• Sprzątanie placówek medycznych - poradni i przychodni medycznych. Kraków z profesjonalnymi usługami medycznymi

    Stały personel, plan higieny, koordynator z doświadczeniem w obsłudze szpitali


Standardy ISSA

Częstotliwość według wskazań

Polisa OC do 1 mln

Doświadczona kadra


Przeszkolony personel bez rotacji

Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe w placówkach medycznych. Zatroszczymy się o Twoją poradnię, oddziały administracyjno-biurowe, klatki schodowe oraz inne ciągi komunikacyjne. Sprzątanie oddziałów placówek medycznych stanowi jeden z głównych filarów naszej oferty, czyli profesjonalnej firmy sprzątającej FreshOffice. 

Dezynfekcja według procedur 

Chcesz wiedzieć, co możemy Ci zaproponować? Skontaktuj się z przedstawicielem FreshOffice. Przygotujemy ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej marki. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: +48 607 395 208 oraz pod adresem e-mail: biuro@freshfacility.pl. Co najważniejsze - wycena naszych usług jest absolutnie bezpłatna - nie musisz od razu podpisywać umowy. Sprzątanie placówek medycznych - poradni i przychodni medycznych

Jeżeli interesuje Cię współpraca ze sprawdzoną marką - FreshOffice będzie najtrafniejszym wyborem. Od wielu lat specjalizujemy się w czyszczeniu powierzchni biurowych, placówek medycznych czy ciągów komunikacyjnych. Posiadamy profesjonalne zespoły sprzątające z bogatym doświadczeniem, niezwykle przydatnym w sprzątaniu nietypowych wnętrz.

Porządkowanie placówek medycznych powinno obejmować między innymi takie czynności, jak: skrupulatne mycie wszystkich powierzchni, zaczynając od posadzek na blatach, aż po sam sprzęt. Do tego celu wykorzystujemy najwyższej klasy myjki ciśnieniowe i parowe, które pozwalają na dezynfekcję czyszczonych powierzchni. Doskonale wiemy, że sprzątanie placówek medycznych - poradni i przychodni medycznych - nie może być wykonywane zwykłymi środkami czystości.

Sprzątanie poradni przez nasz zespół porządkowy, obejmuje konserwację podłóg dopasowaną do rodzaju posadzki, pranie na miejscu tapicerki meblowej i wykładzin, a także mycie okien i żaluzji.

Reżim sanitarny i estetyka w prywatnych gabinetach


Oddziały służb zdrowia - zarówno przychodnie, jak i poradnie, a także oddziały szpitalne - powinny zabiegać o możliwie jak najwyższe standardy czystości, ale również o swój wizerunek. W dobie prywatyzacji usług medycznych, odpowiednia prezencja i komfort pacjentów stanowią nie tylko etyczną, ale także estetyczną konieczność, która przekłada się na opinie o całej instytucji bądź konkretnej placówce.

Współpraca z zewnętrznymi podmiotami świadczącymi profesjonalne usługi - takie jak sprzątanie przychodni - pozwala na znaczne obniżenie kosztów, związanych z zatrudnianiem na etat personelu “niemedycznego”. Co więcej, rodzi się tu wiele oszczędności dla placówek medycznych - nie ma bowiem konieczności ponoszenia kosztów zakupu profesjonalnego sprzętu czyszczącego czy też dbania o jego serwisowanie. 

Outsourcingowanie sprzątania poradni rozwiązuje problem urlopów i zwolnień lekarskich pracowników, którzy pracują na etacie i odpowiadają za usługi porządkowe. Współpraca z taką firmą, jak FreshOffice gwarantuje, że placówka będzie posprzątana terminowo, zgodnie z harmonogramem i bez ingerowania w pracę medyków czy odpoczynek pacjentów. Nasza marka zapewnia gwarancję jakości na wykonywane usługi. Co więcej, osoby pełniące obowiązki administracyjne zyskują czas (przeznaczony do tej pory na zarządzanie personelem sprzątającym) na bieżącą obsługę pacjentów i księgowości. Oszczędności związane z taką współpracą łatwo dostrzec w zmniejszonych powierzchniach tzw. pomieszczeń gospodarczych, w których do tej pory składowane były detergenty i sprzęt do czyszczenia. FreshOffice w ramach świadczonych przez siebie usług abonamentowych zapewnia środki czystości oraz ich dystrybucję - każdorazowo przywozi je ze sobą zespół porządkowy. 

Przeszkoleni pracownicy bez rotacji


Jesteśmy świadomi, że jakość świadczonych przez firmę sprzątającą usług jest powodem troski każdej osoby, która zarządza placówką medyczną. W końcu w grę wchodzi bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego. Gwarantujemy, że nasze ekipy sprzątające są wyśmienicie przeszkolone, a wszelkie rady i wskazówki napływające od Państwa, będą na bieżąco uwzględniane i wdrażane do codziennej pracy.

Wielostopniowa kontrola

  • koordynator — pozostaje w bieżącym kontakcie z klientem, odpowiada na wszystkie zgłoszenia, raportuje status wykonanych prac, zarządza personelem porządkowym, monitoruje jakość wykonywanych usług, zleca wdrażanie poprawek i zalecenia od klienta
  • manager operacyjny — osoba zarządzająca z kilkuletnim doświadczeniem w obsłudze placówek medycznych

  

Doświadczenie naszego zespołu budowaliśmy etapami, rozszerzając z biegiem czasu ofertę usług. Zaczynaliśmy od porządkowania powierzchni biurowych, które do dziś stanowi spore wyzwanie. Podobnie jak nowoczesne placówki medyczne, także biura wyróżniają się różnorodnymi aranżacjami wnętrz, które wymagają specjalnej konserwacji. W związku z tym,  nasze usługi zostały poszerzone o sprzątanie poremontowe i pobudowlane. Wymaga to zaawansowanego sprzętu oraz fachowej wiedzy, pomagającej w usuwaniu niebywale trudnych zabrudzeń - spełniamy jednak wszystkie te kryteria. Placówki medyczne stały się naturalnym krokiem rozwoju naszej działalności. Nasz zespół posiada odpowiednie kwalifikacje, odbywa również specjalistyczne szkolenia i zdobywa praktyczne doświadczenie, pracując w placówkach i biurach największych marek działających na polskim rynku. 


Sprzątanie placówek medycznych - poradni i przychodni medycznych. Kraków i inne miasta


Jeśli poszukujesz kompleksowego świadczenia usług i zależy Ci na sprzątaniu przychodni nie tylko w Krakowie, ale również w innych dużych miastach na terenie Polski (takich jak: Wrocław, Warszawa, Katowice lub Rzeszów) - zaproś do współpracy firmę FreshOffice. Jesteśmy marką z długoletnim doświadczeniem, która cieszy się wyjątkowym uznaniem wśród stałych Klientów. Sprawdź dotychczasowe Opinie na temat świadczonych przez nas usług i skontakuj się, żeby zapytać o szczegóły. Nasz konsultant jest dostępny pod numerem telefonu: +48 607 395 208 oraz adresem e-mail: biuro@freshfacility.pl. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z jakości usług, które oferujemy. 

Zapraszamy do kontaktu państwowe placówki medyczne oraz prywatne przychodnie i kliniki, którym zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie i komforcie pacjentów oraz personelu medycznego i pozamedycznego. Kraków - prywatne gabinety medyczne


Kraków, obok Rzeszowa i Wrocławia, uznawany jest za najszybciej rozwijający się ośrodek w branży IT i szeroko pojętego marketingu. Od lat jest to także miejsce mocno związane z medycyną i prawem oraz usługami pokrewnymi. Nie można zapominać, że Kraków jest również ośrodkiem kulturalnym - jednym z najważniejszych na mapie Polski - oferującym wiele miejsc pracy, właśnie w tym sektorze.  Wspieramy działalność tego sektora, dostosowujemy się do wymogów krakowskiego rynku. Obsługujemy gabinety stomatologiczne, rehabilitacyjne, ginekologiczne. Zapytaj naszego eksperta, jaką ofertę możemy przygotować dla Ciebie. Zamów wycenę i porozmawiaj z ekspertem

Dowiedz się jak możemy zadbać o reżim sanitarny w Twojej placówce medycznej

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola