Pranie wykładzin

Biuro musi być przestrzenią, w której będzie możliwa efektywna praca, ale nie można zapominać o aspektach stylistycznych przestrzeni.

Pranie wykładzin dla firm

Czysta wykładzina w biurze
Zarządzasz biurem i planujesz gruntowne pranie wykładzin? Skorzystaj z fachowej pomocy. Wykładzina jest częstym biurowym elementem, doskonale tłumi odgłosy kroków, eliminuje stukot obcasów i skrzypienie podłogi. Ten punkt ma ogromne znaczenie, szczególnie dla osób pracujących w open space bądź w przestrzeniach coworkingowych. Wykładzina w rzeczywistości ułatwia bieżące sprzątanie powierzchni biurowych, zatrzymuje zabrudzenia, pozwala uniknąć roznoszenia kurzu czy piasku po całym biurze. Ogromną zaletą wykładzin i dywanów jest również ochrona podłogi przed zniszczeniami. Powierzchnie nie rysują się i nie wycierają. Choć praktyczna, wymaga od osób zarządzających uwzględnienia konieczności regularnego prania. Pranie wykładzin wydaje się skomplikowanym procederem do przeprowadzenia w przestrzeni biurowej… Przekonaj się, że z nami projekt pt. „pranie wykładzin” zrealizujesz szybciej, niż zakładasz.

Pranie wykładzin w Twoim biurze
Sezon jesienno-zimowy jest największym wyzwaniem dla czystości w biurach. Deszcz, śnieg i błoto roznoszone na butach po całym biurze, powodują widoczne zabrudzenia wykładzin. W przypadku pomieszczeń, w których pracuje wiele osób, trudno uniknąć plam. Odkurzacze zapewniają jedynie powierzchowne czyszczenie, tym samym pranie wykładzin jest konieczne. Wtłoczony i nawarstwiony w wykładzinie brud, wymaga specjalistycznej interwencji. Jeśli aktualnie zmagasz się z problemem zabrudzonych wykładzin — napisz do nas. Profesjonalna ekipa, szybko przywróci czystość w przestrzeni Twojego biura.

Profesjonalne pranie wykładzin
Usuwamy brud, plamy i alergeny z wykładzin za pomocą roztworu czyszczącego. Wydajny sprzęt czyści włókna przy minimalnej wilgotności, zapewniając świeży, czysty dywan. Wykładziny nie są w pełni namaczane, dzięki czemu schną szybciej. Twoi pracownicy wrócą do pracy w komfortowych warunkach już następnego dnia. Stosujemy środki czyszczące najwyższej jakości, nie musisz się więc przejmować utratą koloru czy odbarwieniami. Jeśli chcesz uniknąć trwałego uszkodzenia włókien i ciemnych plam postaw na profesjonalne pranie wykładzin.Zadbaj o czyste wykładziny w biurze
Zapewnienie czystego środowiska biurowego jest kluczowym elementem nowoczesnej, efektywnej organizacji. Czystość ma ogromne znaczenie dla wizerunku. Odgrywa rolę w kwestii dobrego samopoczucia pracowników, może bezpośrednio wpływać na ich wydajność. Wszyscy wiemy, że biura mogą stać się mikrokosmosem dla zarazków i wpływać na zdrowie pracowników. Istnieją sposoby na zmniejszenie odsetek osób chorujących w biurze. Jedną z metod jest regularne pranie wykładzin. W ten sposób wszelki kurz i pyłki nagromadzone na powierzchni zostaną zmyte. Czyste biuro pomoże pracownikom, ale także wywoła dobre wrażenie wśród wszystkich potencjalnych klientów odwiedzających Twoją siedzibę. Wybierz profesjonalnego partnera w walce o czyste biuro. Sprawdź nasze możliwości, skorzystaj z opcji darmowej wyceny. Zobacz jak profesjonalne środki czyszczące i doświadczony personel mogą zmienić wygląd Twojego biura.

Czyste podłogi przez cały rokPranie wykładzin - cennik


PowierzchniaCena
do 30 m2od 7 zł m2
od 30 m2 do 100 m2od 5 zł m2
od 100 m2 do 300 m2od 4 zł m2
powyżej 300 m2od 3,5 zł m2
*wszystkie ceny netto +23% VAT

Zamów darmową wycenę prania wykładzin


Poznaj szczegóły naszej oferty

* - wymagane pola