Pranie wykładzin

Biuro musi być przestrzenią, w której będzie możliwa efektywna praca, ale nie można zapominać o aspektach stylistycznych przestrzeni.

Pranie wykładzin

Biuro musi być przestrzenią, w której będzie możliwa efektywna praca, ale nie można zapominać o aspektach stylistycznych przestrzeni. Dbamy o czystość naszych mieszkań i staramy się, żeby były one schludne, dzięki czemu przebywanie w nich jest przyjemnością. Warto w podobny sposób podejść do przestrzeni biurowych. Ładne i czyste wnętrza są lepszą motywacją do pracy i sprawiają, że Twoi pracownicy chętniej spędzają czas w biurze.

Chociaż na rynku występuje wiele rozwiązań, najczęstszym wyborem w biurach jest wykładzina podłogowa. Doskonale tłumi odgłosy kroków i eliminuje hałas, dzięki czemu praca wielu osób np. w przestrzeniach coworkingowych jest przyjemniejsza i bardziej efektywna.

Wykładzina ułatwia również sprzątanie powierzchni biurowych, ponieważ zatrzymuje zabrudzenia, dzięki czemu łatwiej można uniknąć roznoszenia kurzu czy piasku po całym biurze. Ogromną zaletą wykładzin i dywanów jest również ochrona podłogi przed zniszczeniami. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w chłodnych miesiącach, gdy łatwiej o powstanie zarysowań na drewnianych podłogach. Przez cały rok zagrożeniem dla drewnianych podłóg są również obcasy butów. Z tego powodu wykładzina w biurze sprawdzi się idealnie.

Wykładziny i dywany prezentują się bardzo elegancko pod warunkiem, że są czyste. Niestety, łatwo o zabrudzenia, które przyciągają wzrok i wpływają negatywnie na wizerunek firmy w oczach jej pracowników i kontrahentów.

Sezon jesienno-zimowy jest największym wyzwaniem dla czystości w biurach. Deszcz, śnieg i błoto roznoszone jest na butach po całym biurze, powodując zabrudzenia wykładzin. W przypadku pomieszczeń, w których pracuje wiele osób, trudno uniknąć zabrudzeń.

Oczywiście można ustalić z pracownikami, że wymaganą częścią pracowniczego mundurka jest obuwie zmienne, ale trudno oczekiwać tego samego od klientów i kontrahentów, którzy pojawią się w siedzibie firmy.


Z tego powodu warto zdecydować się na usługę profesjonalnego prania wykładzin i dywanów w biurach. Stosujemy środki czyszczące najwyższej jakości, nie musisz się więc przejmować utratą koloru wykładzin lub zniszczeniem dywanów. Wykładziny nie są w pełni namaczane, dzięki czemu schną szybciej, a Twoi pracownicy szybciej mogą wrócić do pracy w komfortowych warunkach.

Czyste podłogi przez cały rokPranie wykładzin - cennik


PowierzchniaCena
do 30 m2od 7 zł m2
od 30 m2 do 100 m2od 5 zł m2
od 100 m2 do 300 m2od 4 zł m2
powyżej 300 m2od 3,5 zł m2
*wszystkie ceny netto +23% VAT

Zamów darmową wycenę prania wykładzin


Poznaj szczegóły naszej oferty

* - wymagane pola