FIRMA SPRZĄTAJĄCA WARSZAWA

Sprzątanie biur Warszawa - ekonomiczne sprzątanie dla Twojego obiektu


  Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

  dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

  ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

  starannie dobrany i przeszkolony personel

  FIRMA SPRZĄTAJĄCA BIURA I INNE OBIEKTY - WARSZAWA I OKOLICE


  Profesjonalna firma sprzątająca biura jest tak samo niezbędna do spokojnego i komfortowego prowadzenia działalności, jak wysokiej klasy sprzęt biurowy. Niby można zaoszczędzić, na gorszych komputerach i kserokopiarkach, ale ilość czasu marnowanego na ich naprawę i poprawianie ich pracy jest wyjątkowo nieekonomiczna. Dlatego warto korzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej biura. Warszawa to miasto, w którym z pewnością uda Ci się znaleźć firmę idealną dla siebie. We Fresh Facility do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.  Profesjonalne sprzątanie biura

   

  Rynek firm sprzątających w Warszawie jest bardzo rozbudowany, jak wybrać najlepszego usługodawcę w dziedzinie sprzątania? Sprzątanie biura to bardzo rozbudowany proces, zwykle do efektywnego posprzątania potrzebny jest nie tylko zaufany personel sprzątający, ale też profesjonalne środki i odpowiedni sprzęt. Wiedza, doświadczenie i umiejętności w dziedzinie sprzątania są równie ważne. Nie ma uniwersalnej metody na porządek na wszystkich powierzchniach.

  Każde biuro jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Od rodzaju powierzchni, metrażu, ilości pomieszczeń i ilości przeszkleń zależy to jak świadczona będzie usługa sprzątania. Proponujemy usługi sprzątające w wymiarze PREMIUM.  Firma sprzątająca dla biur

   

  Kompleksowe usługi sprzątania. Oferujemy pełen pakiet usług, jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klientów, proponujemy różnego typu usługi dodatkowe: mycie okien, czyszczenie wykładzin, ozonowanie i wsparcie w prowadzeniu biura. Zakres usługi sprzątania może być dostosowana do potrzeb.

  Interesuje Cię sprzątanie razy w tygodniu? Nie musisz rezygnować z usług profesjonalnej firmy sprzątającej! 5 dni w tygodniu? Nie ma problemu. Ilość dni jest kwestią elastyczną, zadzwoń i dopytaj naszego eksperta o wszystkie możliwości.


  FIRMA SPRZĄTAJĄCA WARSZAWA. OD CZEGO ZACZĄĆ?


  Skoro trafiłeś na stronę Fresh Facility, z pewnością interesuje Cię firma sprzątająca biura, która zapewni wysoką jakość w utrzymaniu czystości. Profesjonalna firma sprzątająca biura wyręczy Cię w obowiązku dbania o porządek i zajmowania się problemem, jak prezentuje się Twoja siedziba w oczach klientów. Aby jednak taką znaleźć, warto poświęcić odrobinę czasu. Niestety, ale nie wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarkę frazy “firma sprzątająca Warszawa” lub “firmy sprzątające biura Warszawa cennik”, aby odnaleźć firmę, która spełni Twoje oczekiwania.


  EKOLOGICZNE SPRZĄTANIE TWOJEGO BIURA


  Proponujemy ekologiczne sprzątanie powierzchni biurowej z zastosowaniem alternatywnych rozwiązań i środków czyszczących neutralnych dla środowiska. We Fresh Facility stawiamy sobie za cel wykonania usług porządkowych w duchu zrównoważonego rozwoju. Współpracujemy z odpowiednimi dostawcami w zakresie ekologicznych środków czyszczących oraz sprzętu, zużywającego mniej wody i chemii.

  Sprzątanie części wspólnych  Wykwalifikowani pracownicy


  Firma sprzątająca Warszawa - oferujemy jakość i doświadczenie

  Stosujemy wyłącznie profesjonalną chemię, marek uznanych w branży sprzątania. Wybierz dla swojego biura najlepsze środki czyszczące i ciesz się nieskazitelną czystością wszystkich mebli i obiektów w Twoim biurze.

  Możesz mieć pewność, że każdy środek stosowany do sprzątania posiada certyfikat EU Ecolabel, co czyni go bezpiecznym dla środowiska. Warto dodać, że każdy produkt spersonalizowany jest pod konkretną powierzchnię, dostosowany do metod czyszczenia, a to oznacza, że żadna powierzchnia nie zostanie uszkodzenia podczas mycia.


  Firmy sprzątające biura - Warszawa. Opinie pozostałych klientów


  Sprzątanie firm to duże wyzwanie, musimy dostosować się do panującej kultury pracy w danej korporacji. Nasz serwis sprzątający szkolony jest do pracy w tle, dzięki temu nie zauważysz osób sprzątający, lecz tylko czysty efekt, który po sobie zostawią. Obsługujemy biura na terenie kilku miast, mamy sprawdzoną ekipę sprzątającą, która jest gotowa do pracy w terminach wskazanych przez klienta.

  Wybierając Fresh Facility możesz liczyć na kompleksowe działania. W ramach usług dodatkowych oferujemy pranie wykładzin, foteli i innych mebli. Zakres naszych usług obejmuje też mycie okien, polimeryzację posadzek i doczyszczanie różnego rodzaju powierzchni.

  Firma sprzątająca Warszawa

  Interesują Cię opinie? Zachęcamy do sprawdzenia w zakładce na naszej stronie i recenzji w Google. Klienci z czystym sumieniem rekomendują wysoką jakość naszych usług. Możesz zdecydować się na kontakt z przedstawicielem naszej marki i poprosić o rekomendacje od dotychczasowych kontrahentów. Wyślemy Ci referencję z Twojej branży. Sprzątamy biura o dużych powierzchniach z wymagającego sektora IT oraz przestrzenie coworkingowe.


  Firma sprzątająca biura - Warszawa. Cennik usług


  We Fresh Office wyjątkowo poważnie podchodzimy do wyceny naszych usług. Klienci powinni mieć komplet informacji przed podjęciem ostatecznej decyzji.

  Nasze wyceny zawsze dokonywane są w oparciu o dostarczone przez Ciebie informacje. Co jest dla nas ważne, abyśmy mogli dokonać solidnej wyceny?


  O jakie informacje będziemy Cię pytać?


  • powierzchnia biura
  • jak wiele osób pracuje w danym miejscu
  • czy na miejscu pojawiają się klienci i jeśli tak, jaka jest ich szacunkowa ilość
  • z jak wielu pomieszczeń składa się biuro
  • jakie są Twoje oczekiwania względem czynności, które należy wykonać w trakcie sprzątania
  • ile jest powierzchni szklanych w biurze (np. ściany przeszklone, drzwi, klatki schodowe etc.)
  • rodzaj posadzki.

  SPRZĄTAMY NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC: WOLA, MOKOTÓW, URSYNÓW I TARGÓWEK


  Usługi sprzątania na co dzień!

  To, gdzie jest położone Twoje biuro, może wpływać na całościowy koszt usługi. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, co możemy Ci zaoferować. Usługę sprzątania w Warszawie wykonujemy od dłuższego czasu, dlatego mamy duże rozeznanie w możliwościach dla klientów. Przekonaj się, jak bardzo jesteśmy elastyczni!

  Postaw na Fresh Office to się opłaca!


  Jeśli interesuje Cię profesjonalne zakres usług sprzątania, powinieneś poświęcić czas na research i dokładny monitoring oferty pod kątem jakości usługi. Zapytaj nas o referencje, chętnie przygotujemy dla Ciebie portfolio naszych klientów. Pamiętaj, że wycena usługi sprzątania uzależniona jest od powierzchni, ilości pomieszczeń.

  Wybierając firmę, sprawdź, czy jest:


  • elastyczna - grafik pracy Twoich pracowników to wartość nadrzędna. Nie powinien być zaburzany przez ekipę sprzątającą.
  • dostępna - im większe biuro, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia nagłej potrzeby odświeżenia danego pomieszczenia. Profesjonalna ekipa sprzątająca powinna być dostępna dla Ciebie wtedy, kiedy jej potrzebujesz, a nie tylko w godzinach ściśle oznaczonych grafikiem.
  • profesjonalna - sprzątanie to nie tylko wycieranie kurzu i odkurzanie. Do gruntownego i porządnego sprzątania powierzchni biurowej potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i wysokiej jakości środki czyszczące. Znacznie skracają one czas sprzątania, a także zapewniają higienę i bezpieczeństwo.
  • komunikatywna - komfort porozumiewania się z przedstawicielem firmy sprzątającej powinien być dla Ciebie priorytetem od etapu podpisywania umowy. Wszelkie wątpliwości i zastrzeżenia dotyczące usług sprzątających lub chęci wprowadzenia zmian do umowy powinny móc być przez Ciebie zgłaszane szybko i bez problemu.
  • punktualna i solidna - zwracaj uwagi na szczegóły: czy konsultant szybko i oddzwania po wyrażeniu przez Ciebie chęci kontaktu? Czy terminowo są do Ciebie dostarczane dokumenty i odpowiedzi na Twoje pytania?

  Masz problem, w którym jesteśmy w stanie pomóc? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!  Warszawa - profesjonalna firma sprzątająca


  Każdy działający stacjonarnie biznes potrzebuje wsparcia w zakresie obsługi biura. Fresh Office stawia na profesjonalizm, działamy w Warszawie od kilku lat i wiemy jakie wyzwania stawia nam rynek. Dostosowujemy się do wymogów rynkowych. Uwzględniamy dezynfekcję, mycie okien i pranie tapicerek. Jesteśmy bieżącym suportem dla Office Managerów czy kierowników innych obiektów.

  Profesjonalne czyszczenie biur i innych obiektów

  Obsługujemy biura, biurowce, placówki medyczne, magazyny, instytucje publiczne, szkoły i przedszkola.

  Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania dla firm w Warszawie, która towarzyszą Twojej działalności. Nasza firma sprzątająca posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

  W skład usług sprzątania należą:

  1. Mycie okien: Zapewniamy czyste i błyszczące okna, które wprowadzają więcej naturalnego światła do wnętrza biura.
  2. Pranie wykładzin: Zajmujemy się praniem wykładzin, aby utrzymać świeżość i czystość podłóg.
  3. Dezynfekcja powierzchni: W dobie nowych standardów higieny, oferujemy dezynfekcję powierzchni, aby zadbać o bezpieczeństwo Twoich pracowników.
  4. Sprzątanie po remoncie: Po zakończonym remoncie możesz nam zaufać, aby przywrócić porządek w biurze.
  5. Profesjonalny sprzęt i środki czystości: Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych środków czystości i sprzętu, zapewniając efektywne i skuteczne sprzątanie.
  6. Częstotliwość sprzątania: Dostosowujemy się do Twoich potrzeb, oferując sprzątanie o różnej częstotliwości, zgodnie z Twoimi preferencjami.

  olga kozińskaolga kozińska
  14:58 26 Sep 22
  Polecam do współpracy firmę Fresh Facility. Firma zapewnia sprzątanie przestrzeni wspólnych oraz toalet w Teatrze Komuna Warszawa. Bardzo cenię sobie ich elastyczność oraz sprawność w kontakcie.
  Sebastian SzubartowskiSebastian Szubartowski
  12:04 16 Sep 22
  W imieniu Consolidated Invest Sp. z o.o. rekomenduję usługi Fresh Office Poland Sp. z o.o. Firma zapewnia regularną czystość przestrzeni biurowych. Personel wyróżnia się wysoką wiedzą merytoryczną w zakresie usług porządkowych. Posługuje się profesjonalnym sprzętem i środkami czystości.Usługa realizowana jest zawsze na czas, z wysoką starannością idbałością o szczegóły.Bez zastrzeżeń pozostaje także kontakt z koordynatorem, który fachowo zarządza realizacją usługi w naszym obiekcie. Polecam Fresh Office Poland sp. z o.o. jako rzetelnego partnera i doświadczonego usługodawcę w obszarze sprzątania powierzchni biurowych.
  Agnieszka P. GlowackaAgnieszka P. Glowacka
  13:50 12 Sep 22
  Miałam okazję niejednokrotnie korzystać z usług firm sprzątających i mając porównanie, z czystym sercem mogę polecić usługi warszawskiego oddziału Fresh Facility. Rzetelność i dbałość o szczegóły to najważniejsze cechy. Poza tym szybkość działania, profesjonalizm i uczciwość.Jestem pod wrażeniem i szczerze polecam.
  Kontakt Centrum PFIEKontakt Centrum PFIE
  15:36 07 Sep 22
  Fresh Facility zasługuje na najwyższą rekomendację. Współpraca z opiekunem i całym personelem przebiega zawsze bardzo dobrze i profesjonalnie. Firma zaopatrzona w dobrej jakości sprzęt i środki. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług. Serdecznie polecam!
  Katarzyna MuchlaKatarzyna Muchla
  17:05 20 Mar 22
  Pragnę wyrazić zadowolenie z wykonywania powierzonych zadań firmie  Fresh Facility w zakresie sprzątania powierzchni CMS, koordynacji pracowników, zabezpieczania w środki czystości oraz łatwy kontakt z opiekunem. Szczególnie ważnym aspektem współpracy z firma Fresh Facility jest duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie naszych potrzeb.
  js_loader


  Skontaktuj się, jeśli interesuje Cię sprzątanie biur

  Jeśli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej biura w Warszawie, oferujemy nasze usługi na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę i dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i zadbać o czystość Twojego biura.

   * - wymagane pola