Sprzątanie parkingów podziemnych


Profesjonalne sprzątanie parkingów podziemnych i wielopoziomowych  Wypełnij formularz!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

  * - wymagane pola

  abonamentowych klientów

  posprzątanych obiektów

  nowych obiektów w obsłudze co rok

  wyczyszczonych m2

  Parkingi podziemne coraz częściej stanowią integralną część budynków – biurowych, handlowych, usługowych i oczywiście mieszkalnych. Z uwagi na to, że są przeznaczone do ogólnego użytku, powinny prezentować się równie estetycznie jak pozostałe części obiektów. Dlatego tak ważne jest zadbanie o ich kondycję techniczną, ale też czystość.

  Sprzątanie parkingów podziemnych w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach


  Jesteś zarządcą obiektów i do tej pory nie przykładałeś zbyt dużej wagi do sprzątania parkingów podziemnych? Czas to zmienić! Umów konsultację z naszym ekspertem! Sprzątanie garaży jest o tyle trudne, że wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu do czyszczenia maszynowego, a także specjalistycznej chemii. Dodatkowo, z uwagi na dużą powierzchnię takich miejsc, trzeba też zaangażować większą ekipę porządkową. Nic dziwnego, że prace tego typu zlecane są wyłącznie profesjonalnym firmom sprzątającym.  Podczas gdy ciągłe płaskie powierzchnie można czyścić za pomocą nowoczesnych szorowarek, czyszczenie sąsiednich obszarów i narożników zwykle odbywa się ręcznie. W ramach sprzątania parkingu podziemnego należy regularnie sprzątać pomieszczenia, w których znajdują się kasy automatyczne, pomieszczenia techniczne, klatki schodowe oraz w niektórych przypadkach elewacje zewnętrzne. Zapytaj naszego konsultanta o kompleksowe sprzątanie parkingów i garaży podziemnych. 

  Sprzątanie parkingów podziemnych w Twoim obiekcie


  Do czyszczenia parkingów wielopoziomowych i podziemnych stosujemy specjalne środki czyszczące odpowiednie do powierzchni lakierowanych. Dopasowujemy metodę i środek czyszczący do odpowiednich materiałów i zapewniamy dokładną czystość. Powierzchnie podłóg są dokładnie czyszczone na mokro; filary i elewacje są traktowane odpowiednimi środkami. Oferujemy regularne sprzątanie parkingów wielopoziomowych i podziemnych wedle harmonogramu ustalonego wraz z klientem. Dostosowujemy się do indywidualnych preferencji. Możemy sprzątać codziennie lub dwa razy w tygodniu poza godzinami szczytu.

  Łukasz Radzikowski, manager operacyjny Fresh Facility

  Obszary, które wymagają sprzątania w garażach podziemnych

  Sprzątanie parkingów powinno przebiegać w sposób kompleksowy. Tylko wtedy można oczekiwać, że przestrzeń będzie czysta i estetyczna. Na których elementach konstrukcyjnych warto się skupić? Przede wszystkim na:
  • posadzkach,
  • ścianach,
  • korytkach odprowadzających wodę,
  • bramach garażowych,
  • orurowaniu wodno-kanalizacyjnym i kanałach wentylacji,
  • gablotach, w których mieszczą się gaśnice i hydranty.

  Zamów darmową wycenę
  sprzątania garażu
  podziemnego


  Gruntowne i abonamentowe sprzątanie parkingów podziemnych


  Systemy odwadniające, które odprowadzają deszcz i kapiącą wodę do kanalizacji, działają prawidłowo tylko na czystym parkingu wielopoziomowym. Zatkane rynny i odpływy są często przyczyną niepotrzebnych prac naprawczych. Zaplanuj gruntowne doczyszczanie parkingu podziemnego! 


  Współpracujemy z:


  Sprzątanie garaży i usługi dodatkowe


  W przypadku gdy parkingi podziemne znajdują się w blokach mieszkalnych, wraz ze sprzątaniem garaży podziemnych zachodzi konieczność dostarczania dodatkowych usług porządkowych. Są one związane ze sprzątaniem także komórek lokatorskich, piwnic, klatek schodowych oraz wind, które prowadzą z dolnego poziomu na wyższe kondygnacje. Zazwyczaj wszystkie czynności powierza się jednej firmie, która kompleksowo utrzymuje czystość na terenie danego obiektu. Zapraszamy do kontaktu!  Sprzątanie parkingów podziemnych i wielopoziomowych


  Nasz zespół ekspertów rozumie, że wszystkie plamy i zabrudzenia są różne i wymagają ukierunkowanego podejścia. Skontrolujemy Twój parking, aby ocenić rodzaj i poziom plam i zabrudzeń oraz określić najskuteczniejszy i najskuteczniejszy sposób usunięcia uporczywych plam, tłuszczu, brudu, kurzu i brudu ze wszystkich powierzchni, w tym z posadzek betonowych, ścian, filarów i spodu sufitów parkingowych i rur napowietrznych. Czyszczenie strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem jest jedną z najbardziej skutecznych, opłacalnych i przyjaznych dla środowiska metod czyszczenia parkingów podziemnych, jedno- i wielopoziomowych. Zadzwoń i zapytaj, jak możemy Ci pomóc.


  Kacper Pilch

  Fresh Facility
  +48 730 007 239

  Fresh Facility
  +48 730 - pokaż numer


  Zamów darmową wycenę sprzątania


  Szczegóły oferty i wycena do 24h

   * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

   * - wymagane pola


   ZNAJDZIESZ NAS NA