Fresh Office - Profesjonalne sprzątanie biur i obiektów


NA CO STAWIAMY?


Słuchamy potrzeb, pracujemy tak, aby zadowolić Office Managerów, Dyrektorów Administracji, Zarządców, ale przede wszystkim pracowników i użytkowników biura.

Dostosujemy zakres i godziny do harmonogramu pracy biura. Organizujemy swoją pracę i usługi dodatkowe wedle potrzeb. Proponujemy sprzątanie w godzinach nocnych, serwis dzienny, lunchowy i popołudniowy.


Wdrażamy ecopraktyki u naszych klientów. Wspomagamy dostosowanie do wymogów ESG. Ograniczamy zużycie wody, pracujemy na środkach bez fosforanów


Nasz personel jest dokładnie selekcjonowany, stale szkolony i dobrze wynagradzany. Dlatego w 2022 roku wskaźnik fluktuacji (rotacji) wynosił 9,375. Mamy siatkę sprawdzonych brygadzistów.

Opinie naszych Pań sprzątających:


Nasza firma sprzątająca zatrudnia lokalnych pracowników i walczy z szarą strefą. Działając z nami, wspierasz etyczne zatrudnienie i równość szans.


"W firmie pracuję od 4 lat, mam stałe obiekty, realizuje także usługi dodatkowe takie jak mycie okien, czy gruntowne doczyszczanie powierzchni. Cenię sobie współpracę z koordynatorem, który jest dla nas wsparciem w układaniu harmonogramu prac, czy zamawianiu środków czystości"

Anna Tokarz

"Fresh Office jest to najlepsze miejsce pracy, jakie kiedykolwiek miałam. Moi współpracownicy są zawsze pomocni, co tworzy poczucie prawdziwego zespołu. Widać, że każdy z nas dąży do tego samego celu — zapewnienia najwyższej jakości usług dla naszych klientów".

Edyta Sietner

"Przy każdym nowym obiekcie, jako personel sprzątający jesteśmy wdrażani przez koordynatora. Regularnie szkolimy się także z technologii środków czystości czy z mechaniki sprzątania. Jesteśmy odpowiedzialni za ewentualne uszkodzenia powierzchni w obiekcie, dlatego wiedza jest kluczowa"

Patrycja Biernadzik

"Od momentu, kiedy dołączyłam do tego zespołu, moje doświadczenia z tą firmą sprzątającą były niezwykle pozytywne. Otrzymałam szkolenia i wsparcie niezbędne do wykonania mojej roli na najwyższym poziomie. Kierownictwo słucha naszych sugestii i stara się stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki pracy"

Emilia

Poznaj nas


Na wizji lokalnej spotkasz się z:


To z Alicją, Michałem, Piotrem lub Hubertem porozmawiasz o warunkach swojego kontraktu. Po pierwszym kontakcie telefonicznym nasi przedstawiciele z pewnością zechcą zobaczyć Twój obiekt, sprawdzić charakterystykę materiałów i ułożyć dostosowaną do rytmu pracy ofertę. To świetna okazja, aby wypytać o wszystko 🙂 Nasz ekipa odpowie na każde pytanie i doradzi, które rozwiązania czystościowe będą dla Was odpowiednie.

Alicja obsługuje region Warszawy, świetnie czując się w biurowych przestrzeniach stolicy. Oferty kalkuluje zawsze z dużymi rabatami dla klientów 🙂 Rozumie wyzwania związane z zarządzaniem dużymi biurowcami. Prywatnie zainteresowana tematem ekologii, ESG i zrównoważonego rozwoju.

Alicja Migdał


Michał obsługuje rejon Krakowa i Katowic. Michał posiada kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży nieruchomości komercyjnych, dzięki temu doskonale rozumie unikalne potrzeby i oczekiwania Office Managerów, w tym utrzymania porządku w biurze.
Jego pozytywna energia i zaangażowanie w dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań sprzątających sprawiają, że współpraca z Michałem to czysta przyjemność.

Michał Słaboń


Piotr działa na terenie Wrocławia, swoje sukcesy w obsłudze klienta motywuje ogromnym doświadczeniem w branży sprzątającej. Ponad 20 lat praktyki! Dla naszego zespołu Piotr jest mentorem, dużo się od niego uczymy, wiemy też, że świetnie doradza naszym klientom.

Piotr Schier


Hubert odpowiedzialny za sprzedaż usługi w Warszawie. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w sprzedaży B2B, wyróżnia się niezwykłą zdolnością do budowania trwałych relacji biznesowych, podchodząc do każdego klienta z indywidualnym zrozumieniem jego potrzeb i oczekiwań. Jego metodyka pracy opiera się na głębokim badaniu i analizie specyficznych wymagań biznesowych, co pozwala na dostosowanie oferty usług sprzątających do biur klasy premium. Dzięki takiemu podejściu, Hubert jest w stanie oferować rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na bieżące potrzeby klientów, ale także przewidują i adaptują się do aktualnego systemu pracy, czyli głównie modelu hybrydowego.

Hubert Gierasimiuk


Koordynator obiektu


Odpowiada za organizację personelu sprzątającego i bezpośredni kontakt z klientem. Dzień spędza między innymi w aucie, odwiedzając obiekty z obsługiwanego przez siebie regionu. Niezapowiedziane kontrole i badanie jakości usługi to stały element pracy.


Koordynator z Krakowa
We Fresh Facility od 2019 roku odpowiada między innymi za takich klientów jak na Sabre, VirtusLab, Projekt 44

Renata Wąsik


Koordynator z Warszawy
Doskonale odnajduje się w dynamicznym środowisku jakim jest bieżąca obsługa takich klientów jak: Mille Sapori, OMV, Mobaim Technology.

Magdalena Gibczyńska


Koordynator z Krakowa
Wspiera Office Managerów w obsłudze obiektów, organizuje i nadzoruje usługi dodatkowe.

Magda Kołodziej


Koordynator z Warszawy
Dba o potrzeby Office Managerów, koordynuje prace serwisu sprzątającego, organizuje i nadzoruje usługi dodatkowe.

Tomasz Pieniek

Kierownik Regionu


Zarządza podległym regionem kompleksowo. Jest wsparciem dla Koordynatorów, odpowiada za budżet i standardy firmy w oddziale. Jest do Twojej dyspozycji zawsze dbając o partnerskie relacje we współpracy.

Kierownik regionu Śląsk. Wysoko rozwinięte umiejętności adaptacyjne i świetna komunikatywność pozwalają Jej z sukcesem obsługiwać takich klientów jak Sii czy Blackstones

Klaudia OrzechowskaManager operacyjny


Jest wsparciem dla każdego z Kierowników. Na co dzień pracuje nad ciągłym doskonaleniem oferowanych usług poprzez optymalizację, wybór innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Jest to możliwe dzięki regularnym wizytom u kluczowych Klientów i identyfikowaniu zmieniających się potrzeb.

Zarządza działem operacyjnym wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie w branży
cleaningowej w praktyce. Na bieżąco monitoruje rynek pod kątem nowoczesnych i ekologicznych metod sprzątania, jest wsparciem merytorycznym dla wszystkich działów we Fresh Office.

Agata Skórka-Pietrzak


Dyrektor zarządzający


Dyrektor Zarządzający w Fresh Office. Z branżą usług utrzymania czystości związany do 7 lat. Rozwija zespół specjalizujący się w sprzątaniu biurowców klasy A i biur premium. Promuje profesjonalne utrzymanie czystości w duchu zrównoważonego rozwoju i ekologii.

Michał Zawada

CO MUSISZ O NAS WIEDZIEĆ?


 • Współpracujemy długofalowo, opieramy się na szczerych biznesowych relacjach
 • Znamy wartość danych i dbamy o ich bezpieczeństwo. Zapewnić w pełni świadomy zespół, a także polisę OC do 1 mln złotych
 • Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie i środkach czystości
 • Panie Sprzątające są filarem naszych działań, dbamy o ich komfort i doceniamy codzienną pracę
 • Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, w trakcie kilkuletniej działalności obsłużyliśmy ponad 100 firm

Stawiamy na profesjonalne środki czyszczące


Każdy ze stosowanych przez nas środków chemicznych to profesjonalny produkt. Sprzątając biura i inne obiekty zwracamy szczególną uwagę na powierzchnie i materiały, które czyścimy. Nad całym procesem czuwa technolog, który dopasowuje rodzaj produktu do nawierzchni czy rodzaju zabrudzenia. Bez względu na to, czy są to silne zasadowe środki czyszczące, środki do sanitariatów, mycia szkła czy specyfiki o charakterze pielęgnacyjnym — nasz zespół jest przeszkolony z ich używania.Ekonomiczny sposób dozowania


Wprowadziliśmy system dozowania produktów, dzięki któremu nasze działania są ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Dzięki rozwiązaniom opracowanym przez markę Buzil efektywnie sterujemy zużyciem  środków chemicznych. Mobilne rozwiązania dozujące pozwalają zachować idealne proporcje roztworów czyszczących i kontrolować zużycie wody.


Eco sprzątanie


Jeśli jesteś zainteresowany sprzątaniem w nurcie eco — skontaktuj się z nami. Dopytaj naszego specjalistę o dedykowaną linię produktów. Czy wiesz, że wpływ środków czyszczących na środowisko jest związane z zawartością środków powierzchniowo czynnych? Są to toksyczne elementy, trujące dla organizmów wodnych. W ramach ekologicznego sprzątania proponujemy produkty, które ulegają szybkiej i kompletnej biodegradacji. Do sprzątania Twojego biura możemy wykorzystać wyłącznie produkty oznaczone certyfikatem EU Ecolabel. Eco znak funkcjonuje w 25 krajach europejskich, przyznawany jest przez niezależną instytucję Federalną Agencję Ochrony Środowiska, wyznaczoną przez Komisję Europejską. Napisz do nas — szybko wycenimy usługę eco sprzątania dla Twojego biura.  Chcesz wprowadzić nowy porządek w swoim biurze?

ZOSTAŃ AMBASADOREM FRESH FacilityProgram Partnerski dla Klientów

 

Dziękujemy wszystkim Partnerom, że jesteście z nami!
Doceniamy to i zapraszamy do programu partnerskiego. Zasady są proste!

 1. Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, poleć nas innym firmom, które chcą nawiązać współpracę w zakresie usług sprzątania.
 2. Odbierz rabat na abonament za każdego klienta z Twojego polecenia,
  z którym sfinalizujemy umowę.
 3. O szczegóły programu zapytaj opiekuna Twojego obiektu.

Chcesz rozpocząć współpracę?


1

Zostaw swoje dane

Wypełnij formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej, zadzwoń lub napisz na adres: biuro@freshoffice.pl
2

Skontaktujemy się z Tobą

Zadzwonimy do Ciebie w przeciągu 24 godzin, żeby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i umówić się na spotkanie.
3

Obejrzymy obiekt

Nasz przedstawiciel pojawi się o ustalonej godzinie, po to żeby obejrzeć obiekt i porozmawiać o szczegółach oferty.
4

Ciesz się czystością

Ustalimy warunki naszej współpracy i odtąd sprawy związane z czystością nie będą zaprzątać Ci głowy.

Zaufali nam:


Firma Fresh Office wykonała usługę generalnego sprzątania naszego biura w sposób sprawny, sumienny i profesjonalny.

Iga KowalskaOffice Manager, Brainly

Dotychczasowa współpraca pozwala nam śmiało rekomendować firmę Fresh Office jako solidnego i rzetelnego wykonawcę usługi sprzątania.

Rostyslav KnapCEO, Callpage

Usługa sprzątania wykonywana przez firmę Fresh Office jest zawsze dokładna i terminowa. Pracownicy Fresh Office to osoby sumienne i wykonujące swoją pracę z należytą starannością.

Paulina MrózOperations Manager, Uber Poland

Współpraca z firmą Fresh Office przebiega bez zastrzeżeń i możemy śmiało polecić Fresh Office jako profesjonalnego dostawcę usług sprzątania.

Natalia RomanowskaOFFICE MANAGER, LUMINIS RESEARCH

Fresh Office przeprowadzało w naszej firmie dezynfekcję oraz ozonowanie. Wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku. Firma informowała nas o wszystkim na bieżąco, a po skończeniu usługi można było, bez problemu, wrócić do biura

Renata MatuszewskaOffice Coordinator w Kontakt.io

Dotychczasowe doświadczenia we współpracy z firmą Fresh Office Poland są bardzo pozytywne. Obsługa i kontakt z kierownictwem oraz pracownikami firmy cechują się wysoką elastycznością i pełnym profesjonalizmem. Wszystkie świadczone usługi są wykonywane dokładnie i terminowo.

Małgorzata NowińskaSenior Property Manager Knight Frank

olga kozińskaolga kozińska
14:58 26 Sep 22
Polecam do współpracy firmę Fresh Facility. Firma zapewnia sprzątanie przestrzeni wspólnych oraz toalet w Teatrze Komuna Warszawa. Bardzo cenię sobie ich elastyczność oraz sprawność w kontakcie.
Sebastian SzubartowskiSebastian Szubartowski
12:04 16 Sep 22
W imieniu Consolidated Invest Sp. z o.o. rekomenduję usługi Fresh Office Poland Sp. z o.o. Firma zapewnia regularną czystość przestrzeni biurowych. Personel wyróżnia się wysoką wiedzą merytoryczną w zakresie usług porządkowych. Posługuje się profesjonalnym sprzętem i środkami czystości.Usługa realizowana jest zawsze na czas, z wysoką starannością idbałością o szczegóły.Bez zastrzeżeń pozostaje także kontakt z koordynatorem, który fachowo zarządza realizacją usługi w naszym obiekcie. Polecam Fresh Office Poland sp. z o.o. jako rzetelnego partnera i doświadczonego usługodawcę w obszarze sprzątania powierzchni biurowych.
Agnieszka P. GlowackaAgnieszka P. Glowacka
13:50 12 Sep 22
Miałam okazję niejednokrotnie korzystać z usług firm sprzątających i mając porównanie, z czystym sercem mogę polecić usługi warszawskiego oddziału Fresh Facility. Rzetelność i dbałość o szczegóły to najważniejsze cechy. Poza tym szybkość działania, profesjonalizm i uczciwość.Jestem pod wrażeniem i szczerze polecam.
Kontakt Centrum PFIEKontakt Centrum PFIE
15:36 07 Sep 22
Fresh Facility zasługuje na najwyższą rekomendację. Współpraca z opiekunem i całym personelem przebiega zawsze bardzo dobrze i profesjonalnie. Firma zaopatrzona w dobrej jakości sprzęt i środki. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług. Serdecznie polecam!
Katarzyna MuchlaKatarzyna Muchla
17:05 20 Mar 22
Pragnę wyrazić zadowolenie z wykonywania powierzonych zadań firmie  Fresh Facility w zakresie sprzątania powierzchni CMS, koordynacji pracowników, zabezpieczania w środki czystości oraz łatwy kontakt z opiekunem. Szczególnie ważnym aspektem współpracy z firma Fresh Facility jest duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie naszych potrzeb.
js_loader

JESTEŚMY DUMNI Z REFERENCJI, KTÓRE WYSTAWILI NAM NASI PARTNERZY:Zamów darmową wycenę sprzątania

Poznaj szczegóły naszej oferty

  * - wymagane pola