• Sprzątanie powierzchni przemysłowych i magazynowych. Kraków i inne miasta

    Ciesz się czystą przestrzenią już dziś!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personelFirma porządkowa FreshOffice zatroszczy się o Twoje powierzchnie przemysłowe i magazynowe. Jednym z miast, na terenie którego prowadzimy swoją działalność jest Kraków. Dowiedz się, dlaczego warto z nami współpracować i poznaj kompleksową ofertę naszych usług. 

Systematyczne i rzetelne porządkowanie powierzchni przemysłowych jest fundamentalnym elementem procesu produkcji. Nasza firma specjalizuje się w zorganizowanym i zręcznym sprzątaniu przestrzeni przemysłowych i magazynowych tak, aby nasi klienci unikali kosztownych przestojów. 


Sprzątanie powierzchni magazynowych i przemysłowych - co konkretnie oferujemy?


Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy zewnętrznej, której będziesz mógł zaufać i zlecić kompleksowe sprzątanie swoich hal przemysłowych lub magazynowych - trafiłeś idealnie. Świadczymy usługi właśnie z tego zakresu. Należą do nich między innymi: gruntowne odkurzanie i mycie hal, czyszczenie stref w okolicy taśm produkcyjnych, wszelkiego rodzaju konstrukcji przemysłowych oraz ścian. Oferujemy dodatkowo usługi czyszczenia okien, w tym świetlików i powierzchni szklanych wystawowych. Możesz nam powierzyć także czyszczenie elewacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz oraz porządkowanie przestrzeni dokoła obiektów.

Dlaczego FreshOffice?


Nasza marka specjalizuje się w outsourcingu usług czyszczących. Od wielu lat jesteśmy dostępni nie tylko na krakowskim rynku, ale także w wielu miastach na terenie Polski. Posiadamy oddziały w Warszawie, we Wrocławiu, Rzeszowie i Katowicach. Swoje usługi kierujemy szczególnie do wymagających klientów, którym zależy na optymalnym sposobie dbania o czystość w przestrzeniach zakładowych i biurowych. Oprócz hal i magazynów, troszczymy się także o przestrzenie biurowe, placówki medyczne i szkolne, budynki należące do wspólnot mieszkaniowych oraz obiekty hotelarskie. 

Harmonogram i zakres działań ustalamy od razu na początku współpracy. Wykonujemy zarówno pojedyncze (drobne) zlecenia, jak i prace w ramach abonamentu. Wyróżnia nas rzetelność, elastyczność i terminowość - jesteśmy dostępni zawsze na czas. Co więcej, wszystkim naszym klientom oferujemy usługi w ramach tzw. sytuacji awaryjnych, kiedy pomoc firmy sprzątającej jest niezbędna. 


Zewnętrzna firma sprzątająca to oszczędność


Czy wiesz, że aż 65% polskich przedsiębiorców podejmuje decyzję o oddelegowaniu usług sprzątających do firm zewnętrznych? Jeśli chcesz dołączyć do tego grona, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 607 395 208 lub napisz e-maila: biuro@freshfacility.pl . Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania, a po poznaniu Twoich potrzeb i oczekiwań, zaproponuje indywidualną ofertę. Wyceny naszych usług dokonujemy zawsze bezpłatnie i bez obowiązku podpisywania od razu umowy. 

Dlaczego outsourcing usług sprzątających to oszczędność? Zyskujesz czas, który do tej pory przeznaczałeś na kontrolowanie pracowników etatowych. Poza tym, firma sprzątająca wystawia faktury za swoje usługi, które mogą być wliczane do kosztów działalności Twojej firmy. Nie ponosisz również żadnych konsekwencji dotyczących urlopów zdrowotnych czy zwolnień lekarskich. Zespół sprzątający jest zawsze kompletny i dotrzymuje umówionych terminów realizacji. Możesz nam zaufać. Kraków - miasto wielobranżowe


 Od wielu lat Kraków jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem oferującym specjalistyczne usługi z zakresu IT, księgowości, marketingu i prawa. Jest również istotnym ośrodkiem przemysłowym i rozładunkowym. W związku ze swoim strategicznym położeniem geograficznym, Kraków jest siedzibą marek z różnorodnych branż i krajów. Jako Fresh Facility wspieramy rozwijające się firmy w zakresie usług porządkowych. Realizujemy kompleksowe zlecenia na sprzątanie magazynów i hal przesyłowych. Dysponujemy sprzętem i profesjonalnymi środkami, które pozwalają nam świadczyć usługę na najwyższym poziomie. 


Kacper Pilch

Fresh Facility
+48 730 776 727


Zamów darmową wycenę sprzątania biura


Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

    * - wymagane pola