• Ozonowanie pomieszczeń - Kraków powinien dbać o czyste powietrze!

    Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Ozonowanie pomieszczeń to niezawodna metoda na usuwanie zarazków, bakterii i alergenów. Jeśli tylko jest wykonywana solidnie i regularnie, może poprawić komfort użytkowania pomieszczeń - zarówno tych domowych, jak i biurowych. 

Chciałbyś skorzystać z usługi ozonowania pomieszczeń w Krakowie? A może placówki Twojego biura znajdują się w kilku różnych miastach Polski, a usługę ozonowania chciałbyś wypróbować w każdym z nich? Mamy dla Ciebie rozwiązanie - skorzystaj z oferty naszej marki. FreshOffice to firma porządkowa z długoletnim doświadczeniem na rynku. 


Ozonowanie pomieszczeń - dlaczego warto je przeprowadzać?


Ozonowanie to naturalna metoda sanityzacyjna i dezynfekcyjna, bez użycia chemicznych detergentów. W końcu ozon jest gazem penetrującym najmniejsze zakamarki biur, pomieszczeń gospodarczych czy hal przemysłowych.


Posiada naturalną umiejętność absorpcji nieprzyjemnych zapachów, a także neutralizowania niebezpiecznych bakterii i alergenów (również zarodników grzybów i pleśni). Ich występowanie w miejscu pracy, może prowadzić do powstawania groźnych chorób lub zaostrzania się astmy.

Dlaczego warto skorzystać z tej usługi? Z kilku powodów. Po pierwsze ozonowanie pozostawia przyjemny zapach, przypominający ten, który unosi się w powietrzu tuż po burzy (w trakcie wyładowań elektrycznych powstaje ozon). Co więcej, w ozonowanych pomieszczeniach łatwiej jest się skupić na pracy - zdecydowanie zwiększa on komfort odpoczynku i wykonywanych obowiązków. Poza tym ozonowanie to jedna z najbezpieczniejszych metod dezynfekcyjnych. Sprawdza się zarówno w pomieszczeniach publicznych, przemysłowych, jak i w placówkach medycznych czy edukacyjnych.

Ozowanie pomieszczeń - na czym polega?


Ozonowanie pomieszczeń wymaga ustawienia specjalnego urządzenia produkującego - z dostępnego w powietrzu tlenu - cząsteczki ozonu. Zazwyczaj do dezynfekcji i odpowiedniego naozonowania przeciętnego pomieszczenia wystarczy około 1-2 godziny pracy urządzenia. Wszystko zależy jednak od stopnia zanieczyszczenia powietrza, a także kubatury pomieszczenia.

Ozonowanie pomieszczeń - cena usługi


Po wpisaniu w przeglądarce internetowej frazy “ozonowanie pomieszczeń cena” można odnaleźć wiele, często zróżnicowanych informacji. Bez wątpienia jednak, profesjonalne urządzenia do ozonowania pomieszczeń kosztują nawet kilkanaście tysięcy złotych i podobnie jak każdy inny rodzaj sprzętu, ulegają stopniowemu zużyciu. Nasza cena ozonowania pomieszczeń zależy od kubatury danego pomieszczenia oraz czasu, który powinien zostać przeznaczony na jego ozonowanie. Jeśli chcesz poznać dokładne szczegóły, zadzwoń do nas:  +48 607 395 208 lub napisz na adres: biuro@freshfacility.pl. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 


Dlaczego warto współpracować z FreshOffice?


FreshOffice to zespół specjalistów, który od wielu lat jest obecny na rynku usług sprzątających. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu dbania o porządek, zarówno w biurach, jak i specjalistycznych placówkach medycznych czy edukacyjnych. Jednym z punktów naszej oferty jest ozonowanie pomieszczeń, które może być wykonywane jako jednorazowa usługa lub regularnie w ramach abonamentu wraz z usługami sprzątającymi. Zadzwoń do nas lub napisz, jeśli chcesz poznać dokładną ofertę. Sprawdź, co jesteśmy w stanie zaoferować Twojemu biznesowi. Kraków - turystyka i codzienność


Kraków najczęściej kojarzy się z atrakcjami turystycznymi i zwiedzaniem historycznych zabytków. Warto jednak pamiętać, że jest to także prężnie rozwijający się ośrodek miejski. Stanowi miejsce zamieszkania wielu rodzin, które nie pracują w sektorze usług turystycznych. Kraków jest przede wszystkim siedzibą firm z wielu, różnorodnych branż, gdzie zatrudnienie znajdują zarówno osoby stawiające swoje pierwsze kroki na ścieżce kariery, jak i doświadczeni pracownicy. Wciąż rozbudowująca się infrastruktura mieszkalna, jak i socjalna zwiększa komfort ich życia i powoduje, że wiążą swoją przyszłość z miastem na stałe. 

 Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola