SPRZĄTANIE POWIERZCHNI BIUROWYCH


Wycena do 24h


  Wypełnij formularz!

  * - wymagane pola

  Serwis dzienny i wieczorny

  Regularność to klucz do sukcesu! Polecamy nasze kompleksowe usługi sprzątające w trybie abonamentowym. W ramach umowy dbamy o całość porządku w biurze raz w tygodniu, w wybrane przez Ciebie dni lub codziennie. Godziny sprzątania dostosowujemy do cyklu pracy biura. Zachęcamy do złożenia zapytania o darmową wycenę. Specjalista na podstawie przedstawionych informacji bądź lokalnej wizyty zaproponuje rozwiązanie dopasowane warunków obiektu. Wspólnie ustalimy zakres, który będzie optymalny pod względem wydajnościowym i budżetowym. Na koszt usługi wpływa głównie powierzchnia biura i częstotliwość sprzątania. Fresh Facility to ponad 200 zadowolonych klientów abonamentowych!

  PRANIE WYKŁADZIN na start w super cenie


  Kontrola jakości usługi

  W ramy abonamentowej usługi wkalkulowana jest też bieżąca praca koordynatora. Koordynator nadzoruje pracę Pań sprzątających, monitoruje jakość wykonywanej usługi i odpowiada na wszystkie Twoje pytania. Jest w stanie wyłapać i skorygować błędy, zanim sam je zobaczysz. Zespoły sprzątające są stale wspierane przez naszą scentralizowaną strukturę zarządzania i wsparcia. Nawiązując współpracę z Fresh Office, otrzymasz bezpośredni kontakt do koordynatora odpowiedzialnego za biuro. W trakcie trwania abonamentu pozostajesz z nim w stałym kontakcie. Możesz liczyć, że odpowie na każdego maila i zawsze odbierze telefon.


  Profesjonalne i ekologiczne środki czystości w pakiecie  Kompleksowe sprzątanie biur


  • Działamy kompleksowo, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby, które pojawiają się w bieżącym użytkowaniu biura. Oferujemy usługi dodatkowe takie jak: pranie wykładzin, mycie okien foteli biurowych, czy polimeryzacja posadzek.
  • Proponujemy wsparcie w prowadzeniu biura: zorganizowanie przeprowadzek, zamawianie artykułów higienicznych czy organizowanie napraw i eliminowanie usterek.
  • Wypracowaliśmy praktyki sprzątania, dzięki którym:
  • - realizujemy usługę szybciej → nie płacisz za nadmierną ilość godzin
  • - redukujemy 80% zużycia wody → obniżymy Twoje rachunki za media
  • - stosujemy mniejsze ilości środków chemicznych* → płacisz mniej i dbasz o środowisko
  • *wykorzystujemy środki wyłącznie ze znakiem ECOLABEL♻  Zaufana kadra sprzątająca

  Jako Fresh Facility możemy pochwalić się siecią wykwalifikowanych pracowników. Przykładamy szczególną uwagę do procesu rekrutacji, a następnie do wielopoziomowego szkolenia pracowników. Każda zatrudniona w naszej firmie osoba jest dokładnie instruowana względem kategorii produktów i mechaniki sprzątania. Profesjonalne szkolenie kadry sprzątającej + wysokiej jakości chemia daje gwarancję, że nic w biurze nie zostanie uszkodzone w trakcie sprzątania.

  Doświadczona kadra koordynująca


  Koordynator Operacyjny Kraków

  Renata Wąsik

  Manager Operacyjny

  Agata Skórka-Pietrzak

  Koordynator Operacyjny Warszawa

  Magdalena Gibczyńska

  Dyrektor Zarządzający

  Michał Zawada

  Sprzątanie biur w trybie kilka razy w tygodniu — co zyskujesz?


  • profesjonalne środki czystości marki Buzil w cenie
  • stałą, przeszkoloną kadrę, każda pracująca w Twoim biurze osoba jest zweryfikowana i zarejestrowana
  • dedykowanego koordynatora, czyli opiekuna klienta, który jest odpowiedzialny za bieżący kontakt
  • ubezpieczenie — polisę do 1 mln zł
  • mechanikę sprzątania dostosowaną do powierzchni
  • elastyczny harmonogram — sprzątamy, kiedy chcesz
  • 2 stopniowy system kontroli, nie musisz martwić się o jakość sprzątania
  • pracujemy 24h


  Nie martw się o formalności

  Wystawimy FV VAT 23%, posiadamy także polisę OC do 1 mln zł. Zabezpiecza to Twoje biuro i sprzęty na okoliczności ewentualnych zniszczeń. Podpisujemy wszelkie umowy NDA, wiemy, ile warte są dane Twojej firmy. Napisz do nas w sprawie wyceny — dostaniesz ją zupełnie za darmo. Nasz specjalista przeanalizuje aktualną sytuację Twojego biura i podpowie w wyborze rozwiązania. Przypominamy, że nie ma uniwersalnej ceny za metr kwadratowy sprzątania. Aby uzyskać wiążącą wycenę, musisz odpowiedzieć na kilka pytań, być może także spotkać się też z naszym przedstawicielem, który obejrzy biuro i na tej podstawie zaproponuje zakres usług.

  Forma abonamentu dopasowana do potrzeb


  Masz wielu pracowników i zależy Ci na utrzymaniu stałej czystości? Jesteśmy w stanie wyposażyć Cię we wszystkie środki i sprzęty, które pozwolą dbać o porządek każdego dnia. Otrzymasz wsparcie koordynatora i stały personel, zaznajomiony z charakterem Twojego biura.

  Twoje biuro nie wymaga codziennego sprzątania? Przygotowaliśmy rozwiązanie dla mniej wymagających obiektów. Dzięki skali naszej działalności i liczbie zatrudnionych osób jesteśmy w stanie oferować pełną elastyczność w ustalaniu harmonoramu.

  Nie musisz rezygnować z komfortu i czystości, jeśli działasz na mniejszą skalę. Zapewnij sobie abonamentowe sprzątanie biura w wersji mini. Pozwól nam zatroszczyć się o stan Twojego biura raz w tygodniu, a sam będziesz mieć więcej czasu na rozwijanie swojej działalności.


  Fresh Facility — dlaczego warto?  Zamów darmową wycenę sprzątania abonamentowego


  Poznaj szczegóły naszej oferty

   * - wymagane pola