Sprzątanie poremontowe i pobudowlane

Wśród naszej oferty usług porządkowych znajdziesz sprzątanie po budowie, zarówno przed końcowym odbiorem obiektu, jak i w trakcie prowadzonych prac.

Sprzątanie poremontowe i pobudowlane


Nie możesz sobie poradzić z zabrudzeniami, które pozostały po remoncie? Nie wiesz jak trwale usunąć zaschniętą farbę, uporczywy silikon czy klej? Zdajemy sobie sprawę, że to zadanie nie należy do tych z kategorii łatwe, miłe i przyjemne. Dlatego przychodzimy Ci z pomocą. Wśród naszej oferty usług porządkowych znajdziesz sprzątanie po budowie, zarówno przed końcowym odbiorem obiektu, jak i w trakcie prowadzonych prac.


Jednorazowe sprzątanie biura po remoncie? Idziemy na ratunek


Usługę sprzątania biura po pracach renowacyjnych realizujemy na terenie Krakowa i w jego okolicach, przy czym zawsze dostosowujemy się do preferencji godzinowych Klienta. Jesteśmy nie tylko elastyczni, ale też rzetelni – nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy, którzy do tej pory zrealizowali kilkadziesiąt tego rodzaju zleceń. Na swoim koncie mamy zarówno porządkowanie przestrzeni biurowych, hotelowych, lokali usługowych, magazynów, jak i placówek edukacyjnych czy osiedli mieszkaniowych. Współpracowaliśmy z takimi firmami jak min.

  • PORR
  • Warbud
  • NNS Nieruchomości

A powodem dla którego warto nam zaufać jest bez wątpienia jakość wykonywanych przez nas prac – to dla nas wartość priorytetowa. Dlatego też do sprzątania używamy:

  • tylko profesjonalnych środków czyszczących(producentów cenionych w branży) takich, jak: Voigt, Dolphin czy Clinex.
  • tylko profesjonalnego sprzętu (marki Karcher, Numatic, Hako),
  • dodatkowo zapewniamy Polisę OC o sumie gwarancyjnej do 1 mln zł, co zapewnia naszym klientom pełne bezpieczeństwo

 

 Powierz nam swoją przestrzeń


Profesjonalne firmy sprzątające po budowie to naprawdę rzadkość. Zdecydowana większość z nich oferuje głównie podstawowe usługi porządkowe, traktując sprzątanie po remoncie jako jednorazową usługę, która nie przyniesie dłuższej współpracy.

My z kolei wychodzimy z założenia, że każde zlecenie jest na wagę złota i tak też traktujemy naszych Klientów.


Sprzątanie pobudowlane? Już się robi


Często doświadczamy sytuacji, które wymagają natychmiastowej interwencji. Nagły przyjazd ważnych gości do firmy, niespodziewana impreza integracyjna, remont, który narobił więcej bałaganu niż wszyscy się spodziewali… Jesteśmy na to przygotowani! Nasi fachowcy są zawsze na czas, nawet w niestandardowych porach. Z chwilą przyjęcia zgłoszenia błyskawicznie kompletujemy zespół i jesteśmy gotowi do działania. Dlatego jeśli planujesz w najbliższym czasie zmienić coś w swoim biurze, lokalu czy miejscu pracy i oczekujesz sprzątania poremontowego – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

W celu dokonania wyceny zostaw swoje dane w formularzu poniżej.

 Zamów darmową wycenę sprzątania poremontowego i pobudowanego

Poznaj szczegóły naszej oferty

* - wymagane pola