• Profesjonalne sprzątanie biur w KatowicachWysoka jakość nadzoru 24/h

Środki czyszczące bez fosforanów

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

płacisz mniej za wodę prąd


Zaufali nam:


Profesjonalne sprzątanie biur w Katowicach i na terenie GOP


Zajmujemy się sprzątaniem powierzchni biurowych. Naszym zdaniem biuro to wizytówka przedsiębiorstwa. Jego wygląd buduje wizerunek firmy w oczach kontrahentów jak i pracowników. Nasza specjalność to sprzątanie biur i biurowców. Firma składa się z doświadczonych pracowników, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz skuteczne środki czystości, co pozwala nam na skuteczne i szybkie przeprowadzenie każdego zlecenia. Ponadto, nasza firma cechuje się elastycznością i dopasowaniem do potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie dostosować godziny pracy do indywidualnych wymagań, co z pewnością pozwoli na uniknięcie zakłóceń w pracy biurowej. Proponujemy:

 • serwis dzienny
 • serwis wieczorny
 • serwis lunchowy

Sprzątanie przestrzeni biurowych w Katowicach


Jako profesjonaliści w branży sprzątania biur specjalizujemy się w doprowadzaniu do pożądanego stanu różnych powierzchni pracowniczych. Oprócz przestrzeni biurowych doskonale radzimy sobie z porządkowaniem lokali usługowych, sklepów, magazynów oraz przestrzeni hotelowych. Posiadamy doświadczenia w świadczeniu usług placówkom edukacyjnym takim jak szkoły czy przedszkola. Ponadto podejmujemy współpracę z osiedlami mieszkaniowymi w celu np. utrzymania czystości klatek schodowych.Profesjonalna firma sprzątająca Katowice

Zespół Fresh Office składa się z doskonale wyselekcjonowanych fachowców. Nasi pracownicy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach branżowych. Wszystko dlatego, że naszym wspólnym priorytetem jest dostarczyć klientom najwyższej jakości usługi.

Nasza firma sprzątająca działa również w nieoczekiwanych wypadkach. Zespół fachowców dostępny jest również w niestandardowych porach tak by mógł reagować w nagłych przypadkach, które mogą spotkać naszych klientów. Dlatego jeśli zaskoczyła Cię sytuacja wymagająca natychmiastowej reakcji, skontaktuj się z nami, a my skompletujemy ekipę sprzątającą najszybciej jak to będzie możliwe.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Ekologiczne środki czystości

Korzystanie z ekologicznych środków czystości w sprzątaniu biur pozwala na utrzymanie czystości i higieny w pomieszczeniach, jednocześnie redukując negatywny wpływ na środowisko i zdrowie ludzi. Znak ECOLABEL to międzynarodowy symbol, który przyznawany jest produktom i usługom, spełniającym określone kryteria związane z ochroną środowiska i zdrowia ludzkiego. W przypadku środków czystości, znak ecolabel może oznaczać, że produkt spełnia określone standardy dotyczące składu, opakowania, biodegradowalności i innych czynników związanych z ochroną środowiska.

Środki czyszczące bez fosforanów! Po użyciu środka czyszczącego z fosforanami często trafiają do wód powierzchniowych, co prowadzi do wzrostu poziomu fosforu w wodzie. Z kolei nadmiar fosforu w wodzie może prowadzić do wzrostu ilości glonów i zjawiska eutrofizacji wód, co wpływa negatywnie na ekosystem wodny. Środki czystości bez fosforanów zazwyczaj wykorzystują inne składniki, takie jak wodorotlenek sodu, sody oczyszczonej, kwasy organiczne lub enzymy, które zapewniają skuteczność czyszczenia bez szkodliwego wpływu na środowisko. Tego typu środki czystości są skuteczne i bezpieczne w użytkowaniu, a ich stosowanie pomaga w utrzymaniu czystości w biurze przy jednoczesnym zachowaniu ochrony środowiska.Sprzątanie biur i biurowców w Katowicach


Firmy sprzątające w Katowicach oferują różnorodne usługi z zakresu sprzątania biur, w tym między innymi: codzienne sprzątanie, mycie okien, pranie dywanów, dezynfekcja i wiele innych. Ważne jest, aby wybrać firmę, która zapewni usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Co zyskuje klient? Doświadczony, schludny personel, polisa OC — brak ryzyka zniszczeń, wsparcie koordynatora i nadzór doświadczonego managera operacyjnego, który rozwiąże wszelkie problemy z usługą i zorganizuje usługi dodatkowe: pranie wykładzin, mycie okien, usługi złotej rączki
Koordynator w pakiecie - nadzór klasy premium


Otrzymasz dedykowaną osobę do stałego kontaktu, która skonsultuje z Tobą wszystkie potrzeby. We Fresh Facility przywiązujemy ogromną uwagę do procesu zarządzania usługą. Koordynator w firmie sprzątającej zajmuje się organizacją i zarządzaniem pracą zespołu sprzątającego oraz koordynacją pracy między różnymi zadaniami związanymi z utrzymaniem czystości. W ten sposób, koordynator w firmie sprzątającej może działać jako pośrednik między klientem a zespołem sprzątającym, aby zapewnić, że usługi są wykonywane zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami klienta, a także zapewnić szybkie rozwiązanie problemów związanych z usługami sprzątania.


Koordynator Operacyjny Fresh Facility, odpowiada za relacje z kluczowymi klientami na terenie Śląska. Specjalizuje się w ekopraktykach, zarządza wdrożeniami ekologicznych usług porządkowych w przestrzeniach biurowych.

Klaudia Orzechowska Koordynator Operacyjny Śląsk

Jakie obowiązki zdejmie z Ciebie Klaudia?


Do głównych obowiązków koordynatora w firmie sprzątającej należy:

 1. Planowanie i organizacja pracy zespołu sprzątającego, w tym ustalanie grafików i harmonogramów sprzątania.
 2. Monitorowanie jakości wykonywanych prac sprzątających i kontrola jakości, w celu zapewnienia najwyższego standardu usług.
 3. Współpraca z klientami i kontrahentami, w celu zapewnienia zgodności z ich wymaganiami oraz dostosowania usług do ich potrzeb.
 4. Zarządzanie materiałami i sprzętem używanym do sprzątania, w tym planowanie zamówień i zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów.
 5. Szkolenie pracowników w zakresie technik sprzątania oraz stosowania odpowiednich narzędzi i środków czystości.
 6. Zarządzanie kwestiami finansowymi, w tym budżetowaniem, fakturowaniem i rozliczeniami z klientami i dostawcami.
 7. Rozwiązywanie problemów i sporów związanych z usługami sprzątania oraz obsługą klientów.

Zamów sprzątanie biura


Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy, która zapewni kompleksową obsługę sprzątania Twojego biura w Katowicach, to koniecznie skontaktuj się z nami. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne ceny.  Umów się na wizję lokalną z naszym przedstawicielem, który dobierze usługę do charakterystyki obiektu. Profesjonalne sprzątanie to nie tylko utrzymanie czystości, ale również dbanie o higienę i estetykę pomieszczeń. Dlatego też, dobrej jakości usługi sprzątania wymagają od pracowników zarówno fachowej wiedzy i umiejętności, jak i profesjonalnego podejścia do klienta.

Konrad KowalczykKonrad Kowalczyk
08:03 24 Mar 23
Usługi sprzątania przez firmę Fresh Facility Katowice są na najwyższym jakościowo poziomie. Polecam!
Patryk KolanoPatryk Kolano
21:59 04 Aug 21
Dobrze przygotowana ekipa.
Klaudia OrzechowskaKlaudia Orzechowska
10:14 08 Jul 21
Michał ZawadaMichał Zawada
08:48 16 Dec 20
Natalia NatulaNatalia Natula
11:46 29 Oct 20
Ok
js_loader


Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

  * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

  * - wymagane pola