją wizytówką. Profesjonalna firma sprzątająca biura wyręczy Cię w obowiązku dbania o porządek i zajmowania się problemem, jak prezentuje się Twoja siedziba w oczach klientów. Aby jednak taką znaleźć, warto poświęcić odrobinę czasu. Niestety, ale nie wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarkę frazy “firma sprzątająca biura Warszawa” lub “firmy sprzątające biura Warszawa cennik”, aby odnaleźć firmę, która spełni Twoje oczekiwania.

Stolica jest olbrzymim rynkiem, na którym niemal każdego dnia pojawia się nowa marka. Tak samo pojawiają się także nowe firmy sprzątające biura. Warszawa nie jest w tym temacie odosobniona. FreshOffice funkcjonuje na rynku warszawskim, krakowskim, katowickim, rzeszowskim i wrocławskim i dlatego doskonale wiemy, jak wielka jest konkurencja w tej branży. Niestety dla klientów, duża konkurencja nie zawsze związana jest z gwarancją wysokiej jakości usług. Internet jest dobrym początkiem do rozpoczęcia poszukiwań, ale następnym krokiem powinno być odseparowanie firm, które faktycznie mają wiele do zaoferowania, od tych przeciętnych. Jak to zrobić?

Firmy sprzątające biura - Warszawa. Opinie pozostałych klientów


Rekomendacje innych to zawsze dobry sposób na wstępne rozeznanie, co sobą reprezentuje dana marka. Na naszej stronie znajdziesz sekcję Opinii, w której umieszczamy aktualne rekomendacje od naszych klientów. Z dumą możemy powiedzieć, że pośród nich jest wiele marek, które z pewnością doskonale znasz.

Każda firma powinna posiadać tego typu podstronę. Jeśli jej nie ma, możesz zdecydować się na kontakt z przedstawicielem marki i poprosić o rekomendacje od dotychczasowych kontrahentów. Jeżeli rekomendacje, które znajdują się u nas na stronie to dla Ciebie za mało, zachęcamy do kontaktu. Chętnie opowiemy Ci więcej. Zadzwoń pod numer +48 607 395 208 lub napisz maila na adres warszawa@freshoffice.eu.

Firma sprzątająca biura - Warszawa. Cennik usług


“Firmy sprzątające biura Warszawa cennik” - po takiej frazie z pewnością nie uda Ci się uzyskać odpowiedzi na pytanie: Ile konkretnie będzie kosztowało sprzątanie mojego biura? We FreshOffice wyjątkowo poważnie podchodzimy do wyceny naszych usług. Uważamy, że jest to najlepszy sposób do tego, aby rozpocząć współpracę. Klient powinien mieć komplet informacji przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Nasze wyceny zawsze dokonywane są w oparciu o dostarczone przez Ciebie informacje i są całkowicie bezpłatne. Co jest dla nas ważne, abyśmy mogli dokonać solidnej wyceny?

Dodatkowymi czynnikami wpływającymi na wycenę jest kwestia godzin pracy i częstotliwości sprzątania. Warto pamiętać, że FreshOffice świadczy swoje usługi nie tylko w Warszawie, ale także we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie. Jeśli posiadasz biura także w tych lokalizacjach, być może będziesz zainteresowany świadczeniem przez nas kompleksowych usług.


O jakie informacje będziemy Cię pytać?


 • powierzchnia biura/biur
 • jak wiele osób pracuje w danym miejscu
 • czy na miejscu pojawiają się klienci i jeśli tak, jaka jest ich szacunkowa ilość
 • z jak wielu pomieszczeń składa się biuro i ile jest pomieszczeń gospodarczych (łazienki i kuchnie)
 • jakie są Twoje oczekiwania względem czynności, które należy wykonać w trakcie sprzątania
 • ile jest powierzchni szklanych w biurze (np. ściany przeszklone, drzwi, klatki schodowe etc.)
 • rodzaj posadzki.


Lokalizacja ma znaczenie. Wola, Mokotów, Ursynów i Targówek


To, gdzie jest położone Twoje biuro, może wpływać na całościowy koszt usługi. Im dalej dana ekipa sprzątająca będzie musiała dojeżdżać, tym oczywiście koszt wzrasta. Nie oznacza to jednak, że firmy położone z dala od centrum biznesowego Warszawy mają płacić krocie za usługi sprzątające. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, co możemy Ci zaoferować. Możesz zadzwonić na numer telefonu +48 607 395 208 lub wysłać maila na adres warszawa@freshoffice.eu. Na rynku warszawskim działamy od dłuższego czasu, dlatego mamy duże rozeznanie w możliwościach, jakimi dysponujemy dla klientów. Przekonaj się, jak bardzo jesteśmy elastyczni!Podsumowanie: jak znaleźć profesjonalną ekipę sprzątającą?


Już wiesz, że samo wpisanie w popularną wyszukiwarkę hasła “firmy sprzątające biura Warszawa opinie” nie wystarczy do odnalezienia solidnej firmy na dłuższy czas. Warto jednak poświęcić parę chwil na to, aby dokonać prawidłowego wyboru. Profesjonalna firma sprzątająca to inwestycja w wizerunek i spokojną oraz komfortową pracę na co dzień. Wybierając firmę sprawdź, czy jest:


 • elastyczna - grafik pracy Twoich pracowników to wartość nadrzędna. Nie powinien być zaburzany przez ekipę sprzątającą.
 • dostępna - sytuacje kryzysowe zdarzają się niemal co chwilę. Im większe biuro, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia nagłej potrzeby odświeżenia danego pomieszczenia, po większym spotkaniu, integracji czy małym “wypadku przy pracy”. Profesjonalna ekipa sprzątająca powinna być dostępna dla Ciebie wtedy, kiedy jej potrzebujesz, a nie tylko w godzinach ściśle oznaczonych grafikiem.
 • profesjonalna - sprzątanie to nie tylko wycieranie kurzu i odkurzanie. Do gruntownego i porządnego sprzątania powierzchni biurowej potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i wysokiej jakości środki czyszczące. Znacznie skracają one czas sprzątania, a także zapewniają higienę i bezpieczeństwo.
 • komunikatywna - komfort porozumiewania się z przedstawicielem firmy sprzątającej powinien być dla Ciebie priorytetem od etapu podpisywania umowy. Wszelkie wątpliwości i zastrzeżenia dotyczące usług sprzątających lub chęci wprowadzenia zmian do umowy powinny móc być przez Ciebie zgłaszane szybko i bez problemu.
 • punktualna i solidna - chociaż może się to wydawać banalne, ale jednak te dwime kwestie są prawdopodobnie najbardziej istotne. Jak to ocenić przed podjęcie współpracy? Dobrym sposobem jest zapoznanie się z rekomendacjami na temat danej firmy. Dodatkowo zwracanie uwagi na szczegóły: czy konsultant szybko i oddzwania po wyrażeniu przez Ciebie chęci kontaktu? Czy terminowo są do Ciebie dostarczane dokumenty i odpowiedzi na Twoje pytania?

Mamy nadzieję, że z naszymi radami łatwiej Ci będzie podjąć ostateczną decyzję. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!Warszawa - najważniejsze miasto w Polsce


Warszawa jako miasto stołeczne ma bardzo wiele do zaoferowania biznesmenom, rozpoczynającym przedsiębiorcom, wielkim korporacjom i prężnie rozwijającym się start-upom. Jak każda europejska stolica, Warszawa także posiada specyficzny charakter, na który wpłynęła burzliwa historia tego miejsca. Obecna stolica Polski to miasto o charakterze międzynarodowym, w którym doskonale odnajdują się osoby o dużych aspiracjach zawodowych. Jest to także miejsce wypraw w celach rozrywkowych osób zainteresowanych kulturą i sztuką.Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

* - wymagane pola