• Profesjonalna firma sprzątająca biura w Twoim mieście!

    Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Poszukujesz firmy sprzątającej, która zapewni Tobie i Twoim pracownikom komfort w biurze? Jest dla Ciebie ważna wysoka jakość usług, długoterminowa współpraca i cena adekwatna do świadczonych usług? Cieszymy się, że do nas trafiłeś - chętnie przedstawimy Ci ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.


Firma sprzątająca biura - Wrocław. Przyjazna przestrzeń do pracy


Jeśli trafiłeś na FreshOffice, w takim razie na pewno interesuje Cię sprawdzona firma sprzątająca biura. Wrocław to miasto, w którym zlokalizowane jest Twoje biuro lub jedno z Twoich biur. Jest duża szansa, że już od dłuższego czasu szukasz kompetentnej firmy poprzez wyszukiwanie takich fraz jak “firmy sprzątające biura Wrocław opinie” lub “firmy sprzątające biura Wrocław cennik”.

Nie będziemy uprawiać pustosłowia i podkreślać, że świadczymy najwyższej jakości usługi we Wrocławiu. Na pewno przeczytałeś tego typu slogany już na stronach innych firm. Zamiast tego przedstawimy Ci argumenty, które przemawiają za współpracą z nami i pochodzą z opinii naszych klientów. Decyzję podejmiesz sam.


Firma sprzątająca biura Wrocław - cennik nie jest sztywny


Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować posprzątanie Twojego biura? Na naszej stronie nie znajdziesz sztywnego cennika określającego poszczególne czynności porządkowe. Każde biuro jest inne i specyfika pracy każdej firmy jest właściwa tylko dla niej. Dlatego wyceny dokonujemy indywidualnie, uwzględniając różnorodne czynniki. Ile kosztuje taka usługa? Jest bezpłatna! Jeśli zdecydujesz się na współpracę - nasze ustalenia będą podstawą do stworzenia umowy. Zyskujesz pewność, że nie kupujesz przysłowiowego “kota w worku” i dokładnie wiesz, co obejmuje Twój abonament.


Każda profesjonalna firma sprzątająca powinna dokonywać wyceny na podstawie takich informacji jak powierzchnia biura i ilość pomieszczeń do sprzątania. Jednak równie ważna jest ilość pracowników, godziny ich pracy i sposób aranżacji biura. We FreshOffice wychodzimy z założenia, że nie należy oszczędzać na środkach czystości, które powinny być bezpieczne dla zdrowia i skuteczne. Dlatego rekomendujemy naszym klientom stosowanie jedynie markowych produktów, takich jak Dolphin, Voigt i Clinex. Nie masz czasu zajmować się kupowaniem detergentów i nie masz miejsca na przechowywanie sprzętu sprzątającego? Żaden problem - środki czyszczące i sprzęt przywozimy ze sobą, a wszystko jest uwzględnione w naszej umowie. Potrzebujesz ekipy specjalnej do posprzątania powierzchni biurowej po gruntownym remoncie? Dysponujemy sprzętem i kwalifikacjami, które pozwolą na wykonanie zadania szybko i sprawnie. Teraz już wiesz, dlaczego samo wpisanie w wyszukiwarkę frazy “firma sprzątająca biura wrocław cennik” może nie dać Ci jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje sprzątanie biura.

Najważniejsza jest elastyczność - czy Twoja dotychczasowa firma sprzątająca też tak uważa?


Życie w Twoim biurze nie toczy się tylko od 9 do 17? Specyfika Waszej działalności zakłada dłuższe, intensywne godziny pracy? To zrozumiałe, że dla komfortu pracowników nie chcesz, aby ekipa sprzątająca porządkowała przestrzeń biurową w godzinach szczytu. Nasze podejście zakłada, że tak, jak Ty świetnie dostosowujesz swoją ofertę do oczekiwań klientów, tak i my powinniśmy dostosować się do Ciebie. Profesjonalna firma sprzątająca świadczy usługi dyskretnie, ale sprawnie i efektywnie. Grafik naszej pracy jest elastyczny - z przyjemnością poznamy Twoje potrzeby i ustalimy odpowiednie godziny pracy. Zależy Ci na ekspresowym, ale dokładnym sprzątaniu? Świetnie! Nasze ekipy sprzątające też to potrafią.Jesteśmy przygotowani na awarie, możesz nam zaufać


W zależności od tego, jak wielu pracowników zatrudniasz i jak duże jest biuro, gruntowne sprzątanie powinno odbywać się raz lub kilka razy w tygodniu. Co pewien czas jednak zdarzają się sytuacje niespodziewane: integracja pracowników po godzinach, nagłe załamanie pogody skutkujące plamami z błota na wykładzinie, niezapowiedziana z odpowiednim wyprzedzeniem wizyta zarządu. W takich chwilach pomoc profesjonalnej ekipy sprzątającej powinna być natychmiastowa. Odświeżenie biura poza grafikiem to usługa, którą wprowadziliśmy do naszej oferty obserwując potrzeby klientów. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami otrzymasz gwarancję, że w Twoim biurze będzie zawsze porządek i ład. Nawet wtedy, kiedy zdarzy się sytuacja awaryjna.


Jesteśmy samodzielni, a Ty możesz skupić się na swoich obowiązkach


To, jak prezentuje się biuro, wpływa na pierwsze wrażenie klientów i motywację pracowników do pracy. Jednak jesteśmy pewni, że jako osoba zarządzająca nie masz czasu dzień po dniu zajmować się w tym aspekcie komfortem pracowników i kontrahentów. Nawiązanie współpracy z profesjonalną firmą sprzątającą świadczącą usługi na zasadzie outsourcingu pozwala Ci na zminimalizowanie swojego zaangażowania w tak prozaicznej kwestii, jak porządek.

To, co od momentu sprecyzowania naszych obowiązków i podpisania umowy będzie po Twojej stronie, to weryfikowanie efektów naszej pracy. Zakup środków czyszczących, zajmowanie się sprzętem do sprzątania, a także bieżące nadzorowanie prac ekipy sprzątającej jest w naszej gestii. Współpraca z nami to zatem oszczędność Twojego czasu i mniejsza ilość problemów na Twojej głowie. Możesz w pełni poświęcić się swojemu biznesowi!


Prośby i uwagi? Komunikacja z nami to przyjemność


Skontaktuj się z nami już teraz i sprawdź, jak prosta i rzeczowa może być komunikacja z firmą sprzątającą. U nas wycena, tworzenie i podpisanie umowy abonamentowej oraz bieżąca współpraca są jasne i przejrzyste. Elastyczność to nasza cecha nie tylko pod kątem tworzenia grafiku, ale także w wykonywaniu obowiązków. Jeśli z czasem chcesz coś zmienić czy doprecyzować - nie ma problemu. Szybko wprowadzimy poprawki i Twoje uwagi w życie.


Firmy sprzątające biura we Wrocławiu - opinie


Poszukiwanie opinii o firmach świadczących profesjonalne usługi to zrozumiała potrzeba. Najlepiej o jakości pracy innych świadczą rekomendacje ze strony długofalowych klientów. Interesują Cię sprawdzone rekomendacje od tych, którzy dotychczas nam zaufali? Zachęcamy do zapoznania się z opiniami przedstawicieli wiodących marek, z którymi mamy przyjemność współpracować od pewnego czasu. Dbamy o porządek w biurach tych firm nie tylko na terenie Wrocławia.


Firma sprzątająca biura we Wrocławiu i Krakowie? To FreshOffice!


FreshOffice oferuje swoje usługi nie tylko na terenie Wrocławia, ale także w Krakowie, Warszawie, Rzeszowie i Katowicach. Jeśli posiadasz biura nie tylko w jednym z tych miast, z przyjemnością podejmiemy się współpracy w większym zakresie. Zyskujesz kompleksową usługę, minimalizujesz formalności i oszczędzasz czas związany z komunikacją z ekipą sprzątającą.

 Zachęcamy do kontaktu już teraz. Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie wycenę: szybko, sprawnie i bez zobowiązań. Niezależnie od tego, czy szukasz firmy sprzątającej do jednorazowego sprzątania po remoncie czy długofalowej współpracy abonamentowej - na pewno jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola