• Solidne sprzątanie biur - Chorzów. Dlaczego warto nam zaufać?

    Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Interesuje Cię profesjonalne sprzątanie biur? Chorzów jest miejscem, w którym zlokalizowana jest Twoja firma? Skontaktuj się z nami - FreshOffice jest najlepszym wyborem, jakiego możesz dokonać!

Z pewnością czytałeś to także u konkurencji, jednak my na poparcie swoich słów mamy konkretne dowody, a są nimi opinie zadowolonych klientów i długość stażu na rynku.  


Profesjonalne sprzątanie biura w Chorzowie


Coraz więcej firm - w Polsce około 65% - decyduje się na oddelegowanie do zewnętrznej firmy usługi, jaką jest sprzątanie biura. Chorzów, podobnie jak i inne duże miasta Śląska, nie jest pod tym względem wyjątkiem. Czy wiesz, ile korzyści przynosi współpraca z firmą sprzątającą?


Osoba zatrudniona na etat do sprzątania pracuje najczęściej w godzinach pracy biura, co często może kolidować z obowiązkami Twoich pracowników. Dodatkowo wymaga dbania o jej odpowiednie zaopatrzenie - w końcu bez środków czyszczących i dobrze serwisowanego sprzętu nie jest w stanie wywiązywać się ze swojej pracy. Najczęściej obowiązek zakupu tych środków i sprzętu spada na pracowników administracyjnych, którzy zamiast zajmować się bieżącymi kwestiami dotyczącymi jedynie pracowników, mają także i ten problem na głowie.

W przypadku współpracy z profesjonalną firmą sprzątającą jesteś w stanie decydować, w jakich godzinach odbywa się sprzątanie i może być to także po godzinach pracy biura. Dodatkowo oszczędzasz miejsce, przeznaczone do tej pory na magazynowanie środków czyszczących i sprzętu. Firma sprzątająca dysponuje swoim sprzętem, który w przypadku FreshOffice, jest najwyższej klasy przemysłowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi nie tylko z zakresu “zwykłego” sprzątania, ale także sprzątania poremontowego. Usuwamy plamy z wyjątkowo silnych zabrudzeń, czyścimy i pierzemy wykładziny, jesteśmy w stanie czyścić elewację. A to wszystko szybko, sprawnie i w rozsądnej cenie.

Utrzymanie pracownika etatowego to w końcu nie tylko koszt jego zatrudnienia, ale także wszystkie dodatkowe opłaty, w tym koszt wynajęcia zastępstwa na okres jego nieobecności powodowanej urlopem czy zwolnieniem lekarskim.

Czym się kierować w wyborze firmy oferującej sprzątanie biura? Chorzów i inne miasta


Z pewnością przed nawiązaniem współpracy z konkretną marką warto zaznajomić się z opiniami jej klientów. Oczywiście konieczne jest dowiedzenie się, czy jest w stanie sprostać wszystkim naszym oczekiwaniom - np. popołudniowym godzinom świadczenia usług, dostępnością w soboty, czyszczeniem wykładzin i okresowym sprzątaniem lodówek etc. Dobrze jest dowiedzieć się, czy dana firma sprzątająca oferuje swoje usługi w trybie tzw. awaryjnym - kiedy niezbędne okazuje się wcześniejsze, niż wynikałoby to z grafiku, sprzątanie. 

Sprzątanie biur - Chorzów. Cennik usług


Odnalezienie konkretnej informacji w internecie, ile kosztuje sprzątanie biur, jest tak naprawdę niemożliwe. Wpisanie w wyszukiwarkę frazy “sprzątanie biur Chorzów cennik” z pewnością przekieruje nas na strony firm świadczących tego typu usługi, ale konkretnej odpowiedzi należy spodziewać się dopiero po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań. Jeśli jakakolwiek firma podejmuje się wyceny przed poznaniem większej ilości szczegółów na temat obiektu, niż jego powierzchnia, to prawdopodobnie świadczone przez nią usługi nie są najwyższej jakości lub należy spodziewać się wyższej faktury za wykonane usługi już po fakcie. 

Każde biuro jest inne i każde posiada specyficzny wystrój. W inny sposób należy wycenić sprzątanie paneli podłogowych i jednej kuchni, a całkiem inaczej regularne czyszczenie dywanów czy wykładzin oraz powierzchni szklanych. Na wycenę ma wpływ także nie tylko powierzchnia, ale ilość znajdujących się na niej pomieszczeń i ich charakter - czy są to sale szkoleniowe, czy boksy w openspace itp. 

We FreshOffice dokonujemy solidnej wyceny bezpłatnie - skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 607 395 208 lub napisz na adres katowice@freshfacility.pl. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i sporządzimy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!


Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola