Wynajem pracownika

Nasz pracownik wykona zlecone przez Ciebie zadania, dzięki czemu odciąży innych pracowników Twojej firmy.

Wynajem pracownika

Skorzystanie z usługi wynajmu pracowników jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej firmy. Nasz pracownik wykona zlecone przez Ciebie zadania, dzięki czemu odciąży innych pracowników Twojej firmy. Często pracownicy biurowi są niejako przymuszeni do porządkowania biura, co zajmuje ich czas, nie mogą więc w pełni zająć się wykonywaniem powierzonych im zadań. Zewnętrzny pracownik pozwoli Ci zoptymalizować pracę osób w Twojej firmie, a także obniżyć koszty obsługi biura.

Wynajem pracownika jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, którym zależy na wykonaniu nietypowego zlecenia. Nasz pracownik pojawi się pod wskazanym przez Ciebie adresem i pomoże Ci wykonać każdą pracę związaną z zachowaniem czystości w Twoim biurze.

Zbliża się termin remontu generalnego Twojego biura, ale pomieszczenia są zastawione niepotrzebnymi przedmiotami? Potrzebna Ci będzie pomoc w opróżnianiu pomieszczeń przed rozpoczęciem remontu. Nasz pracownik pojawi się w Twojej firmie i pomoże w usunięciu zalegających przedmiotów.
Osoba zajmująca się sprzątaniem Twojego biura zachorowała i potrzebujesz zastępstwa? Nasz personel może pomóc w tej sytuacji.


Za kilka dni odbędzie się w Twoim biurze ważna impreza firmowa i konieczne będzie dokładniejsze posprzątanie siedziby firmy?

Skorzystaj z usługi wynajmu pracownika i zadbaj o schludny wygląd swojego biura przed ważnym wydarzeniem. Czyste wykładziny i podłogi pozytywnie wpłyną na wizerunek firmy, a przez świeżo umyte okna do wnętrza wpadać będzie znacznie więcej światła.

Wynajem pracownika - cennik


W zależności od ilości zamówionych godzin oraz typu zleconej pracy,  cena za 1 roboczą godzinę waha się między 48 a 80 zł netto.

Sam pracownik to jednak dla Ciebie za mało i zależy Ci na kompleksowej usłudze sprzątającej?


Nie chcesz samodzielnie wybierać środków czystości, sprzętu do sprzątania, środków ochrony osobistej i innych niezbędnych przedmiotów? Skorzystaj z naszej oferty i zamów usługę jednorazowego sprzątania biura.

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola