Sprzątanie powierzchni komercyjnych i lokali usługowych

Poszukujesz firmy, która świadczy usługi takie jak sprzątanie powierzchni komercyjnych i lokali usługowych?

Sprzątanie powierzchni komercyjnych i lokali usługowych


Poszukujesz firmy, która świadczy usługi takie jak sprzątanie powierzchni komercyjnych i lokali usługowych? Cieszymy się, że do nas trafiłeś - firma Fresh Office chętnie posprząta Twoją powierzchnię!

Regularne i dokładne sprzątanie lokali usługowych jest bardzo istotnym elementem prowadzenia każdej działalności - począwszy od sklepów, poprzez biura, na placówkach medycznych i edukacyjnych skończywszy. Od stopnia uporządkowania przestrzeni zależy nie tylko zadowolenie klienta, ale też jego zdrowie. Co więcej, również zdrowie i komfort Twoich pracowników powiązane są z prawidłowym zachowaniem czystości.


Sprzątanie powierzchni komercyjnych bywa uciążliwą koniecznością


Jako prowadzący własną działalność przedsiębiorca z pewnością wszystko to rozumiesz. Nie zmienia to jednak faktu, że sprzątanie powierzchni komercyjnych wiąże się z ciężką i mozolną pracą, z którą związane jest także wiele kwestii administracyjnych.

Niektórzy przedsiębiorcy decydują się na stworzenie etatu dla osoby, której obowiązkiem jest utrzymywanie czystości. To rozwiązanie ma pewne zalety, jak np. poczucie bezpieczeństwa związane z dostępnością takiego pracownika. Po dłuższym zastanowieniu okazuje się jednak, że jego pozytywne aspekty są albo pozorne, albo także do uzyskania we współpracy z firmą sprzątającą.

Po pierwsze, pracownik zatrudniony na etat korzysta z przysługujących mu urlopów wypoczynkowych i niekiedy jest zmuszony udać się na zwolnienie lekarskie. W takiej sytuacji należy znaleźć na jego miejsce zastępstwo. Najczęściej w tym celu przedsiębiorcy zwracają się do firm sprzątających, których pracownicy są zawsze dostępni. Po drugie, koszty zatrudnienia pracownika etatowego bywają znacznie wyższe, niż umowa abonamentowa z firmą sprzątającą, jeśli doliczy się wszystkie koszty, w tym zakup detergentów, serwisowanie sprzętu, kontrola i koszty ponoszone w związku z nieobecnością pracownika.

Dlatego wielu przedsiębiorców sprzątanie lokali usługowych przekazuje w ręce firm sprzątających. Oszczędzają na tym zarówno czas, jak i środki finansowe.

Po trzecie, nawiązanie współpracy z firmą sprzątającą pozwala na zmniejszenie ilości etatów oraz wliczanie faktur za usługi sprzątające do kosztów ponoszonych w ramach prowadzenia działalności.


Profesjonalne sprzątanie lokali usługowych - jak powinno przebiegać?


Sprzątanie powierzchni handlowych nie powinno przeszkadzać klientom w zakupach, a personelowi - w wykonywaniu codziennych obowiązków. To samo tyczy się sprzątania lokali usługowych i powierzchni biurowych. Fresh Office jest doświadczoną firmą, która swoje usługi świadczy dla różnych wyspecjalizowanych obiektów, takich jak placówki edukacyjne i medyczne, biura i sklepy, dlatego doskonale rozumiemy specyfikę działania różnorodnych biznesów.

Jesteśmy zdania, że sprzątanie powinno być solidne, terminowe, szybkie i zawsze na czas. To ostatnie oznacza, że jesteśmy dla naszych klientów dostępni także w sytuacjach awaryjnych, gdy wydarzenia losowe sprawią, że dodatkowe sprzątanie poza grafikiem jest niezbędne.

W naszej pracy wykorzystujemy jedynie najwyższej klasy sprzęt sprzątający i bezpieczne dla zdrowia, certyfikowane detergenty renomowanych marek takich jak Voigt, Dolphin, Clinex. Na życzenie klienta pracujemy także na innych środkach, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Wyceny naszych usług dokonujemy na podstawie krótkiego wywiadu, który obejmuje pytania o to, jaki lokal jest przedmiotem umowy, jaka jest jego powierzchnia, jaki typ prac ma zostać wykonany oraz z jaką częstotliwością. Jeśli jesteś zainteresowany dokonaniem zupełnie bezpłatnej wyceny - prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu +48 607 395 208+48 607 - pokaż numer lub adresem email biuro@freshfacility.pl.
Możesz też zostawić swoje dane w formularzu poniżej, w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą, żeby wycenić usługę.

Sprzątanie powierzchni handlowych i komercyjnych w Krakowie i innych miastach


Firma Fresh Office działa nie tylko na rynku krakowskim, ale także w Warszawie, we Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie. Jeśli jesteś zainteresowany kompleksową obsługą sprzątającą w kilku miastach - z przyjemnością przedstawimy Ci odpowiednią ofertę.


Zamów darmową wycenę sprzątania lokali usługowych

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola