• Sprzątanie biur w Katowicach - szybko, profesjonalnie i w dobrej cenie

  Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Czy wiesz, że przestrzeń biurowa wpływa znacząco na motywację pracowników? Czysta siedziba to nie tylko wizytówka dla potencjalnych klientów, ale niezbędny element dobrze prosperującej marki. Rozumiemy jednak, że jako zajęty przedsiębiorca nie możesz poświęcić swojej uwagi temu tematowi. Dlatego oferujemy Ci sprzątanie biura wygodnie i sprawnie. Możesz zapomnieć o tym problemie!

Oferta FreshOffice kierowana jest to biznesmenów, którzy tak, jak Ty - najwyżej cenią swój czas. Stawiamy na wysoką jakość i przejrzystą komunikację. Interesuje Cię profesjonalne sprzątanie biur w Katowicach? Przekonaj się, jak atrakcyjną ofertę możemy Ci złożyć!


Sprzątanie biur - Katowice. Jak wybrać firmę, z której będziesz zadowolony?


Szukając profesjonalnej firmy sprzątającej większość klientów zaczyna od skierowania swoich kroków do komputera i wpisania w wyszukiwarkę fraz takich jak “sprzątanie biur Katowice” i “sprzątanie biur cennik Katowice”. W ten sposób otrzymują oni mnóstwo wyników, w których gąszczu bardzo trudno się odnaleźć. Jeśli zależy Ci na sprawnym podpisaniu umowy z firmą sprzątającą, z pewnością na tym etapie odczuwasz frustrację. Świetnie rozumiemy, że być może nie wiesz, czym się kierować, aby podjąć najlepszą finansową decyzję.


FreshOffice to marka założona przez osoby, które kierują się zasadą, że biznes klienta jest najważniejszy. Jako przedsiębiorca powinieneś mieć możliwie najwięcej czasu, aby zajmować się sprawami firmy, a nie pobocznymi zmartwieniami, jak sprzątanie biur.

Nie oznacza to jednak, że możesz zaniedbać ten obowiązek. Czystość i porządek w biurach firmy są istotne, ponieważ wpływają na komfort pracowników oraz ocenę Twojego profesjonalizmu, wystawioną przez klientów. W Twoim mieście jest wiele firm, które świadczą tzw. outsourcing takich usług jak sprzątanie biura. Katowice to rosnący rynek dla tego typu inicjatyw, ponieważ w ciągu ostatnich lat stał się wyjątkowo atrakcyjnym miejscem na mapie Polski. Świadczą o tym otwierające się siedziby kolejnych wielkich marek i rosnąca liczba mieszkańców. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, na usługi której z firm się zdecydować, porównaj ich propozycje. Zwróć uwagę na elastyczność dopasowania się do grafiku pracy Twojej firmy, warunki gwarancji świadczonych usług, a także całościowe koszty.


Katowice, sprzątanie biur. Cennik usług


Po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy “sprzątanie biur cennik Katowice” pewnie czujesz się nieusatysfakcjonowany. Nic dziwnego. Większość profesjonalnie podchodzących do swojej pracy firm sprzątających nie wycenia swoich usług bez poznania oczekiwań klienta. Jeśli chcesz poznać rzetelną wycenę, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 607 395 208 lub mailowo: mail: katowice@freshfacility.pl. Wycena jest darmowa i niezobowiązująca do podpisania umowy - za to umożliwia Ci podjęcie trafnej decyzji.

O co będziemy Cię pytać? Ceny usług świadczonych przez FreshOffice zależą od:

 • całkowitej powierzchni biura
 • ilości pomieszczeń biurowych
 • ilości pomieszczeń gospodarczych
 • ilości osób przebywających w biurze
 • wymaganej częstotliwości sprzątania (np. 5 razy w tygodniu)
 • zakresu oczekiwanych czynności (czyszczenie paneli, wykładzin, kafelków; sprzątanie lodówek, mycie okien, sprzątanie klatki schodowej etc.)
 • sposobu aranżacji biura: typu posadzki, ilości i rodzaju przeszklonych ścian, wykładziny itp.
 • umiejscowienia biura.

Jak widzisz, to ile kosztuje sprzątanie biura, zależy od wielu czynników. Jeśli firma, z którą się kontaktujesz, wycenia swoje usługi bez poznania Twoich indywidualnych oczekiwań i zaznajomienia się ze specyfiką biura - prawdopodobnie nie robi tego dokładnie. To może wpływać na jakość Waszej dalszej współpracy. Na co jeszcze zwracamy uwagę przy wycenie we FreshOffice?

 • detergenty - naszym klientom rekomendujemy używanie bezpiecznych środków przemysłowych firm o znanej renomie, takich jak Voigt, Clinex i Dolphin. Zakup i przechowywanie środków są wliczone w cenę abonamentu.
 • obsługa sytuacji kryzysowych - bycie elastycznym w tym zawodzie to podstawa. Jeżeli Twoja firma sprzątająca nie jest gotowa przyjechać na zlecenie poza grafikiem, kiedy jest bardzo potrzebna - wiedz, że współpracując z FreshOffice możesz liczyć na znacznie więcej.

Sprzątanie biur - profesjonalna firma, czy osoba na etat?


Im większe biuro, tym bardziej sprzątanie biur wymaga odpowiedniej logistyki i organizacji pracy. Utrzymanie porządku i czystości w miejscu odwiedzanym każdego dnia przez dziesiątki osób nie jest łatwe. Tym bardziej, jeśli bierze się pod uwagę specyfikę pracy tych osób.

Mniejsze firmy często decydują się na zatrudnienie osoby sprzątającej w godzinach pracy pozostałych pracowników. Taka usługa jest stosunkowo niedroga i wydaje się z pozoru praktyczna. Z czasem jednak okazuje się, że osoba sprzątająca jest kolejnym pracownikiem, którego należy nadzorować i którego warunki pracy powinny być odpowiednio zapewnione przez pracodawcę. To z kolei wymaga na administracji danego biura pamiętania o zakupie detergentów i sprzętu do sprzątania, a także jego serwisowania. W przypadku urlopu lub choroby osoby sprzątającej na etat niezbędne jest zorganizowanie płatnego zastępstwa. Co więcej, osoba sprzątająca wykonuje swoje obowiązki najczęściej w godzinach pracy pozostałych pracowników. To może utrudniać im skupienie się i dezorganizować życie biura.

Dlatego w miarę rozrastania się firmy, aż 65% przedsiębiorców wybiera zlecanie usługi, jaką jest sprzątanie biura. Ma to niemal same plusy - czy chcesz poznać je wszystkie?Porządek w Twoim biurze to zadanie dla profesjonalistów


Wcale nie mamy na myśli, że Twoje biuro wymaga szczególnej uwagi, ponieważ jest wyjątkowo narażone na powstawanie zabrudzeń. Po prostu we FreshOffice wychodzimy z założenia, że biuro stanowi przestrzeń do realizowania Twoich usług, niezależnie od branży, w jakiej działasz. Natomiast utrzymywanie porządku to domena ekipy sprzątającej takiej, jak nasza. Decydując się na oddelegowanie sprzątania do FreshOffice zyskujesz wolny czas i pewność, że usługa będzie wykonana terminowo i porządnie.

Nasze ekipy sprzątające samodzielnie organizują swoją pracę. Wykonywanie obowiązków jest nadzorowane przez naszego przedstawiciela - do Ciebie należy jedynie kontrola końcowego efektu. Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność. Z tego powodu dostosowujemy się do godzin pracy Twojego biura. Oferujemy swoje usługi także w sytuacjach wymagających szybkiej interwencji. Abonament we FreshOffice to nie tylko wygoda dla Ciebie, ale także komfort pracy Twoich pracowników.


Idealna firma sprzątająca, czyli jaka?


Znamy ten rynek od podszewki. I uważamy, że o profesjonalizmie firmy świadczy jej umiejętność przystosowania się do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Tak, jak do urządzenia biura nie wybiera się przypadkowego projektanta, tak też nie należy pochopnie decydować się na firmę sprzątającą. Zwykłe odkurzanie i ścieranie kurzu to przeważnie zbyt mało, aby naprawdę dokładnie posprzątać nowoczesne biuro.

 Poznanie rytmu pracy danej firmy oraz aranżacji przestrzeni, a także dostępność w sytuacjach awaryjnych - wypracowanie tych trzech punktów umożliwia efektywne sprzątanie biura. Czy Twoja firma sprzątająca to wie?

 We FreshOffice dbamy o prostą i bezproblemową komunikację z klientem, czyli Tobą. Masz prawo kontrolować jakość usług i zgłaszać swoje uwagi do wykonanych zadań. Przekonaj się, jakie to proste i zadzwoń do nas +48 607 395 208 lub napisz na katowice@freshfacility.plKatowice - stolica Śląska


Katowice to prężnie rozwijające się miasto, które ma obecnie wiele do zaoferowania nie tylko mieszkańcom, ale i turystom. To tutaj odbywają się koncerty, wystawy i ogólnopolskie targi. Katowice słyną z hali widowiskowej Spodek, Festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice oraz zachwycającej architektury industrialnej. Wszystkim chętnym, zainteresowanym poznaniem historii polskiego górnictwa, spodoba się Muzeum Śląskie i niebagatelna atrakcja w postaci wizyty pod powierzchnią ziemi - w jednej z katowickich kopalni.Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

  * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

  * - wymagane pola