Mycie okien dla firm

Zadbamy o okna w Twoim biurze i innych obiektach


Odbierz darmową wycenę

Mycie okien dla firm


Zadbamy o okna w Twoim biurze i innych obiektach

Mycie okien w biurze


Zadbaj o komfort pracy swoich pracowników i dobre samopoczucie kontrahentów odwiedzających siedzibę Twojej firmy. Postaw na profesjonalne mycie okien, a siedziba firmy będzie błyszczeć. Wydajny biznes potrzebuje czystej przestrzeni. Ale utrzymanie czystości w biurze lub miejscu pracy nie jest łatwym zadaniem. Im większa przestrzeń, tym więcej pracy do zrobienia. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, Office Managerem, zarządzasz sklepem, przedszkolem, siłownią lub inną powierzchnią handlową — możemy Ci pomóc! Wyczyścimy Twoje okna na błysk.


Profesjonalne mycie okien


Zamów mycie okien do swojej firmy. Jeśli aktualna firma sprzątająca nie jest w stanie zadbać o czystość Twoich okien, chętnie przejmiemy to zadanie. Korzystając z abonamentowego mycia okien, możesz liczyć na pełną elastyczność. Dołożymy wszelkich starań, aby dostosować się do rytmu Twojej firmy i nie dezorganizować pracy. 


  • Dostosujemy się do Twojego harmonogramu i zorganizujemy mycie okien, w odpowiednim dla Ciebie terminie
  • Używamy wyłącznie wysokiej jakości sprzętu i profesjonalnych środków, co skraca czas realizacji jednorazowej usługi
  • Jesteśmy przeszkoleni i wykwalifikowani do bezpiecznej i efektywnej pracy
  • Wystawiamy faktury VAT
  • Posiadamy polisę OC do 1 mln zł

Dlaczego warto o profesjonalizm w podejściu do mycia okien? Okna biurowe są istotną częścią każdego miejsca pracy, szczególnie w wysokich budynkach. Zapewniają światło słoneczne, wyraźny widok, symbolizują nowoczesną przestrzeń biznesową. Zaniedbanie w sferze czyszczenia okien widać jak na dłoni. Okna brudzą się szybko, odciski zatłuszczonych palców na szybach są bardzo widoczne i zwracają uwagę, nie tylko pracowników, ale i potencjalnych klientów.W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać jednorazową usługę mycia okien lub zdecydować się na usługę abonamentową, która zapewni doskonały wygląd okien w Twoim biurze o każdej porze roku.


Czyścimy okna plastikowe, drewniane i aluminiowe w każdym rozmiarze, a także witryny i banery reklamowe. Dokładna wycena zależy od stopnia zabrudzenia i dostępu do okien, a także od wysokości i rodzaju przeszklenia.


Szacunkowe ceny mycia okien:


Okno Powierzchnia Cena
Witryny jednostronne (do 3m wysokości)do 50 m2od 9 zł m2
Witryny jednostronne (do 3m wysokości)powyżej 50 m2od 7,5 zł m2
Witryny dwustronne (do 3m wysokości)do 50 m2 od 15 zł m2
Witryny dwustronne (do 3m wysokości) powyżej 50 m2od 10 zł m2
Okno 1 skrzydłowe- od 28 zł
Okno 2 skrzydłowe-od 36 zł
Okno 3 skrzydłowe-od 40 zł
Drzwi balkonowe dwuskrzydłowe - od 40 zł

Wpuść więcej światła bez dodatkowych kosztów 


Światło słoneczne może być najjaśniejszym elementem Twojego biura. W rzeczywistości większość nowo budowanych budynków projektowana jest z uwzględnieniem źródeł naturalnego światła. Jeśli wpisujesz się w trend eco i chcesz dbać o zrównoważony rozwój swojego biura, zacznij od małych kroków. Wpuść więcej naturalnego światła! Za ograniczenie sztucznego światła podziękuje Ci planeta i pracownicy. Ekspozycja na światło słoneczne reguluje rytm dobowy pracowników. Badania wykazały, że pracownicy pracujący przy naturalnym świetle śpią średnio o 46 minut dłużej. Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy przychodzili do pracy wypoczęci i pracowali efektywniej — regularnie organizuj mycie okien w biurze!


Mycie okien i witryn — wybierz dogodny termin 


Zastanawiasz się nad regularnością mycia okien? Rozważasz jednorazową usługę? Kalkulujesz koszty abonamentowego mycia okien? Dostosuj spojrzenie na mycie okien do pory roku. W okresie jesiennym częste deszcze powodują powstawanie zacieków. W połączeniu z zanieczyszczeniami powietrza tworzą na szybach nieestetyczną warstwę. Aby zarządzane przez Ciebie biuro czy budynek firmy wyglądały jak najlepiej, zaplanuj komercyjne czyszczenie okien w swoim budżecie. Jak często trzeba myć lub czyścić okna? Harmonogram mycia okien w biurze zależy od wielu czynników, jednak zgodnie z ogólną zasadą mycie okien co trzy, minimalnie co sześć miesięcy zagwarantuje Ci czyste spojrzenie na sprawę. Aby określić, jak często należy czyścić okna wieżowców lub biur, pomyśl o lokalnych warunkach pogodowych i otaczającym środowisku miejskim. Większość okien biurowych w centrum miasta jest stale narażona na smog i inne zanieczyszczenia. W tym wypadku 3-miesięczna przerwa może okazać się nieefektywna.
Fresh Office — przejrzyste warunki współpracy

Tylko raz masz szansę zrobić pierwsze wrażenie. Czyste okna mogą mieć znaczenie, gdy potencjalny klient, pracownik lub współpracownik po raz pierwszy odwiedzi Twoje biuro. Bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz, upewnimy się, że Twoje okna są nieskazitelne czyste. Taki efekt możesz osiągnąć wyłącznie przy wykorzystaniu profesjonalnych środków czystości. Możesz je mieć, zamawiając u nas usługę mycia okien. W ramach jednorazowej, jak i abonamentowej usługi mycia okien wkalkulujemy koszty środków od renomowanego producenta, marki Buzil. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają przyśpieszyć czas realizowania usługi, zmniejszając roboczogodziny naszych pracowników, co finalnie obniża koszty całościowe.Alicja Migdał


Magda Kołodziej

Mycie okien w biurze — zamów nas!


Jesteś zainteresowany ofertą mycia okien dla firm? Napisz do naszego przedstawiciela i sprawdź, w jakich problemach z czystością możemy pomóc. Czyścimy okna plastikowe, drewniane i aluminiowe. Dosłownie w każdym rozmiarze! Zadbamy o doczyszczenie witryny i banerów reklamowych. Jesteś zainteresowany konkretami? Dokładna wycena zależy od stopnia zabrudzenia i dostępu do okien, a także od wysokości i rodzaju przeszklenia.


Mycie wysokościowe


Okna myte wodą demineralizowaną - nie zostawia smug

Zamów darmową wycenę mycia okien


Zostaw nam swoje dane, a nasza specjalista skontaktuje się z Tobą do 24h

    * - wymagane pola