Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Szukasz sposobu na solidne i efektywne sprzątanie biura? Bytom jest miejscem Twojej działalności? Być może posiadasz także biura w innych dużych śląskich miastach? Skontaktuj się z FreshOffice - jesteśmy pewni, że mamy Ci wiele do zaoferowania!

Wielu przedsiębiorców decyduje się na oddelegowane sprzątanie biur. Bytom pod tym względem nie jest wyjątkiem, tak samo jak i inne duże polskie miasta. Dlaczego tak się dzieje?


Profesjonalne sprzątanie biur - Bytom miastem przedsiębiorców


W Bytomiu znajduje się wiele siedzib firm prowadzonych przez przedsiębiorców takich, jak Ty - rozsądnych, znających się na własnym biznesie i poszukujących ekonomicznych, ale solidnych rozwiązań pomagających prowadzić działalność. Z pewnością utrzymywanie biura w czystości należy do priorytetów codziennego funkcjonowania firmy i komfortu Twoich pracowników, ale nie powinno być powodem nadmiernego absorbowania Twojego czasu!


Dlatego aż 65% polskich przedsiębiorców decyduje się na oddelegowanie usług sprzątających na zewnątrz, do profesjonalnych firm. Przejmują one obowiązek regularnego dbania o czystość we wskazanych obiektach, ale też dbania o wszystko, co jest z tym związane. I tak możesz już zapomnieć o potrzebie posiadania osobnego, pojemnego pomieszczenia gospodarczego na przechowywanie chemii i detergentów, a także magazynowanie sprzętów czyszczących. We FreshOffice przyjeżdżamy z własnymi profesjonalnymi myjkami i odkurzaczami, zapewniamy także najwyższej jakości środki czyszczące renomowanych firm takich jak Voigt, Dolphin i Clinex. Od teraz Twoi pracownicy administracyjni nie będą musieli martwić się o zakupy biurowe obejmujące tego typu pozycje i nie będą musieli dbać o serwisowanie odkurzaczy.

Profesjonalna firma sprzątająca zawsze jest na czas, pracuje także poza godzinami pracy biura i nigdy nie przebywa na zwolnieniu lekarskim. To zdecydowana przewaga takich firm, jak FreshOffice, nad zatrudnionym pracownikiem etatowym. Na czas nieobecności pracownika jesteś bowiem zmuszony zorganizować zastępstwo, które będzie dbało o porządek w biurze - w takim przypadku będziesz płacić za tę usługę podwójnie!

Mówiąc o opłatach należy mieć także świadomość, że koszty współpracy z firmą sprzątającą mogą zostać wliczone do kosztów prowadzenia działalności. W przypadku indywidualnych pracowników nie jest to możliwe.


Sprzątanie biur - Bytom. Cennik usług


Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem konkretnych cen za usługę sprzątania w Twoim mieście, niestety nie wystarczy jedynie wpisanie w wyszukiwarkę frazy “sprzątanie biur bytom cennik”. Profesjonalne firmy sprzątające, takie jak FreshOffice, wyceniają bowiem swoje usługi bazując na konkretnych informacjach dotyczących obiektu, który ma być utrzymywany w czystości.

Z pewnością zgodzisz się, że innych zabiegów porządkowych wymaga biuro typu openoffice, a innych szereg gabinetów. Dodatkowo inaczej należy dbać o podłogę pokrytą panelami, a inaczej wykładziną. W tym drugim przypadku niezbędne jest regularne jej pranie i czyszczenie z użyciem profesjonalnego sprzętu. Jeśli zdecydujesz się z nami skontaktować dzwoniąc pod numer  +48 607 395 208 lub pisząc na adres katowice@freshfacility.pl, nasz konsultant zapyta Cię także o rodzaje pomieszczeń znajdujących się w obiekcie (sale konferencyjne, gabinety, kuchnie, pomieszczenia gospodarcze, łazienki etc.), lokalizację biura, godziny pracy Twoich pracowników i wymaganą częstotliwość sprzątania.Sprzątanie biur - Bytom, Katowice i wiele innych miast


Firma FreshOffice prowadzi swoją działalność od wielu lat. Początkowo rozpoczynaliśmy od Krakowa, aby z czasem zacząć oferować swoje usługi w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie. Obecnie działamy także w Sosnowcu i Bytomiu. W każdym miejscu oferujemy lokalne ekipy sprzątające, które terminowo świadczą usługi najwyższej jakości.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu  +48 607 395 208 lub napisz na adres katowice@freshfacility.pl aby poznać nasz cennik. Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas usługi sprostają Twoim oczekiwaniom. Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola