Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Fachowa firma sprzątająca - Wrocław. Twoi pracownicy zasługują na komfort!


Jesteś zainteresowany sprawdzonymi firmami sprzątającymi we Wrocławiu? Opinie, które do Ciebie docierają, są bardzo sprzeczne? Zachęcamy do kontaktu z nami - we FreshOffice wycenimy usługi dostosowane idealnie do Twoich potrzeb i przedstawimy referencje od znanych marek. A to wszystko bezpłatnie!

Jako przedsiębiorca prowadzący własną działalność doskonale wiesz, jak ważna jest samodzielna, wykwalifikowana firma sprzątająca. Wrocław jest miastem, w którym wiele biznesów takich, jak Twój i należących do innych branż prowadzi swoją prężną działalność. W kwestii czystości jednak zupełnie nie ma znaczenia, czy przedmiotem świadczonych przez Ciebie usług jest IT, księgowość, prawo, bankowość czy nowatorska aplikacja. Twoje biuro jest wizytówką, która wpływa na to, jak postrzegają Cię klienci. Co więcej, to ważny element budowania motywacji Twoich pracowników i dbania o ich codzienny komfort.


Dezynfekcja i ozonowanie dla firmFirmy sprzątające. Wrocław nie ułatwia wyboru!


Mówi się, że duży wybór sprawia niekiedy tyle samo trudności, co jego brak. Wielość konkurencyjnych usług może powodować, że znalezienie firmy idealnej wydaje się niemożliwe. W swoich poszukiwaniach z pewnością wpisywałeś w wyszukiwarkę różnorodne frazy, w tym “firma sprzątająca wrocław cennik” czy “firmy sprzątające wrocław opinie”. Być może po uzyskaniu zbyt wielu wyników, czujesz się zniechęcony i już sam nie wiesz, na czyje usługi się zdecydować. Czym różnią się poszczególne firmy sprzątające? Wrocław jest wyjątkowo nasyconym pod tym względem rynkiem. Czym się kierować w wyborze?Profesjonalne firmy sprzątające we Wrocławiu. Cennik usług


Koszty administracyjne to ważny czynnik, który każdy przedsiębiorca musi brać pod uwagę. Świetnie to rozumiemy z własnego doświadczenia, ponieważ FreshOffice jest sporą firmą, działającą na rynkach największych miast w Polsce. Z pewnością jako przedsiębiorca wiesz też, że usługi najtańsze nie zawsze okazują się najlepszym wyborem. Z niską ceną rzadko kiedy idzie w parze wysoka jakość - ale też wysoka cena nie jest jej gwarantem. Przy porównywaniu ofert należy wziąć pod uwagę nie tylko cenę, ale i deklarowane korzyści, jakie można za nie uzyskać - nawet, jeśli chodzi o usługę z pozoru tak prostą, jak sprzątanie biura.

Najlepiej dokładnie w taki sam sposób postępować przy wyborze, która firma sprzątająca w Krakowie będzie mogła wejść z Tobą we współpracę. Rekomendujemy rozeznanie, jakie widełki cenowe mogą zaproponować Ci poszczególne firmy i dwukrotne rozważenie tych najtańszych. Pamiętaj, że im większe biuro, tym więcej detergentów jest zużywanych, a jeśli sprzątanie ma być sprawne - więcej sprzętów używanych jest jednocześnie. Nadmierne cięcie kosztów firm sprzątających odbija się zatem albo na jakości stosowanych produktów, albo opłacaniu pracowników, co ma wpływ na ich motywację.

Usługi firm sprzątających są bezsprzecznie droższe, niż usługi świadczone przez osoby sprzątające na etat. Ale też dają o wiele

Wycena firmy sprzątającej - jak wyceniamy nasze usługi?


We FreshOffice jesteśmy zdania, że rzetelna wycena jest podstawą do rozpoczęcia współpracy. Jako klient masz prawo dokładnie poznać zakres usług i przedstawić swoje oczekiwania. Nasze wyceny są bezpłatne i do ich wyliczenia potrzebne są takie informacje, jak:

  • powierzchnia biura
  • ilość pojedynczych pomieszczeń do sprzątania
  • ilość pomieszczeń tzw. gospodarczych (kuchni, łazienek)
  • ilość pracowników
  • oczekiwana częstotliwość sprzątania
  • prace do wykonania (mycie okien, porządkowanie lodówek itp.)
  • ilość przeszkleń (drzwi, ścianki działowe)
  • rodzaj posadzki (kafelki, panele, wykładzina)
  • lokalizacja.


Jak widać, nie wystarczy więc jedynie wyszukać frazy “firmy sprzątające wrocław cennik”, aby otrzymać jednoznaczną informację na temat kosztów sprzątania biur. Jeżeli firma sprzątająca podaje kwotę za świadczone usługi jedynie na podstawie powierzchni biura, prawdopodobnie cena ta nie będzie adekwatna do oczekiwanych przez Ciebie usług. Każda przestrzeń biurowa jest inna, a jej zaaranżowanie wpływa znacząco na to, jakich detergentów i jak licznej ekipy sprzątającej wymaga.


Profesjonalna firma sprzątająca. Czego możesz oczekiwać?


Profesjonalne sprzątanie biura wymaga nie tylko dokładnego czyszczenia wszystkich jego zakamarków, ale także dostosowania się do godzin pracy tego biura. Firma sprzątająca powinna być elastyczna pod względem dostępności swoich ekip sprzątających, które nie powinny przeszkadzać w wykonywaniu obowiązków Twoim pracownikom.

Dodatkowo po podpisaniu umowy z firmą sprzątającą, jedynym powodem, dla którego możesz być zaangażowany w jej pracę, jest ocenienie jakości świadczonych usług. Masz prawo w każdej chwili interweniować, jeśli Ty lub Twoi pracownicy zauważycie ewentualne niedociągnięcia. Zakup środków czyszczących, konserwacja i wybór sprzętu do sprzątania powinny być po stronie firmy sprzątającej - chyba, że z jakichś przyczyn umówicie się inaczej.

We FreshOffice jesteśmy zdania, że jako przedsiębiorca najlepiej wiesz, co jest dobre dla Twojego biznesu - my elastycznie dostosowujemy się do Twoich potrzeb. W codziennej pracy nie angażujemy ani Ciebie, ani Twoich pracowników administracyjnych - a Wy możecie zajmować się ważniejszymi kwestiami.


Profesjonalna firma sprzątająca - pomoc awaryjna


Już wiesz, że samo wpisanie w popularną wyszukiwarkę hasła “firmy sprzątające biura Warszawa opinie” nie wystarczy do odnalezienia solidnej firmy na dłuższy czas. Warto jednak poświęcić parę chwil na to, aby dokonać prawidłowego wyboru. Profesjonalna firma sprzątająca to inwestycja w wizerunek i spokojną oraz komfortową pracę na co dzień. Wybierając firmę sprawdź, czy jest:


Sprawna komunikacja kluczem do udanej współpracy

Profesjonalna firma sprzątająca oddelegowuje do pracy z klientami komunikatywnych, rzeczowych i sprawnie zarządzających ekipą pracowników. Dzięki temu utrzymanie biura w czystości nie jest związane z nieporozumieniami czy niedopowiedzeniami - konsultant ze strony firmy sprzątającej ma za zadanie dopilnować, aby wszystkie punkty umowy były zrealizowane.

Jako przedsiębiorca nie powinieneś kłopotać się pobocznymi kwestiami związanymi z prowadzeniem biura. W końcu dokładnie w tym celu zlecasz usługi sprzątania firmie outsourcingowej.Sprawdzona firma sprzątająca - Wrocław, Rzeszów, Kraków, Katowice, Warszawa


Prowadzisz działalność nie tylko we Wrocławiu, ale jeszcze w kilku innych większych miastach Polski? W takim przypadku mamy możliwość zaoferować Ci usługi na więcej niż jedno biuro. FreshOffice prowadzi działalność m.in. we Wrocławiu, Krakowie, Rzeszowie, Katowicach i Warszawie. Skontaktuj się z nami - z przyjemnością uwzględnimy w wycenie Twoje biura z innych miast.Zamów darmową wycenę sprzątania obiektu

Poznaj szczegóły naszej oferty

* - wymagane pola