Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

FreshOffice to renomowana firma oferująca solidne usługi sprzątające. Jeśli interesują Cię firmy sprzątające biura, Bytom jest miejscem prowadzenia Twojej działalności lub też masz siedziby w pozostałych dużych śląskich miastach - koniecznie się z nami skontaktuj. Mamy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Czy wiesz, jak bardzo może Cię odciążyć firma sprzątająca biura? Bytom, Katowice, Gliwice, Chorzów - to tylko niektóre z miast, na terenie których świadczymy swoje usługi. Dowiedz się, dlaczego warto z nami współpracować!


Dezynfekcja i ozonowanieFirma sprzątająca biura - Bytom dba o czystość


Zadbane, uporządkowane biuro to wizytówka dla Twoich klientów i komfort dla Twoich pracowników. Jako profesjonalnego przedsiębiorcę nie stać Cię na to, aby w Twojej siedzibie panował chaos, ani żeby dbanie o czystość absorbowało zbyt wiele Twojego czasu lub czasu Twoich pracowników administracyjnych. Współpraca z profesjonalnymi firmami sprzątającymi to ekonomiczne rozwiązanie - po Twojej stronie pozostaje jedynie sprawdzenie, czy świadczone przez nas usługi spełniają Twoje oczekiwania. Serwisowanie sprzętu, zakup detergentów, dbanie o odpowiednią liczebność ekipy sprzątającej i dotrzymywanie terminarza jest po naszej stronie. Co więcej warto pamiętać, że faktury wystawiane przez firmę sprzątającą mogą być wliczane do kosztów prowadzenia działalności - w przypadku pracownika sprzątającego na etat nie jest to możliwe!


Firmy sprzątające biura - Bytom. Cennik usług

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem dokładnego kosztu sprzątania Twojego biura lub biur, nie wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarkę frazę “firmy sprzątające biura Bytom”. Specjalistyczne firmy, takie jak FreshOffice, dokonują wyceny swoich usług wyłącznie po zapoznaniu się z indywidualnymi cechami obiektu, który mają sprzątać. Kontaktując się z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu +48 607 395 208 lub pisząc na adres katowice@freshfacility.pl możesz spodziewać się otrzymania solidnej i konkretnej wyceny zupełnie bezpłatnie.

Taka wycena bazuje na udzielonych przez Ciebie informacjach, o które nasz konsultant zapyta. Z pewnością do stworzenia wyceny niezbędne jest poznanie lokalizacji i metrażu Twojego obiektu, a także zapoznanie się ze specyfiką jego wystroju. Rodzaj posadzek, ilość szklanych powierzchni, ilość osobnych pomieszczeń i ich charakterystyka (sale konferencyjne, łazienki, kuchnie, pomieszczenia gospodarcze, ciągi komunikacyjne etc.) to podstawowe kwestie niezbędne do wyceny, dlatego z pewnością zostaniesz o nie zapytany.

Firmy sprzątające biura - Bytom. Opinie są bardzo ważne!


Wiemy, że jako profesjonalny przedsiębiorca nie masz czasu na poszukiwanie osób do współpracy w nieskończoność. Dlatego wybierając firmę świadczącą konkretne usługi, z pewnością posiłkujesz się opiniami innych doświadczonych przedsiębiorców. Po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy “firmy sprzątające biura Bytom opinie” być może odnalazłeś referencje dotyczące kilku firm. My nie mamy nic do ukrycia i na naszej stronie w dziale Opinie znajdziesz referencje od naszych klientów, o których biura dbamy od lat. Z dumą możemy stwierdzić, że wśród nich jest wiele marek o ogólnopolskim zasięgu i renomie. Przekonaj się sam, a następnie skontaktuj z naszym przedstawicielem dzwoniąc pod numer  +48 607 395 208 lub pisząc na adres katowice@freshfacility.pl . Jesteśmy pewni, że możemy zaoferować Ci więcej niż konkurencja - sprawdź nas!

FreshOffice - profesjonalne ekipy sprzątające w całej Polsce


Nasza marka rozwija się od lat. Działamy obecnie nie tylko na terenie Bytomia, ale także Krakowa, Rzeszowa, Wrocławia, Warszawy i wielu innych miast, takich jak Katowice, Gliwice, Chorzów. Jesteśmy w stanie szybko i solidnie zorganizować sprzątanie poremontowe, jesteśmy też dostępni dla naszych klientów w sytuacjach awaryjnych. Zajmujemy się nie tylko porządkowaniem biur, ale też placówek edukacyjnych, ośrodków zdrowia, przestrzeni wokół budynków i sprzątaniem ciągów komunikacyjnych we wspólnotach mieszkaniowych. Mamy szerokie doświadczenie i dysponujemy najlepszej jakości sprzętem - z tego powodu możesz nam zaufać.


Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola