• Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych - Kraków miastem czystości

    Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Na sprzątaniu nie powinno się oszczędzać. Doskonale o tym wiedzą administratorzy dobrze zarządzanej wspólnoty mieszkaniowej. Brzydka i brudna przestrzeń, nie tylko szpeci otoczenie, ale powoduje przy tym również dyskomfort mieszkańców i obniża ich zadowolenie.


Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych - dlaczego warto zwrócić się do profesjonalistów?


Kilka lub kilkanaście budynków należących do jednej wspólnoty to dość sporo w kontekście usług porządkowych. To też wystarczający powód, aby poważnie zastanowić się nad zatrudnieniem zewnętrznej firmy sprzątającej. Obszerne tereny wspólne - place zabaw, wiaty śmietnikowe, trawniki, garaże, a dodatkowo klatki schodowe i ciągi komunikacyjne - to zbyt duża przestrzeń, aby samemu poradzić sobie z jej oczyszczaniem. Bez profesjonalnego sprzętu i zaawansowanej ekipy fachowców, trudno o konkretny efekt. 


Co więcej, codzienne sprzątanie takich miejsc jak np. klatki schodowe to dziś wymóg konieczny nie tylko do utrzymania estetyki budynku, ale także dla zachowania zdrowia mieszkańców. W przypadku zielonych terenów - jeśli są bardzo rozległe - konieczne może okazać się zatrudnienie profesjonalnej firmy ogrodniczej. Z kolei firma sprzątająca może zatroszczyć się o opróżnienie koszy na śmieci czy też o to, czy w dystrybutorach woreczków na odchody dla psów, znajdują się odpowiednie produkty.

Posprzątany plac zabaw to inaczej bezpieczny plac zabaw. Nikt nie chce oglądać rozbitych butelek, kawałków plastiku, naniesionych przez wiatr, gałęzie i liście bo mogą stanowić one ryzyko dla bawiących się tam maluchów. Zadaniem wspólnoty mieszkaniowej jest zapewnienie im komfortowego i pozbawionego zagrożeń miejsca zabaw.

Jaka powinna być idealna firma sprzątająca?


Firma, której powierzasz obowiązek utrzymywania czystości w zarządzanej przez Ciebie wspólnocie, powinna pracować starannie i kompleksowo. Istotne jest, żeby była dyspozycyjna i elastyczna pod względem organizacji czasu pracy i wpasowywała się w naturalny rytm życia mieszkańców. Głośne odgłosy czy brzydki zapach środków czyszczących nie powinny przeszkadzać im w codziennym życiu. Dlatego też - w trosce o zdrowie mieszkańców i ich dzieci - wszystkie stosowane przez markę sprzątającą detergenty, powinny być stuprocentowo bezpieczne (oznacza to posiadanie certyfikatów dopuszczających je do użytku w miejscach publicznych). 

 

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych - cennik usług


To, ile będzie wynosić koszt usług porządkowych na terenie danej wspólnoty, zależy od zakresu wykonywanych prac, powierzchni klatek schodowych i terenów rekreacyjnych. Jeśli chciałbyś poznać indywidualną wycenę - skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który po zadaniu kilku pytań udzieli konkretnej odpowiedzi. Czekamy pod numerem telefonu: +48 607 395 208 oraz adresem e-mail: biuro@freshfacility.pl.


Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych - Kraków i nie tylko


Marka FreshOffice działa nie tylko na terenie Krakowa, ale również we Wrocławiu, Rzeszowie, Katowicach i w stolicy Polski. Dlatego jeśli interesuje Cię sprzątanie wspólnot mieszkaniowych nie tylko w Krakowie, ale także w jednym ze wspomnianych miast - skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 607 395 208 lub adresem e-mail: biuro@freshfacility.pl. Zaprezentujemy ofertę, dostosowaną do Twoich oczekiwań i potrzeb.Kraków - dlaczego warto tu zamieszkać?


Z roku na rok Kraków odnotowuje coraz to większą liczbę mieszkańców i przyjezdnych. Wynika to z prężnie rozwijającej się infrastruktury miasta, która zapewnia nowe miejsca pracy oraz zaplecze socjalne dla rodzin i seniorów. Kraków jest bez wątpienia miastem, które należy odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Chociaż koszty życia są tu znacznie wyższe niż w mniejszych miastach, średnia zarobków jest zdecydowanie wyższa, a możliwości rozwoju wyjątkowo obiecujące. Wiele osób po odwiedzinach miasta, decyduje się zamieszkać w nim na stałe. Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola