• Sprzątanie pobudowlane - Wrocław. Z nami sprzątanie po budowie jest proste!

  Profesjonalna firma sprzątająca - pomagamy o


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Fresh Facility to firma specjalizująca się w profesjonalnych usługach sprzątających. W naszej ofercie klienci odnajdą nie tylko abonamentowe sprzątanie biur, ale także mycie okien czy sprzątanie pobudowlane. Interesuje Cię fachowa usługa sprzątania? Dobrze trafiłeś! 

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który aktualnie zakończył gruntowną przebudowę lub remont w swoim biurze, z pewnością wiesz, jak bardzo uciążliwe jest sprzątanie po budowie. Wrocław jest miastem, w którym prowadzisz swoją działalność, więc pewnie interesuje Cię lokalna firma świadcząca usługi szybko, solidnie i skutecznie. Zachęcamy do kontaktu z nami - firma sprzątająca FreshOffice jest tą, której potrzebujesz! Oszczędzimy Ci wiele pracy, sprzątanie po remoncie nie należy do najłatwiejszych, dlatego powierz zakres prac nam. Sprzątanie Wrocław nie ma przed nami tajemnic. Świadczymy usługi serwisu sprzątającego na najwyższym poziomie. 


Sprzątanie pobudowlane - Wrocław. Z czym się wiąże sprzątanie po remoncie?


Sprzątanie po budowie lub remoncie to proces, który osobie nie dysponującej odpowiednimi zasobami czasowymi i sprzętem wyda się żmudny i frustrujący. Co ważniejsze jednak, prawdopodobnie efekty działań w takim przypadku będą dalece nieefektywne.Aby naprawdę solidnie posprzątać po budowie lub remoncie, należy posiadać nie tylko odpowiedniej jakości sprzęt do czyszczenia, ale także środki czyszczące i doświadczenie w ich stosowaniu. Zanieczyszczenia pobudowlane są trudne do usunięcia, a próba ich pozbycia się z użyciem nieodpowiednich środków może prowadzić do zniszczenia efektów remontu. To, jakie detergenty są stosowane, ma niebagatelne znaczenie. Dopasowanie środków czyszczących do rodzaju zabrudzenia znacznie przyspiesza proces ich usuwania, a w niektórych przypadkach w ogóle umożliwia trwałe i pozbawione negatywnych konsekwencji sprzątanie. Środki czyszczące “ze sklepowej półki” mogą okazać się zawodne przy próbie zmycia farby, oleju, pozostałości po klejach czy zaprawach. Co więcej, mogą prowadzić do odbarwienia powierzchni, na której te się znajdują.

Sprzątanie Wrocław - usługi sprzątania pobudowlanego świadczone przez FreshOffice obejmują pełen zakres czynności sprzątających:

 • mycie okien, drzwi i framug z zacieków, pyłu budowlanego
 • czyszczenie posadzek z trudnych do usunięcia zaschniętych pozostałości po remoncie, powstałych w wyniku stosowania klejów, farb i olejów
 • czyszczenie wykładzin
 • impregnowanie posadzek, jeśli zachodzi taka konieczność
 • sprzątanie biur
 • usuwanie zabrudzeń z armatury i glazury w pomieszczeniach gospodarczych.

Warto pamiętać, że sprzątanie pobudowlane powinno być nie tylko efektywne, ale przede wszystkim bezpieczne dla wyposażenia wnętrz. Używanie myjek ciśnieniowych, profesjonalnych odkurzaczy piorących i środków przeznaczonych do usuwania trwałych zabrudzeń z delikatnych powierzchni jest tutaj kluczowe.


Profesjonalna firma sprzątająca - jak ją znaleźć?


Większość osób rozpoczyna poszukiwania od wpisania w wyszukiwarkę frazy “sprzątanie pobudowlane cennik”. Jednak wyniki odnalezione w ten sposób umożliwiają dopiero wykonanie pierwszego kroku na drodze do odnalezienia idealnej firmy sprzątającej.

Zawsze doradzamy naszym klientom, aby poświęcić trochę czasu na dokładne poznanie oferty poszczególnych marek. Aby usprawnić ten proces zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Możesz to zrobić dzwoniąc na numer +48 607 395 208 lub pisząc maila na adres wroclaw@freshfacility.pl. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb.

Sprzątanie pobudowlane - cennik usług


Nie znalazłeś konkretnych wyników po wpisaniu w internet  “sprzątanie pobudowlane cennik”? Nic dziwnego. Profesjonalne firmy sprzątające nie wyceniają swoich usług dopóki nie uzyskają konkretnych informacji od swojego klienta. Aby dokładnie i solidnie wycenić sprzątanie pobudowlane należy poznać zakres wykonanych prac remontowych, oczekiwane prace sprzątające, lokalizację biura, jego powierzchnię. Z tego powodu nie istnieje jedna konkretna odpowiedź na pytanie, ile to kosztuje? Wrocław to prężnie rozwijające się miasto, dlatego konkurencja na rynku tego typu usług jest wyjątkowo duża. Warto jednak pamiętać, że nie tylko wpływa to na dużą rozbieżność cenową, ale także jakościową. Sprzątanie - Wrocław, Kraków, Katowice, Warszawa, Rzeszów


Fresh Facility świadczy swoje usługi nie tylko we Wrocławiu, ale także Katowicach, Krakowie, Warszawie i Rzeszowie. Dlatego jeśli interesuje Cię nie tylko sprzątanie pobudowlane na terenie Wrocławia, ale także w innych miastach lub może szukasz firmy sprzątającej na co dzień - polecamy się do Twoich usług. Zadzwoń do nas +48 607 395 208 lub wyślij maila na adres wroclaw@freshfacility.pl . Skontaktujemy się z Tobą i szybko przedstawimy atrakcyjną ofertę skrojoną na miarę Twoich oczekiwań. 


Wrocław - miasto deweloperów i inwestycji


Wrocław to miasto, które oprócz Krakowa i Warszawy jest najważniejszym ośrodkiem studenckim i biznesowym w Polsce. Aktualnie Wrocław jest wręcz nazywany polską Doliną Krzemową, a to ze względu na mnogość firm działających w branży IT i prestiżowe kierunki informatyczne. Bez wątpienia Wrocław jest miastem w którym powstają nowe inwestycje. Budowy to stały element krajobrazu Wrocławia. Jeśli pracujesz w branży budowlanej i potrzebujesz gruntownego sprzątania, Fresh Facility poleca się jako rzetelny partner w zakresie usług porządkowych. Skontaktuj się z nami i zapytaj o rozwiązania i ceny jakie proponujemy. jestesmy wsparciem dla kierowników budowy - pomagamy oddać budowę w terminie.Zamów darmową wycenę sprzątania pobudowlanego

Poznaj szczegóły naszej oferty

  * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

  * - wymagane pola