• Profesjonalna firma sprzątająca biura - Sosnowiec, Katowice, Chorzów

    Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Interesują Cię wyłącznie profesjonalne firmy sprzątające biura? Sosnowiec jest miastem Twojej działalności? Być może Twoje biura znajdują się w kilku dużych miastach Śląska? FreshOffice ma dla Ciebie spersonalizowaną ofertę!

Dlaczego warto zainwestować w usługi firmy sprzątającej biura? Opinie przedsiębiorców na ten temat są jednoznaczne. To oszczędność czasu i pieniędzy, która w perspektywie czasu jest znacznie bardziej opłacalna, niż zatrudnienie osoby sprzątającej na etat. Chcesz wiedzieć, dlaczego?


Osoba sprzątająca na etat, a firma sprzątająca biura - Sosnowiec i Śląsk


Z zatrudnieniem osoby sprzątającej na etat wiąże się stworzenie miejsca pracy, a także udostępnienie tej osobie odpowiednich środków czyszczących i profesjonalnego sprzętu. Z tym z kolei związana jest okresowa konserwacja takiego sprzętu i regularny zakup detergentów. W przypadku wynajęcia firmy sprzątającej te problemy nie mają miejsca. Koniec z zakupami biurowymi obejmującymi papier toaletowy, detergenty do podłóg, toalet, okien, parkietów i wielu innych. Firma sprzątająca przyjeżdża z własnymi środkami, które po zakończonej pracy może ze sobą zabrać - w ten sposób nie jest Ci potrzebne osobne pomieszczenie gospodarcze do magazynowania chemii czyszczącej, odkurzaczy i myjek.


Firma sprzątająca jest zawsze na czas, nigdy nie choruje i nie przebywa na urlopie. W razie problemów pojedynczego pracownika w ekipie sprzątającej, zastępstwo organizowane jest natychmiastowo przez koordynatora - z Twojej perspektywy zupełnie nic się nie zmienia. Natomiast jeśli to Twój pracownik sprzątający na etat będzie nieobecny z powodu zwolnienia lekarskiego lub urlopu, obowiązek znalezienia zastępstwa na okres jego nieobecności spada na Ciebie lub pracowników administracyjnych. Co więcej, musisz za to dodatkowo zapłacić.

Kosztów zatrudnienia pracownika sprzątającego na etat nie możesz wliczyć do kosztów prowadzenia działalności, tymczasem faktury wystawiane przez profesjonalną firmę sprzątającą już tak.


Profesjonalne firmy sprzątające biura - opinie mają znaczenie


Zapewne jako przedsiębiorca zwracasz uwagę na renomę podmiotów, z którymi nawiązujesz współpracę. Dlatego jako FreshOffice zachęcamy Cię do zapoznania się z referencjami, jakie otrzymaliśmy od naszych dotychczasowych klientów. Wśród nich znajduje się wiele znanych firm, prowadzących działalność na terenie nie tylko Śląska, ale także Rzeszowa, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz, abyśmy stworzyli dla Ciebie bezpłatną, indywidualną wycenę, zadzwoń pod numer  +48 607 395 208 lub napisz na adres katowice@freshfacility.pl. Z przyjemnością Cię poznamy! 

Firmy sprzątające biura - cennik usług


Możesz być pewien, że do uzyskania odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje solidne sprzątanie biura w Twoim mieście nie wystarczy jedynie wpisanie w wyszukiwarkę frazy “firmy sprzątające biura cennik”. Profesjonalne firmy nie są w stanie podać konkretnej kwoty, bez zaznajomienia się ze specyfiką danego biura. We FreshOffice kierujemy się zasadą, że najlepszym sposobem do rozpoczęcia współpracy jest gruntowne poznanie oczekiwań klienta, a następnie przedstawienie mu możliwie najbardziej atrakcyjnej oferty adresującej jego potrzeby.

W tym celu prosimy Cię o kontakt. Zadzwoń do nas na numer telefonu  +48 607 395 208 lub napisz na adres katowice@freshfacility.pl . Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także poprosi Cię o udzielenie odpowiedzi na kilka naszych. Po pierwsze, bardzo istotne dla nas będzie podanie przez Ciebie lokalizacji biura i jego metrażu. Dodatkowo, co przygotowania gruntownej wyceny potrzebna jest wiedza na temat ilości pomieszczeń i ich przeznaczenia - czy są to sale konferencyjne, gabinety, openoffice, łazienki, kuchnie, klatki schodowe i korytarze? Jaka posadzka znajduje się w Twoim biurze - czy wymagane jest okresowe sprzątanie i pranie wykładziny lub konserwacja paneli? Ile powierzchni szklanych znajduje się w obiekcie - uwzględniamy zarówno okna, jak i szklane przepierzenia i ściany.


Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola