Sprzątanie siłowni i obiektów sportowych

Jesteś zainteresowany wynajęciem profesjonalnej firmy świadczącej usługi takie jak sprzątanie obiektów sportowych?

Sprzątanie siłowni i obiektów sportowych


Jesteś zainteresowany wynajęciem profesjonalnej firmy świadczącej usługi takie jak sprzątanie obiektów sportowych? Fresh Office zachęca do kontaktu!

W obiektach sportowych klienci aktywnie spędzają czas, dbając o doskonałe samopoczucie i troszcząc się o swoje zdrowie. Z tego powodu czyste i zdezynfekowane szatnie, sale gimnastyczne i łazienki to nie tylko kwestia estetyki, ale wymóg niezbędny w przypadku prowadzenia obiektu sportowego.


Bezpieczne sprzątanie obiektów sportowych i siłowni


Marka Fresh Office od lat specjalizuje się w porządkowaniu przestrzeni przestrzeni biurowych, placówek medycznych, edukacyjnych, a także obiektów sportowych.
Doskonale wiemy, jak jakość używanych detergentów jest ważna - nie tylko dla efektów sprzątania, ale także zdrowia użytkowników konkretnych pomieszczeń.

Z tego powodu wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości środki czyszczące i profesjonalny sprzęt, który podlega regularnemu serwisowaniu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sprzątane przez nas powierzchnie są w zupełności bezpieczne dla Twoich klientów.


Specjalistyczne sprzątanie obiektów sportowych

Każda przestrzeń użytkowa posiada konkretną specyfikę, którą należy uwzględnić na etapie sprzątania. W przypadku obiektów sportowych niezbędna jest fachowa wiedza i znajomość stosownych technik, które umożliwiają konserwację podłóg sportowych. W zależności od tego, czy są one wykonane z drewna, linoleum, elastomeru czy PCV, należy zastosować odpowiednie środki w celu przedłużenia ich trwałości i zagwarantować odpowiednią przyczepność użytkowników. Sprzątane przez nas podłogi są zabezpieczane preparatami antypoślizgowymi oraz konserwowane tak, aby idealnie się prezentować.Wiemy, że w obiektach sportowych odbywają się nie tylko zajęcia fizyczne, ale także różnego rodzaju spotkania, koncerty i inne wydarzenia. Oferujemy sprzątanie po imprezach masowych i przygotowanie obiektu ponownie do użytku przez sportowców.

Obiekty sportowe siłownie kluby fitness


Fresh Office to marka, która znana jest nie tylko na terenie Krakowa, ale także Wrocławia, Warszawy, Rzeszowa i Katowic. Od lat prowadzimy działalność w zakresie outsourcingowania usług porządkowych.

Opinie na temat świadczonych przez nas usług możesz znaleźć na naszej stronie. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jaką ofertę możemy przygotować dla Ciebie, skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem telefonu +48 607 395 208+48 607 - pokaż numer, adresem email: biuro@freshfacility.pl, lub zostaw swoje dane w formularzu poniżej.

Wszystkie wyceny wykonywane są przez nas solidnie, po rozpoznaniu oczekiwań klienta. Uwzględniamy powierzchnię obiektu, jego rodzaj, zakres wykonywanych prac, specyfikę używanych detergentów i serwisowanie sprzętu niezbędnego do świadczenia usług. Praca naszych ekip jest nadzorowana przez przedstawiciela Fresh Office - po Twojej stronie znajduje się tym samym jedynie ocena końcowego efektu. To wielka oszczędność czasu dla pracowników administracyjnych.Zamów darmową wycenę sprzątania obiektów sportowych

Poznaj szczegóły naszej oferty. Zamów wycenę dla swojego lokalu sportowego

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola