• Sprzątanie hoteli i hosteli - Kraków dba o zaplecze turystyczne

    Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel


Szukasz usług porządkowych, a dokładnie usługi sprzątania hosteli i hoteli? Kraków jest jednym z miast, w którym prowadzisz działalność? FreshOffice może Ci wiele zaoferować. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, dlaczego warto współpracować z naszą marką. 

Na pewno zgodzisz się z nami, że od poziomu czystości w danym miejscu w dużej mierze zależy ocena, jaką klient wystawi tuż po opuszczeniu pokoju. Nie ma się więc co dziwić, że sprzątanie w hotelu stanowi jedną z głównych trosk personelu administracyjnego. Jak się jednak okazuje, zatrudnianie osób sprzątających na etat nie jest jedyną możliwością, jaką aktualnie dysponują hotelarze. Personel sprzątający czy ekipa sprzątająca?


Sprzątanie hotelu to zadanie, która nie jest tak oczywiste i proste, jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Regularne porządkowanie pokoi powinno być metodyczne i wykonywane wedle jednego klucza. Tylko dzięki temu, można zapobiec chaotycznemu, przedłużającemu się sprzątaniu poszczególnych pomieszczeń. Każdemu właścicielowi hotelu i hostelu zależy na tym, aby jego placówka pachniała czystością, ale także na tym, aby dbanie o porządek przebiegało płynnie i sprawnie. Może to zadanie powierzyć osobom zatrudnionym na etat lub firmie sprzątającej.

Co jest plusem osoby zatrudnionej na etat? Bez wątpienia to, że przez określoną ilość czasu jest na miejscu. W sytuacji wystąpienia nagłej awarii, jest w stanie zareagować niemalże natychmiastowo. Oczywiście pod warunkiem, że nie jest aktualnie zajęta innymi obowiązkami. Warto jednak pamiętać, że firmy zewnętrzne - oferujące sprzątanie hosteli i hoteli - także są dostępne w sytuacjach nagłych. We FreshOffice świadczymy tego typu usługi ponieważ wiemy, jak ważna dla Klienta jest elastyczność i dyspozycyjność.

Zatrudniony na etat personel należy systematycznie szkolić w celu zapoznania ich z najbardziej praktycznymi wytycznymi, które dotyczą sposobu sprzątania pokojów i dezynfekcji sanitariatów. W przypadku wynajmowania ekipy sprzątającej, kwestia optymalizacji czasu pracy i szkoleń, znajduje się po jej stronie. To bez wątpienia ogromny atut.

W takich placówkach, jak niewielkie hostele czy hotele znajdujące się w samym centrum miasta, każdy metr kwadratowy powierzchni jest bardzo istotny. Dlatego świetnym sposobem na oszczędność jest oddelegowanie sprzątania firmie sprzątającej, która samodzielnie będzie dbała o środki czystości i sprzęty niezbędne do porządkowania przestrzeni, a po zakończonej pracy - zajmie się ich przechowywaniem. 

Jeśli zastanawiasz się nad outsourcingiem usług porządkowych, musisz wiedzieć, że takie firmy jak FreshOffice są otwarte na wszelkie formy współpracy: abonamentowe sprzątanie może oznaczać wizyty kilka razy w tygodniu, a nawet dwa razy dziennie. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i indywidualnych uzgodnień. 

Sprzątanie w hotelu - jak powinno przebiegać?


O sprzątaniu wiemy naprawdę sporo. Nie jesteśmy kolejną firmą, która oferuje usługi sprzątające bez doświadczenia i profesjonalnego sprzętu. Możesz się o tym przekonać, poznając opinie naszych kontrahentów. Wszystkie znajdują się w tej zakładce, a wśród nich figurują przedstawiciele bardzo znanych marek, doceniających współpracę z nami od lat.

Nasze zespoły sprzątające docierają na miejsce pracy wyposażone w odpowiedniej jakości detergenty i sprzęt porządkowy, dostosowany do ustalonego zakresu zadań. Stosujemy jedynie markowe środki czyszczące, z takich firm jak: Voigt, Dolphin czy Clinex. Jesteśmy przekonani, że jakość preparatów ma niebywałe znaczenie zarówno pod kątem utrzymania czystości, jak i bieżącej konserwacji mebli. Jeśli jednak klientowi zależy na innej, zaufanej marce - dostosowujemy się do jakiego potrzeb. 

Usługi porządkowe w hotelu powinny obejmować nie tylko czyszczenie pokoi (obejmujące fundamentalne sprzątanie łazienek, sypialni czy balkonów), ale także ciągów komunikacyjnych, lobby i windy. Wszystkie te usługi świadczone są przez ekipy sprzątające FreshOffice. Jeśli chcesz poznać konkretną wycenę - dostosowaną do Twoich oczekiwań - koniecznie skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Nasze wyceny są naturalnie bezpłatne i nie zobowiązują Cię do podpisania umowy. FreshOffice - dlaczego my?


Nasza firma obecna jest na rynku od wielu lat. Doświadczenie zdobywaliśmy troszcząc się głównie o powierzchnie biurowe. Z czasem jednak rozbudowaliśmy naszą ofertę o czyszczenie placówek medycznych i edukacyjnych. Aktualnie wśród naszych klientów znajdują się jedne z najbardziej znanych marek na polskim rynku. Dołącz do nich - skontaktuj się z namiSolidne sprzątanie hoteli. Kraków, Wrocław, Warszawa, Katowice, Rzeszów


Jesteś właścicielem sieci hosteli lub hoteli? Zależy Ci na abonamentowej umowie, która rozwiąże problem brudu i nieczystości we wszystkich Twoich placówkach? Kraków jest tylko jednym z miast, gdzie jako firma FreshOffice świadczymy swoje usługi. Możesz nawiązać z nami współpracę również w takich miastach jak: Warszawa, Katowice, Wrocław czy Rzeszów. Zadzwoń do nas pod numer telefonu: +48 607 395 208+48 607 - pokaż numer lub napisz maila na adres: biuro@freshfacility.pl. Zaproponujemy Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i rozszerzoną o kilka dodatkowych lokalizacji. Gwarantujemy, że współpraca z nami to oszczędność czasu i zbędnych formalności. Efekt sprawdź na własnej skórze - a raczej przestrzenii ;). Kraków - miasto turystyczne


Kraków to jedna z najbardziej znanych destynacji turystycznych w naszym kraju. Miasto ma bogatą tradycję kulturalną i historyczną, a przy tym wciąż ulega zmianom i rozbudowie. Dzięki temu Kraków aktualnie jest jednym z najnowocześniejszych miast w Polsce. Doskonale czują się tu nie tylko starsi mieszkańcy, ale też młode rodziny, które dopiero co się osiedliły. Bez wątpienia jest to miejsce, które każdy powinien odwiedzić przynajmniej raz w swoim życiu. Po to by poznać jego historię i zauroczyć się jego atmosferą. 

 Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola