Fachowa firma sprzątająca Wrocław


Profesjonalne usługi sprzątania biur dla firm


  Wypełnij formularz!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

  * - wymagane pola


  obsługujemy placówki we Wrocławiu

  na miejscu do Twojej dyspozycji w stałym kontakcie

  doświadczenie poparte referencjami

  dyspozycyjność przez cały tydzień


  Zaufali nam:

  Fachowa firma sprzątająca dla firm - Wrocław


  Jesteś zainteresowany sprawdzonymi firmami sprzątającymi we Wrocławiu? Opinie, które do Ciebie docierają, są bardzo sprzeczne? Zachęcamy do kontaktu z nami - we Fresh Office wycenimy usługi dostosowane idealnie do Twoich potrzeb i przedstawimy referencje od znanych marek. A to wszystko bezpłatnie! Nasz obszar działania to Wrocław i okolice 

  Jako przedsiębiorca prowadzący własną działalność doskonale wiesz, jak ważna jest samodzielna, wykwalifikowana firma sprzątająca. Wrocław jest miastem, w którym wiele biznesów takich, jak Twój i należących do innych branż prowadzi swoją prężną działalność. W kwestii czystości jednak zupełnie nie ma znaczenia, czy przedmiotem świadczonych przez Ciebie usług jest IT, księgowość, prawo, bankowość czy nowatorska aplikacja. Twoje biuro jest wizytówką, która wpływa na to, jak postrzegają Cię klienci. Co więcej, to ważny element budowania motywacji Twoich pracowników i dbania o ich codzienny komfort.


  Dezynfekcja i ozonowanie dla firm Wrocław  Sprzątanie na terenie Wrocławia to nasza specjalność. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży i wiemy jak istotny jest profesjonalizm w branży. Usługi sprzątające realizujemy wyłącznie w oparciu o certyfikowane środki czystości. Usługi porządkowe na terenie biurowców świadczone są w systemie dopasowanym do potrzeb, poza godzinami pracy, gdy pracowników nie ma w biurze. Funkcjonujemy na terenie Wrocławia i okolic. Napisz do nas i zapytaj o nasze doświadczenie. Powierz kwestię porządkowe profesjonalistom. Wykonujemy wszystko co potrzebujesz do prawidłowego funkcjonowania w biurze we Wrocławiu. Sprawdzone usługi sprzątające - polecamy środki czystości i przeszkolony personel. Jeśli nie orientujesz się w rynku i nie wiesz jak powinny być realizowane usługi sprzątające - skontaktuj się z nami. Nasz konsultant odpowie na wszystkie i pytania i postara się rozwiać wszystkie wątpliwości klienta. Sprzątanie wykonujemy z wykorzystaniem środków najlepszej jakości. Działamy wyłącznie na profesjonalnym, sprawdzonym sprzęcie. Mechanikę sprzątania zawsze dobieramy do rodzaju danej powierzchni. Usługi porządkowe muszą być realizowane w uzależnieniu od wymagań klienta, ale też od warunków danego obiektu, nie ma uniwersalnych środków, które sprawdzą się na każdej powierzchni. Funkcjonujemy na terenie Wrocławia i okolic. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty, Wybierz najlepszą jakość na rynku usług sprzątania. Postaw na jakościowe sprzątanie i zapoznaj się z zakresem naszych usług.


  Dlaczego Fresh Office?


  • Polisa OC 1 mln złotych
  • praca w trybie 24h, 7 dni w tygodniu
  • refakturowanie środków
  • serwis dzienny i wieczorny
  • gruntowne doczyszczanie gratis
  • wsparcie doświadczonego koordynatora
  • stale rozwijamy park maszynowy
  • nie naliczamy marży na środki
  • usługa jednorazowego ozonowania w pakiecie
  Sprzątanie obiektów we Wrocławiu


  Mówi się, że duży wybór sprawia niekiedy tyle samo trudności, co jego brak. Wielość konkurencyjnych usług może powodować, że znalezienie firmy idealnej wydaje się niemożliwe. W swoich poszukiwaniach z pewnością wpisywałeś w wyszukiwarkę różnorodne frazy, w tym “firma sprzątająca wrocław cennik” czy “firmy sprzątające wrocław opinie”. Być może po uzyskaniu zbyt wielu wyników, czujesz się zniechęcony i już sam nie wiesz, na czyje usługi się zdecydować. Czym różnią się poszczególne usługi sprzątające? Wrocław jest wyjątkowo nasyconym pod tym względem rynkiem. Czym się kierować w wyborze?  Sprzątanie biur zdecydowanie różny się od usług wykonywanych w mieszkaniach prywatnych. Każdy obiekt ma swoją specyfikę. Mechanika sprzątania uzależniona jest od rodzajów powierzchni w danych biurze. Bez względu na rodzaj czyszczonych powierzchni zawsze używane są wyłącznie profesjonalne środki. Zapewniamy najlepszą jakość na rynku, doskonale znamy potrzeby klienta zarówno w koordynacji przestrzeni biurowej, jak też innych obiektów. Robimy wszystko, aby dostarczyć komfortowe miejsce pracy.


  Profesjonalne usługi sprzątające we Wrocławiu. Cennik usług


  Koszty administracyjne to ważny czynnik, który każdy przedsiębiorca musi brać pod uwagę. Świetnie to rozumiemy z własnego doświadczenia, ponieważ Fresh Facility działa na rynkach największych miast w Polsce. Sprzątanie to nasza główna domena. Z pewnością jako przedsiębiorca wiesz też, że usługi najtańsze nie zawsze okazują się najlepszym wyborem. Z niską ceną rzadko kiedy idzie w parze wysoka jakość - ale też wysoka cena nie jest jej gwarantem. Przy porównywaniu ofert należy wziąć pod uwagę nie tylko cenę, ale i deklarowane korzyści, jakie można za nie uzyskać - nawet, jeśli chodzi o usługę z pozoru tak prostą, jak sprzątanie biura. Sprzątanie Wrocław to nasza specjalność. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na naprawdę wysoką jakość.

  Najlepiej dokładnie w taki sam sposób postępować przy wyborze. Rekomendujemy rozeznanie, jakie widełki cenowe mogą zaproponować Ci poszczególne firmy i dwukrotne rozważenie tych najtańszych. Pamiętaj, że im większe biuro, tym więcej detergentów jest zużywanych, a jeśli sprzątanie ma być sprawne - więcej sprzętów używanych jest jednocześnie. Nadmierne cięcie kosztów firm sprzątających odbija się zatem albo na jakości stosowanych produktów, albo opłacaniu pracowników, co ma wpływ na ich motywację. Kwestia sprzątania biura jest dla Ciebie problematyczna? Pozwól nam rozwiązać wszystkie problemy. Jeśli Twoje biuro znajduje się we Wrocławiu napisz na dedykowany adres mailowy bądź połącz się z naszym przedstawicielem, który koordynuje obszar Wrocławia. Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Staramy się zawsze spełniać oczekiwania klientów. Wykonujemy także usługi dodatkowe, działamy kompleksowo: mycie okien, pranie tapicerek, wykładzin, usługa ozonowania i kompleksowej dezynfekcji obiektów to także działania wchodzące w zakres naszych usług.

  Usługi firm sprzątających są bezsprzecznie droższe, niż usługi świadczone przez osoby sprzątające na etat. Ale też dają o wiele


  Wycena firmy sprzątającej - jak wyceniamy nasze usługi?


  We Fresh Office  jesteśmy zdania, że rzetelna wycena jest podstawą do rozpoczęcia współpracy. Jako klient masz prawo dokładnie poznać zakres usług i przedstawić swoje oczekiwania. Sprzątanie biur to nasza specjalność, wiemy jak świadczyć usługi sprzątania na najwyższym poziomie. Nasze wyceny są bezpłatne i do ich wyliczenia potrzebne są takie informacje, jak:

  • powierzchnia
  • ilość pojedynczych pomieszczeń do sprzątania
  • ilość pomieszczeń tzw. gospodarczych (kuchni, łazienek)
  • ilość pracowników
  • oczekiwana częstotliwość sprzątania
  • prace do wykonania (mycie okien, porządkowanie lodówek itp.)
  • ilość przeszkleń (drzwi, ścianki działowe)
  • rodzaj posadzki (kafelki, panele, wykładzina)
  • lokalizacja.


  Jak widać, nie wystarczy więc jedynie wyszukać frazy “firmy sprzątające wrocław cennik”, aby otrzymać jednoznaczną informację na temat kosztów sprzątania biur. Jeżeli usługodawca podaje kwotę za świadczone usługi jedynie na podstawie powierzchni biura, prawdopodobnie cena ta nie będzie adekwatna do oczekiwanych przez Ciebie usług. Każda przestrzeń biurowa jest inna, a jej zaaranżowanie wpływa znacząco na to, jakich detergentów i jak licznej ekipy sprzątającej wymaga. Jesteśmy w stanie dostosować się do złożonych wymogów klientów. Wykonujemy różne zlecenie, oferujemy sprzątanie abonamentowe bądź działania w ramach jednorazowej usługi.  Profesjonalna usługa sprzątania. Czego możesz oczekiwać?


  Profesjonalne sprzątanie biura wymaga nie tylko dokładnego czyszczenia wszystkich jego zakamarków, ale także dostosowania się do godzin pracy tego biura. Firma sprzątająca powinna być elastyczna pod względem dostępności swoich ekip sprzątających, które nie powinny przeszkadzać w wykonywaniu obowiązków Twoim pracownikom. Wykonujemy także usługi dodatkowe: ozonowanie, dezynfekcja, mycie okien, pranie wykładzin. Mamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze dużych obiektów biurowych.

  Dodatkowo po podpisaniu umowy z firmą sprzątającą, jedynym powodem, dla którego możesz być zaangażowany w jej pracę, jest ocenienie jakości świadczonych usług. Masz prawo w każdej chwili interweniować, jeśli Ty lub Twoi pracownicy zauważycie ewentualne niedociągnięcia. Zakup środków czyszczących, konserwacja i wybór sprzętu do sprzątania powinny być po stronie firmy sprzątającej - chyba, że z jakichś przyczyn umówicie się inaczej.

  We Fresh Office jesteśmy zdania, że jako przedsiębiorca najlepiej wiesz, co jest dobre dla Twojego biznesu - my elastycznie dostosowujemy się do Twoich potrzeb. W codziennej pracy nie angażujemy ani Ciebie, ani Twoich pracowników administracyjnych - a Wy możecie zajmować się ważniejszymi kwestiami.  Profesjonalna firma sprzątająca - pomoc awaryjna


  Już wiesz, że samo wpisanie w popularną wyszukiwarkę hasła “firmy sprzątające biura Warszawa opinie” nie wystarczy do odnalezienia solidnej firmy na dłuższy czas. Warto jednak poświęcić parę chwil na to, aby dokonać prawidłowego wyboru. Profesjonalna firma sprzątająca to inwestycja w wizerunek i spokojną oraz komfortową pracę na co dzień. Wybierając firmę sprawdź, czy jest:


  Sprawna komunikacja kluczem do udanej współpracy

  Profesjonalna firma sprzątająca oddelegowuje do pracy z klientami komunikatywnych, rzeczowych i sprawnie zarządzających ekipą pracowników. Dzięki temu utrzymanie biura w czystości nie jest związane z nieporozumieniami czy niedopowiedzeniami - konsultant ze strony firmy sprzątającej ma za zadanie dopilnować, aby wszystkie punkty umowy były zrealizowane.

  Jako przedsiębiorca nie powinieneś kłopotać się pobocznymi kwestiami związanymi z prowadzeniem biura. W końcu dokładnie w tym celu zlecasz usługi sprzątania firmie outsourcingowej.  Firma Fresh Office dała się poznać jako profesjonalny, solidny oraz szybko reagujący na wszelkie sugestie zespół. Firmę cechuje dobra organizacja i dyspozycyjność nadzoru. Możemy z całą odpowiedzialnością polecić firmę Fresh Facility.

  Agnieszka GóralAsystent Zarządu

  Sprawdzona firma sprzątająca - Wrocław


  Zapytaj o referencje! Dysponujemy rozbudowanym portfolio klientów, mamy doświadczenie w obsłudze biur, placówek medycznych, magazynów, hoteli, punktów gastronomicznych. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych środkach i sprzęcie. Polisa OC w wysokości miliona złotych jest gwarantem bezpieczeństwa, płaska struktura pozwana na sprawą koordynację usługi. Porozmawiaj z naszym konsultantem i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!


  Ewelina KopcińskaEwelina Kopcińska
  06:49 24 May 22
  Jak najbardziej mogę polecić Fresh Facility - elastyczne podejście do Klienta, wysoka jakość sprzątania i sprawny kontakt z Koordynatorem w bieżących kwestiach.
  Konrad KościelnyKonrad Kościelny
  08:06 10 May 22
  Profesjonaliści w każdym calu
  js_loader


  Darmowa wycena sprzątania obiektu dla Ciebie

  Poznaj szczegóły naszej oferty

   * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.oCzytaj więcej

   * - wymagane pola