Mycie okien

Czyste okna w Twoim biurze sprawiają, że do pomieszczenia wpada więcej światła, a biuro lepiej się prezentuje.

Mycie okien

Światło wpadające do wnętrza pomieszczenia doskonale wpływa na nastrój przebywających w nim osób. Zadbaj o komfort pracy swoich pracowników i dobre samopoczucie kontrahentów odwiedzających siedzibę Twojej firmy. Czyste okna w Twoim biurze sprawiają, że do pomieszczenia wpada więcej światła, a biuro lepiej się prezentuje.

Okna łatwo ulegają zabrudzeniu. Odciski zatłuszczonych palców na szybie są bardzo widoczne i odwracają uwagę od widoków za oknem. Ptasie odchody stanowią duży problem zwłaszcza w dużych miastach. Poza walorami estetycznymi, stanowią zagrożenie dla zdrowia Twoich pracowników. W okresie jesiennym częste deszcze powodują powstawanie zacieków, które ograniczają ilość światła wpadającego do pomieszczenia. W połączeniu z zanieczyszczeniami powietrza tworzą na szybach warstwę powodującą zszarzenie okien i obniżenie komfortu pracy.

Nasza ekipa zadba o czystość okien w Twoim biurze, a Ty będziesz mógł cieszyć się światłem wpadającym do pomieszczeń przez czyste szyby.

Stosujemy bezpieczne środki czystości, które nie powodują powstawania uszkodzeń na powierzchniach czyszczonych. Zapomnij o zarysowanych szybach czy zniszczonych uszczelkach okien. Nasza ekipa zadba o czystość okien w Twoim biurze w bezpieczny i sprawdzony sposób.W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać jednorazową usługę mycia okien lub zdecydować się na usługę abonamentową, która zapewni doskonały wygląd okien w Twoim biurze o każdej porze roku.


Czyścimy okna plastikowe, drewniane i aluminiowe w każdym rozmiarze, a także witryny i banery reklamowe. Dokładna wycena zależy od stopnia zabrudzenia i dostępu do okien, a także od wysokości i rodzaju przeszklenia.


Szacunkowe ceny mycia okien:


OknoPowierzchniaCena
Witryny jednostronne (do 3m wysokości)do 50 m2od 3 zł m2
Witryny jednostronne (do 3m wysokości)powyżej 50 m2od 2,5 zł m2
Witryny dwustronne (do 3m wysokości)do 50 m2od 3,5 zł m2
Witryny dwustronne (do 3m wysokości)powyżej 50 m2od 3 zł m2
Okno 1 skrzydłowe-od 10 zł
Okno 2 skrzydłowe-od 20 zł
Okno 3 skrzydłowe-od 30 zł
Drzwi balkonowe dwuskrzydłowe-od 25 zł

Zamów darmową wycenę mycia okien


Poznaj szczegóły naszej oferty

* - wymagane pola