Usługa utrzymania czystości dla Sii

O firmie

Sii jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierskich w Polsce. Firma realizuje różnorodne projekty technologiczne dla wiodących polskich i międzynarodowych firm. Sii w 2006 roku przekształcił się z małego jednoosobowego start-upu w solidne przedsiębiorstwo z oddziałami w całej Polsce. Jako Fresh Facility świadczymy usługi porządkowe na terenie przestrzeni biurowej w katowickim oddziale Sii.

Usługa

W dostarczaniu usług porządkowych, skupiamy się na:

Wyzwania

branża: IT

www: Sii Polska

0
m2 sprzątanej powierzchni
0
Panie sprzątające
0
czyszczonych biurek

“Współprace z Sii w Katowicach rozpoczynaliśmy w wersji okrojonej tzw. covidowej w związku z niewielką liczbą pracowników w biurze. Krok po kroku ją rozszerzamy odpowiadając na bieżące potrzeby klienta i dynamicznie zmieniającą się sytuację.”

Michał Zawada
Dyrektor Zarządzający Fresh Facility

Wdrożone usprawnienia

Optymalizacja kosztów oraz miejsca poprzez niestandardowe podjaniki papieru

Rozwiązaniem na problem małej powierzchni schowka było wdrożenie niestandardowych podajników na ręczniki papierowe. Zamontowane dozowniki do ręczników papierowych są wysoko funkcjonalne, mieszczą 5 bind ręczników (po 410 każda). Dzięki tak skompresowanym ręcznikom nie muszą być one przechowywane w schowku. To 250% większa pojemność niż standardowy ręcznik dozowania. Instalacja modułów na ręczniki do zabudowy trwała krócej niż 5 minut.

podajnik-na-papier-tork-bialy

Rozwiązaniem, które może przynieść oszczędność dla klienta są dozowniki z serwetkami na stół. To alternatywa dla tradycyjnych ręczników papierowych.

dozownik-z-serwetkami-na-stol-fresh-facility

“Kompleksowe wyposażenie firmy w produkty higieniczno – czystościowe to dopasowanie rozwiązań do warunków metrażowych klienta. W montażu podajników uwzględniamy nie tylko częstotliwość użytkowania, ale także optymalizację pracy osób sprzątających.”

Adam Borys
Key Account Manager

tork-think-ahdead-logo

Ekologiczne sprzątanie z zastosowaniem alternatywnych rozwiązań i środków czyszczących neutralnych dla środowiska

buzil-planta-cleen-p315

Środki czystości Planta ®

W całym obiekcie stosujemy wyłącznie środki z certyfikatem ECOLABEL. Marką środków czystości z jakiej od lat głównie korzystamy to niemiecka firma Buzil, która od 110 lat opracowuje innowacyjne środki czyszczące. Z długiej tradycji firmy wywodzi się dążenie do jak najlepszego połączenia ekologii i ekonomii. Rezultatem tej filozofii jest między innymi ekologiczna edycja Planta®. Środki z tej linii są biodegradowalne, nie zanieczyszczają ścieków , produkty wolne od glikolu butylenowego, którego proces powstawania jest ogromnym zagrożeniem dla wód i stworzeń, które w nim żyją, nie zawierają mikroplastików. Nie przyczyniają się do podnoszenia poziomu fosforanów w wodach gruntowych, opakowanie podlega recyklingowi, środki zawierają mniej substancji perfumujących.

NDA - ochrona danych klienta

Każda osoba wchodząca na teren obiektu i sprzątająca bądź nadzorująca zobowiązana jest do podpisania dokumentu NDA.

Identyfikacja pracowników

Personel wyposażony jest w dedykowane uniformy z logiem firmy, co pomaga klientom w identyfikacji naszych pracowników. Koordynator wyposażony jest też w identyfikator z imieniem, nazwiskiem, nazwą firmy i zdjęciem. Takie identyfikatory ułatwiają identyfikacją personelu przez pracowników ochrony.

dedykowane-uniformy-fresh-facility

Świadczenie usługi w godzinach nocnych

Jako serwis sprzątający dostosowujemy się do rytmu pracy biura. Organizujemy sprzątanie wtedy, kiedy jest to potrzebne także po imprezach firmowych. Planujemy harmonogram w rytmie spotkań zespołu. Kultura organizacji Sii w dużej mierze opiera się na regularnych integracjach i spotkaniach pracowników po godzinach. Jesteśmy w stanie zapewnić usługę, tak aby pracownicy zaczęli od rana pracę w czystych przestrzeniach.

Serwis lunchowy

Realizowany w godzinach 13-15. Sprzątamy po posiłkach, ogarniamy kuchnię, pojemniki po jedzeniu, mikrofalówki, zmywarkę i przygotowujemy pomieszczenia na resztę dnia. Lunch to najbardziej intensywny moment, bieżące sprzątanie pomaga w utrzymaniu czystości i komfortu pracowników.

Korzyści dla klienta

"Jesteśmy w pełni zadowoleni w efektów pracy, doceniamy nowoczesne rozwiązania, ekologiczne podejście do usługi i pełne przeszkolenie personelu. Warto podkreślić role koordynatora, który stale monitoruje jakość usługi i reaguje na nasze potrzeby. w imieniu SII Polska Sp. z o.o. w pełnie rekomenduje usługi firmy, jako rzetelnego partnera w wspieraniu bieżącego funkcjonowania biura."

Nadzór nad usługą:

Klaudia
Orzechowska


Koordynator Operacyjny
Fresh Facility

Za koordynację obiektu odpowiada Klaudia Orzechowska, która specjalizuje się w doradztwie w kwestiach ochrony środowiska, dba o ekologiczne sprzątanie biur i optymalizowanie zużycia chemii. Klaudia nadzoruje pracę zespołu sprzątającego, uczestniczy w procesie zamawiania środków i
organizacji zastępstw. Na bieżąco bada potrzeby klienta i zajmuje się organizacją usług dodatkowych.

Łukasz
Radzikowski

Manager Operacyjny
Fresh Facility

Łukasz sprawuje kolejną linię kontroli. Zarządza oddziałami w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Z
branżą usług porządkowych związany od 10 lat. Posiada doświadczenie w zarządzaniu usługą sprzątania na obiektach hotelowych, galeriach handlowych oraz biurowcach. Czynny praktyk zawodu, wykonuje usługi prania
wykładzin i gruntownego doczyszczania powierzchni.

Porozmawiaj z nami o usłudze sprzątania w Twoim biurze