Sprzątanie apartamentów

Interesuje Cię sprzątanie apartamentów na wynajem krótko lub średnioterminowy?
Firma Fresh Office jest gotowa do współpracy!

Sprzątanie apartamentów

Dbanie o porządek i czystość w apartamencie to nie tylko wymóg sanitarny, ale także nieodzowny element dobrze prosperującego biznesu. Uporządkowany i czysty apartament to gwarancja uzyskania wysokich ocen wśród odwiedzających gości. I na odwrót - brak należytej dbałości zostanie odebrany przez nich jako powód, aby nigdy więcej nie odwiedzać danego miejsca i dodatkowo, odradzać to innym osobom.

Jak powinno przebiegać idealne sprzątanie apartamentów?


Oczywiście jako firma z wieloletnim doświadczeniem wiemy, że sprzątanie apartamentów to zadanie, do którego każdy właściciel ma indywidualne wymogi i procedury. Bez wątpienia jednak pewne elementy są stałe i obowiązkowe w każdym obiekcie. Do zadań personelu sprzątającego należy zatem nie tylko dokładne posprzątanie pokoju, ale także dezynfekcja sanitariatów, przewietrzenie pomieszczenia, zmiana pościeli, usunięcie ewentualnych zabrudzeń z tapicerki i opróżnienie koszy na śmieci. W zależności od standardu apartamentu i jego wyposażenia, czas niezbędny na wykonanie wszystkich tych czynności może się znacząco różnić. A jak wiadomo - czas, także w tej branży - to pieniądz.

Rozumiemy zatem, że ciągłe dbanie o personel sprzątający, czyli nadzorowanie jego pracy, uzupełnianie w magazynie detergentów i produktów takich jak papierowe ręczniki czy worki na śmieci, jest skomplikowanym i kosztownym zabiegiem administracyjnym. Oddelegowanie tego zadania do zewnętrznej firmy sprzątającej pozwala zaoszczędzić na czasie personelu administracyjnego, etatach pokojowych oraz miejscu, które do tej pory służyło do przechowywania środków czystości.

Bezpieczne sprzątanie apartamentów

Fresh Office to marka, która rozpoczęła swoją działalność od sprzątania powierzchni biurowych, aby z czasem poszerzyć swoją ofertę o placówki medyczne i edukacyjne, a także branżę hotelarską. Wszystkie te przestrzenie wymagają przestrzegania odpowiednich norm i stosowania środków atestowanych przez Państwowy Zakład Higieny, Ministerstwo Zdrowia lub Ministerstwo Ochrony Środowiska. Dlatego pracujemy jedynie na środkach najwyższej jakości, posiadających stosowne certyfikaty i w pełni bezpiecznych dla osób przebywających w sprzątanych pomieszczeniach. Jeśli klient posiada indywidualne preferencje co do stosowanych detergentów, oczywiście dostosowujemy się do wymogów, które jasno zostają opisane w umowie.

Klient przede wszystkim! Sprzątanie apartamentów i nie tylko


Jako prowadzący obiekt hotelowy z pewnością zgadzasz się z maksymą, że dobro klienta jest najważniejsze. Z podobnego założenia wychodzimy we Fresh Office - zarówno odnosząc się do potrzeb naszych klientów, jak i klientów naszych klientów. Dlatego jestesmy w pełni elastyczni, jeśli chodzi o grafik, ustalenia dotyczące zakresu wykonywanych prac, liczebność ekip sprzątających i stosowane środki czyszczące.

Nasze ekipy pracują cicho, sprawnie i solidnie tak, aby nie zaburzać wypoczynku Twoich gości, a jednocześnie dbając o najwyższą jakość świadczonych usług.

Skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem telefonu +48 607 395 208 lub napisz na adres email biuro@freshfacility.pl celem poznania naszej oferty. Każdej wyceny dokonujemy indywidualnie, po poznaniu konkretnych oczekiwań, powierzchni obiektu, ilości apartamentów, wielkości lobby innych ciągów komunikacyjnych. Nasze wyceny są zupełnie bezpłatne i nie zobowiązują Cię do podpisania umowy.Zamów darmową wycenę sprzątania apartamentów

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola