Usługa utrzymania czystości dla biurowców


Koordynator w pakiecie


 • Czysta pomoc dla property managerów i zarządców
 • Przeszkolony personel, współpraca z technologiem
 • Utrzymanie czystości PREMIUM
 • ekologiczne środki czystości, na które nie doliczamy marży

  Wypełnij formularz!

  * - wymagane pola

  abonamentowych klientów

  posprzątanych obiektów

  nowych obiektów w obsłudze co rok

  dyspozycyjność przez cały tydzień


  Zweryfikuj kosztorys usług utrzymania czystości  Możesz liczyć na współpracę z doświadczonymi fachowcami, regularnie szkoloną kadrę i 2-stopniowy system kontroli. Współpracujemy z technologiem, który dobiera środki czyszczące i mechanikę sprzątania względem wymagających i trudnych w utrzymaniu powierzchni.

  Rozumiemy wyzwania związane z certyfikacją biurowców. Nasza usługa dostosowuje się do wymogów:

  • LEED,
  • WELL,
  • WELL HS,
  • BREEAM.

  Wspieramy zarządców w skompletowaniu punktacji.  Świeże podejście do usług utrzymania czystości w biurowcach


  Jak pomagamy Property Managerom? Jeden wykonawca, jedna umowa — szeroki zakres:

  • Serwis codzienny, popołudniowy/wieczorny
  • Sprzątanie generalne sal konferencyjnych, gabinetów, kuchni, szatni,  
  • Mycie sanitariów i kuchni w częściach wspólnych
  • Sprzątanie recepcji
  • Maszynowe mycie holi, ciągów komunikacyjnych i garaży podziemnych
  • Czyszczenie powierzchni i dezynfekcja ręczna
  • Opieka nad terenami zielonymi wokół biurowca 
  • Odśnieżanie dróg, podjazdów i dachów
  • Pranie wykładzin i dywanów 
  • Mycie okien
  • Ekologiczne sprzątanie 
  • Florystyka  - współpraca z Kwiaty do biura


  Jesteśmy wsparciem dla Property Managerów i Administratorów nieruchomości i pierwszą linią kontaktu. Wspieramy w trakcie awaryjnych sytuacji, przy organizowaniu napraw i eliminowaniu usterek. Wyręczamy zarządców budynków w zamawianiu artykułów higienicznych - mamy ceny hurtowe z wysokimi rabatami! Proponujemy harmonogram sprzątania biurowców opracowany przez specjalistę (koordynatora), który wie jak dobrać odpowiedni zakres usług pod daną powierzchnię. Zanim przejdziemy w tryb utrzymywania w czystości, współpracę zwykle rozpoczynamy od gruntownego doczyszczania powierzchni.  Współpracujemy z:


  Wykwalifikowany i przeszkolony personel bez rotacji


  Zawsze szkolimy nasz zespół do pracy. Wdrożenie przeprowadzanie jest przez koordynatora i technologa, który dobiera środki czystości do materiałów, z jakich wykonane są poszczególne elementy biurowca. Posiadamy sieć wykwalifikowanego personelu w kilku miastach w Polsce. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość usługi sprzątania biurowców na najwyższym poziomie. Działamy w sposób efektywny, nasz personel planuje pracę zgodnie z etapami procesu czyszczenia, według standardów ISSA. Pracujemy na checklistach, dzięki temu znamy dokładnie Twój biurowiec. 

  • Zwracamy uwagę na prezencję naszego personelu, osoby mające kontakt z pracownikami stosują dress code i są szkoleni do pracy „w tle”, tak aby nie rozpraszać klientów, kontrahentów czy innych osób pracujących w przestrzeni biurowej
  • Na życzenie klienta nasz personel może być ubrany w dedykowany strój pasujący do standardu danego biurowca
  • Wykorzystujemy nowe technologie, działamy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie (iMop, Cleanfix, Numatic, Hako).
  • Profesjonalne środki marki Buzil, dr. Schnell, Johnson Diversey, Ecolab, dobrane przez technologa do rodzaju czyszczonych powierzchni  


  Rekomendacje:


  Usługi realizowane są w częściach wspólnych. Firma dba o ciągi komunikacyjne, hole, korytarze, klatki schodowe, toalety i kuchnie. Obsługuje także tereny zewnętrzne: trawnik, klomby, chodnik, parking, strefę wejściową itp. W okresie zimowym odpowiada także za proces odśnieżania.

  Biurowiec TDJ EstateMarta Jełowicka-Gabor

  Dotychczasowe doświadczenia we współpracy z firmą Fresh Office Poland są bardzo pozytywne. Obsługa i kontakt z kierownictwem oraz pracownikami firmy cechują się wysoką elastycznością i pełnym profesjonalizmem. Wszystkie świadczone usługi są wykonywane dokładnie i terminowo.

  Knight Frank, Biurowiec Lobos Kraków Małgorzata Nowińska

  Usługa świadczona jest pod adresem Puławska 537 w Warszawie, obejmuje całą przestrzeń biurowca, części wspólne i powierzchnie biurowe. Serwis dzienni i popołudniowy świadczony jest 5 razy w tygodniu. Od momentu wdrożenia realizowana jest profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Firma Fresh Office Poland Sp. z o.o z dużym zaangażowaniem reaguje na nasze stałe potrzeby. Stosuje profesjonalne środki czystości, a personel sprzątający podchodzi z dokładnością do powierzonych zadań.

  Puławska 537, WarszawaPrzemysław Misiak, COO Nomios Group

  Rekomenduję firmę sprzątającą Fresh Office Poland Sp. z o.o w zakresie kompleksowej obsługi naszego biura w Katowicach zlokalizowanego pod adresem Aleja Roździeńskiego 1a, w biurowcu KTW. Jesteśmy w pełni zadowoleni z efektów pracy, doceniamy nowoczesne rozwiązania, ekologiczne podejście do usługi i pełne przeszkolenie personelu.

  Biurowiec KTW, Katowice Julia Kazanowska, Office Managment Team Leader

  Sprzątanie biurowców PREMIUM

  Podniesiemy prestiż Twojego obiektu. Proponujemy czyszczenie, dezynfekcję i opiekę nad biurowcami.

  • Podpisujemy wszelkie umowy NDA (Non-disclosure agreement), wiemy ile warte są dane Twojej firmy.
  • Jesteśmy ubezpieczeni, dysponujemy OC w wysokości 1 mln złotych.
  • Wystawiamy faktury VAT 23%.
  • Pełny outsourcing procesu na koordynatora, uproszczony system zgłoszeń. Oferujemy pełne wsparcie koordynatora — opiekuna obiektu, który pozostaje z Tobą w stałym kontakcie. Możesz zgłaszać swoje potrzeby na bieżąco — mailowo lub telefonicznie. Koordynator, który regularnie pojawia się w obiekcie, pełni także funkcję kontrolną, monitorując pracę personelu sprzątającego i jakości usługi.

  Zatrudniamy koordynatorów z kilkuletnim doświadczeniem w branży usług czystości. Współpracujemy z technologami ds. utrzymania czystości i specjalistami BHP.


  Alicja Migdał

  Agata Skórka Pietrzak

  Klaudia Orzechowska

  Łukasz Radzikowski


  Dostarczymy najlepszych specjalistów, sprzęt i profesjonalne środki czystości. Działamy poza zakresem, potrafimy zadbać o każdy rodzaj powierzchni, znamy specyfikę materiałów, zwracamy uwagę na ich konserwację. Potrzebujesz partnera w zakresie usług porządkowych dla obiektu, którym zarządzasz?  Pomożemy znaleźć odpowiedzi na pytania: kto przeszkoli personel sprzątający?  Kto doradzi w doborze środków czystości?  Kto zaproponuje najniższą cenę?

   

  Porównaj oferty - przeanalizuj koszty i dodaj nas do listy zaufanych partnerów. Pracujemy jako serwis dzienny, zadbamy też o usługi dodatkowe, takie jak mycie okien, polimeryzacja posadzek, florystyka czy pranie wykładzin. Mamy bogato wyposażony park maszyn i wiedzę merytoryczną. Współpracujemy z technologiami, dobieramy środki czystości do powierzchni na obiekcie.  Działamy w trybie PREMIUM, podnosimy prestiż budynku, a tym samym jakość relacji z najemcami i właścicielami nieruchomości.

   

  Ekologiczne sprzątanie biurowców


  Dostosowujemy sprzątanie do wymogów zielonych budynków


  We Fresh Facility stawiamy sobie za cel wykonania usług porządkowych w duchu zrównoważonego rozwoju. Współpracujemy z odpowiednimi dostawcami w zakresie ekologicznych środków czyszczących oraz sprzętu, zużywającego mniej wody i chemii. Wbrew powszechnej opinii, za ekologię nie musimy słono zapłacić. Na rozsądną cenę środków czystości wpływa filozofia marki Buzil oraz nasze ekologiczne praktyki. Nowe technologie pozwoliły obniżyć koszt ekologicznych środków czystości.  Dzięki temu koszt środków jest taki jak w przypadku klasycznej usługi sprzątania obiektów. Cena z pewnością Cię nie przerazi.


  Michał Zawada

  Dyrektor Zarządzający Fresh Office

  Dyrektor Zarządzający Fresh Office


  Masz pytania?


  Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy

   * - wymagane pola


   ZNAJDZIESZ NAS NA