• Sprzątanie apartamentów hotelowych - Kraków dba o turystów

    Ciesz się czystą przestrzenią już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Zależy Ci na sprzątaniu apartamentów hotelowych, a Kraków jest miejscem lokalizacji Twojego hotelu? Jeśli odpowiedź na oba pytania brzmi “tak” - firma FreshOffice jest do Twojej dyspozycji. 

Dbanie o czystość i porządek w przestrzeni hotelowej to nie tylko wymóg sanitarny, ale fundamentalny element dobrze prosperującego biznesu. Zadbany i pachnący hotel to gwarancja uzyskania wysokich ocen i opinii ze strony odwiedzających gości. Z kolei brak należytej dbałości o przestrzenie, może zakończyć się negatywnym komentarzem i brakiem nowych Klientów w przyszłości. 


Jak powinno przebiegać idealne sprzątanie apartamentów hotelowych?


Z racji wieloletniego doświadczenia jesteśmy świadomi, że w przypadku sprzątania apartamentów hotelowych, każdy z hoteli posiada indywidualne wymagania i procedury. Bez wątpienia jednak pewne elementy są stałe i obowiązkowe, bez względu na wszystko.I tak: do zadań personelu sprzątającego należy nie tylko dokładne posprzątanie pokoju, ale także dezynfekcja sanitariatów, zmiana pościeli, przewietrzenie pomieszczenia, usunięcie ewentualnych zabrudzeń z tapicerki i opróżnienie koszy na śmieci. W zależności od standardu pokoju i jego wyposażenia, czas niezbędny na wykonanie wszystkich tych czynności może się znacząco różnić. A jak wiadomo czas - szczególnie w branży hotelarskiej - to pieniądz.

Dlaczego więc warto oddelegować porządki zewnętrznej firmie sprzątającej? Z kilku powodów. Po pierwsze pozwala ona zaoszczędzić na czasie personelu administracyjnego, etatach pokojowych oraz miejscu, które do tej pory służyło do przechowywania detergentów. Po drugie ciągłe dbanie o personel sprzątający, czyli nadzorowanie jego pracy, uzupełnianie w magazynie detergentów i produktów (takich jak papierowe ręczniki czy worki na śmieci), jest skomplikowanym i kosztownym zabiegiem administracyjnym. Firma sprzątająca zadba o wszystkie te czynności w ramach swojej usługi.

Bezpieczne sprzątanie apartamentów pokojowych


FreshOffice to marka, która rozpoczęła swoją działalność na rynku od porządkowania powierzchni biurowych, jednak z czasem poszerzyła ofertę o placówki medyczne i edukacyjne oraz branżę hotelarską. Wszystkie te przestrzenie wymagają przestrzegania norm i stosowania odpowiednich środków atestowanych przez Państwowy Zakład Higieny, Ministerstwo Ochrony Środowiska lub Ministerstwo Zdrowia. W związku z tym bazujemy jedynie na środkach z najwyższej “półki”, które posiadają stosowne certyfikaty i są w pełni bezpieczne dla osób przebywających w sprzątanych pomieszczeniach. Jesteśmy także bardzo elastyczni, jeśli klient posiada indywidualne preferencje co do stosowanych detergentów. Dostosowujemy się do wymogów, które jasno zostają opisane w umowie. 

Klient przede wszystkim! Sprzątanie apartamentów i nie tylko


Jako prowadzący obiekt hotelowy z pewnością zgodzisz się ze zdaniem, że dobro klienta jest najważniejsze. Z tego samego założenia wychodzimy w naszej firmie FreshOffice - zarówno odnosząc się do potrzeb naszych klientów, jak i klientów naszych klientów. Dlatego jestesmy w pełni dyspozycyjni, jeśli chodzi o grafik czy ustalenia dotyczące zakresu wykonywanych prac, stosowane środki czyszczące i liczebność ekip sprzątających.

Nasze zespoły pracują cicho, rzetelnie i sprawnie - tak, by nie zaburzać wypoczynku Twoich gości, a jednocześnie by zatroszczyć się o najwyższą jakość świadczonych usług. 

Skontaktuj się z naszym konsultantem, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 607 395 208+48 607 - pokaż numer lub napisz do nas na adres e-mail: biuro@freshfacility.pl w celu poznania naszej oferty. Każdej wyceny dokonujemy indywidualnie, tuż po poznaniu konkretnych oczekiwań, ilości apartamentów, powierzchni obiektu i wielkości lobby innych ciągów komunikacyjnych. Nasze wyceny są zawsze bezpłatne i nie zobowiązują Cię do podpisania umowy.Dlaczego warto podjąć współpracę z FreshOffice?


Jesteśmy marką z udokumentowanym, wieloletnim doświadczeniem. Opinie od naszych klientów możesz znaleźć na stronie internetowej - są gwarancją naszych działań. Wśród firm, z którymi współpracujemy od lat, znajdują się największe marki prowadzące działalność w dużych miastach na terenie kraju. Jeśli chcesz do nich dołączyć wystarczy, że skontaktujesz się z naszym konsultantem. Błyskawicznie i bezpłatnie dokonujemy wyceny naszych usług porządkowych. Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz nie tylko profesjonalne sprzątanie budynków wewnątrz, ale także z zewnątrz. Współpracujemy ze wspólnotami mieszkaniowymi, zarządcami budynków biurowych i placówek medycznych oraz szkolnych. Nasz personel podlega ciągłym testom i szkoleniom, dzięki czemu działa sprawnie i terminowo. Sprzątanie apartamentów hotelowych - Kraków i inne miasta


Jeśli Twój obiekt hotelowy znajduje się w Krakowie, ale prowadzisz także działalność w innych dużych miastach Polski, być może będziesz zainteresowany informacją, że marka FreshOffice nie ma jedynie lokalnego zasięgu. Wieloletnie doświadczenie i zadowolenie klientów pozwoliło nam na otwarcie nowych placówek równie w Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie i Katowicach. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu: +48 607 395 208+48 607 - pokaż numer lub adresem e-mail: biuro@freshfacility.pl. Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami, przedstawimy Ci indywidualną propozycję, uwzględniającą abonament w kilku miastach. Kraków - turystyczna perełka Polski


Bez wątpienia Kraków jest jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych na mapie naszego kraju. Tysiącletnia, bogata historia oraz doskonale zachowane budynki architektoniczne - a w tym największy rynek w Europie - to tylko niektóre z powodów, dla których warto odwiedzić to wspaniałe miasto. Kraków jest miejscem, w którym znajdują się liczne ośrodki kulturalne oferujące możliwość spotkania z nowoczesną sztuką, ale także trudną historią okresu II wojny światowej. Wiele festiwali - teatralnych, muzycznych czy filmowych - na stałe wpisały się w grafik wydarzeń tego miasta. Kraków tętni życiem, kulturą i sztuką. Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola