Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Z pewnością trafiłeś na naszą stronę, ponieważ interesuje Cię sprzątanie biura w Sosnowcu. Jako firma z długoletnim stażem mamy Ci wiele do zaoferowania - sprawdź nas i dołącz do grona oszczędnych przedsiębiorców!

Czy wiesz, że już blisko 70% polskich przedsiębiorców korzysta z usług zewnętrznych firm sprzątających? Nic dziwnego! To bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na zaoszczędzenie nie tylko indywidualnego czasu pracowników administracyjnych do tej pory nadzorujących kwestię utrzymania porządku, ale także zaoszczędzenie pieniędzy. Przekonaj się, ile korzyści może wnieść współpraca z FreshOffice. Zadzwoń pod numer +48 607 395 208 lub napisz maila: katowice@freshfacility.pl. Czekamy na kontakt, aby móc przedstawić Ci ofertę dostosowaną indywidualnie do Twoich oczekiwań. Sprzątanie biur - cennik usług

Jak pewnie już zdążyłeś się przekonać, odnalezienie firmy sprzątającej wcale nie jest takie proste. Dodatkowo rzadko która z tych firm zamieszcza w internecie informacje na temat cen. W ten sposób możesz być pewien, że samo wpisanie frazy “sprzątanie biur cennik” w popularną wyszukiwarkę nie odpowie na pytanie, ile będzie kosztowało posprzątanie Twojego biura - czy to jednorazowo po większym remoncie, czy na co dzień.

Każde biuro jest inne i dlatego dokładne wycenienie jego uporządkowania wymaga zapoznania się ze specyfiką danego pomieszczenia. We FreshOffice wykonujemy wycenę gruntownie, na podstawie Twoich odpowiedzi udzielonych w rozmowie z naszym konsultantem. Tego typu wycena jest oczywiście bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do podpisania umowy. Jesteśmy jednak przekonani, że kiedy poznasz nasze możliwości, staniemy się mocnym kandydatem do dbania o czystość w Twoim biurze.

Przygotowanie wyceny - jakich pytań się spodziewać?


Aby dokładnie odpowiedzieć na pytanie, ile będzie kosztowało sprzątanie Twojego biura, będziemy potrzebowali znać jego metraż i lokalizację. Dodatkowo istotne dla nas będą informacje na temat tego, jak wiele osób przebywa na co dzień w biurze i średnio ilu klientów je odwiedza. Ważne jest, w jakich godzinach prowadzona jest działalność. Wychodzimy z założenia, że ekipy sprzątające nie powinny kolidować z toczącym się biurowym życiem - dlatego jesteśmy elastyczni w kwestii godzin naszej pracy.

Dla naszego konsultanta interesujące będą także takie kwestie jak ilość indywidualnych pomieszczeń, jakie należy posprzątać, ich rodzaj (sale konferencyjne, pomieszczenia gospodarcze, łazienki, kuchnie, boksy, gabinety), rodzaj posadzki. Z pewnością możesz spodziewać się pytań o powierzchnie szklane - ile okien czy szklanych ścian działowych znajduje się w biurze. Dodatkowo czy oczekujesz od ekipy sprzątającej dbania o czystość na korytarzu lub klatce schodowej, a także ewentualnych działań dodatkowych, jak regularne czyszczenie elewacji, okresowe sprzątanie lodówek itp.

Sprzątanie biur w Sosnowcu - solidnie i w niewygórowanej cenie!


Porządne dbanie o czystość nie musi być drogie. Jeśli wydaje Ci się, że zatrudnienie pracownika na etat, który będzie codziennie sprzątać Twoje biuro to najtańsze rozwiązanie, przemyśl tę kwestię. Utworzenie miejsca pracy, wszelkie opłaty związane z kolejnym pracownikiem, a także ponoszenie kosztów jego zastępstwa w razie nieobecności powodowanej urlopem lub zwolnieniem lekarskim to nie wszystko. Dodatkowo dochodzi jeszcze dbanie o konserwację sprzętu którego ten pracownik używa, regularny zakup środków czyszczących i cała logistyka zaopatrzenia. W przypadku profesjonalnej ekipy sprzątającej nie musisz przejmować się sprzętem, detergentami czy kwestiami pracowniczymi. Za jakość naszych usług odpowiadają koordynatorzy, którzy ściągają z Ciebie wszystkie obowiązki związane ze sprzątaniem. Ty oceniasz jedynie, czy usługi spełniają Twoje oczekiwania.

Zadzwoń do nas na numer +48 607 395 208 lub napisz maila na adres katowice@freshfacility.pl. Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania i zaoferuje Ci najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojego biura.

 


Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola