Profesjonalne sprzątanie biur - Wrocław


 • gruntowne doczyszczanie powierzchni Gratis
 • serwis dzienny i wieczorny
 • hurtowe ceny od dostawców
 • ekologiczne środki
 • mycie okien i pranie wykładzin

  Wypełnij formularz!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

  * - wymagane pola  abonamentów klientów

  posprzątanych obiektów

  nowych obiektów w obsłudze co rok

  dyspozycyjność przez cały tydzień


  Zaufali nam:


  Profesjonalne sprzątanie biur - Wrocław


  Dbamy o dresscode! Zależy Ci na tym, żeby Twoje biuro było czyste, lśniące i sprzyjało komfortowi pracy? Często odwiedzają Cię partnerzy biznesowi i chcesz, ugościć ich w schludnych przestrzeniach? Zamów nasze usługi we Wrocławiu– posprzątamy Twoje wnętrze i oddamy do użytku w pachnącej, świeżej aurze. Lubimy często mawiać, że biuro to wizytówka firmy, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby było chlubą w oczach Twoich Klientów. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym sprzątaniu biur we Wrocławiu – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły oferty serwisu sprzątającego. Jesteśmy specjalistami w zakresie utrzymania czystości. Świadczymy usługi również na terenie innych miast. Posiadasz oddziały w Krakowie, Warszawie czy Katowicach? Poinformuj nas o tym, a dopasujemy dedykowaną ofertę.  Pomożemy w codziennym utrzymaniu czystości.   Sprzątanie powierzchni biurowych – cennik Wrocław

  Jesteśmy przekonani, że pierwszą informacją, której poszukujesz wertując oferty usług sprzątających jest koszt, jaki musisz ponieść. W przypadku usługi sprzątania a cenę składa się kilka elementów, które znajdują się poniżej. Dla każdej firmy zainteresowanej usługą sprzątania biura, cennik jest indywidualny i odpowiadający jego zapotrzebowaniu, a wycena którą przygotowujemy jest bezpłatna. Potrzebujesz serwisu sprzątającego? Skorzystaj z naszej oferty! Proponujemy Ci po prostu czyste biuro. Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe.

  Możesz o nią poprosić wypełniając elektroniczny formularz na naszej stronie, a my odpowiemy w ciągu maksymalnie 24 godzin.

  Co bierzemy pod uwagę w usłudze sprzątania powierzchni biurowych?


  • całkowitą wielkość biura, ilość osobnych pomieszczeń biurowych, kuchni oraz łazienek,
  • ilość osób korzystających z przestrzeni biurowej,
  • częstotliwość sprzątania,
  • zakres czynności do wykonania,
  • typ posadzki (wykładzina, gres, panele itd),
  • fakt, czy na przestrzeni oddanej do sprzątania występują przeszklenia np. szklane drzwi lub ściany.
  • usługi dodatkowe: mycie okien i pranie wykładzin
  • serwis dzienny czy serwis wieczorny/popołudniowy
  • generalne doczyszczanie powierzchni
  • praca w niepełnym wymiarze godzin
  • profesjonalny sprzęt i środki
  • mycie podłóg

  Usługi sprzątania


  Świadcząc nasze usługi używamy profesjonalnych środków czyszczących producentów cenionych w branży takich marka Buzil. Korzystamy także z profesjonalnego sprzętu.

  Proponujemy także ekologiczne sprzątanie:

  • Stawiamy na profesjonalny sprzęt, który przyśpiesza czas realizacji usługi.
  • Stale powiększamy park maszynowy i jesteśmy w stanie dopasować sprzęt do kubatury, rodzaju powierzchni i intensywności użytkowania Twojego biura.
  • Korzystamy ze sprzętu producentów, które gwarantują efektywne wykorzystanie zasobów i pozwalają na wypracowanie zrównoważonego procesu czyszczenia.
  • Dzięki opracowanym systemom pracy szczotek, urządzenia zużywają znacznie mniejszą ilość wody, środków czyszczących oraz energii elektrycznej.

  poszukujesz osoby do sprzątania? Mamy dla Ciebie tylko doświadczony personel


  Zapewniamy dogodne warunki zatrudnienia, dlatego dysponujemy siatką sprawdzonych pracowników, a także jesteśmy w stanie dostarczać usługę bez męczącej rotacji personelu. Osoby sprzątające wyposażone są w dedykowane uniformy z logiem firmy, co pomaga klientom w identyfikacji naszych pracowników. Nasz personel reprezentuje miły sposób bycia, jest sumienny i dostosowuje się do potrzeb klienta.  Zadbamy o czystość w Twoim biurowcu lokalizacja: Wrocław. Od poniedziałku do piątku, a nawet w weekendy!  Sale konferencyjne na błysk — na to możesz liczyć. Zażądasz biurem? Wrocław i okolice? Napisz!   Firma sprzątająca Fresh Office


  Stawiamy na profesjonalny sprzęt, który przyśpiesza czas realizacji usługi. Stale powiększamy park maszynowy i jesteśmy w stanie dopasować sprzęt do kubatury, rodzaju powierzchni i intensywności użytkowania Twojego obiektu. Nasz personel - to nasza wizytówka - dzięki niemu spełniamy wymagania naszego klienta. Do naszego zespołu dobieramy osoby otwarte, z pozytywnym nastawieniem a przede wszystkim lubiące swoją pracę. Doceniamy pracę każdego pracownika, każdy z nich jest zatrudniony i odpowiednio wynagradzany. Nie zatrudniamy 'sprzątaczek' a Panie i Panów sprzątających.  Sprzątanie biura Wrocław


  Jesteśmy firmą sprzątającą z wysokimi standardami pracy. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i środków czystości. Panie i Panowie sprzątający są filarem naszych działań dlatego dbamy o ich komfort i doceniamy ich codzienną pracę. We Fresh Office stawiamy na długotrwałe relacje biznesowe. Zależy nam na dokładnym poznaniu potrzeb naszych klientów i dostosowaniu charakteru usługi do ich wymagań. Elastycznie podchodzimy do zakresu usług. Jeśli danej czynności nie ma w danym dniu w zakresie a trzeba ją wykonać - zostanie to wykonane. Na każdym etapie usługi chcemy abyście Państwo byli zadowoleni. W przypadku eventów firmowych możliwe przełożenie sprzątania na inny dzień. Jesteśmy otwarci na feedback, w naszym DNA jest szybka reakcja na Państwa potrzeby i uwagi. Szkolimy nasz zespół do profesjonalnego kontaktu z klientem, jednocześnie chcemy być 'w tle' - tak żeby nie przeszkadzać Państwu w pracy.


  Doświadczona kadra koordynująca


  Odpowiada za organizację personelu sprzątającego i bezpośredni kontakt z klientem. Dzień spędza między innymi w aucie, odwiedzając obiekty z obsługiwanego przez siebie regionu. Niezapowiedziane kontrole i badanie jakości usługi to stały element pracy. Sprawna firma sprzątająca ma rozbudowane struktury, w których ważne miejsce zajmuje koordynator, nazywany też kierownikiem regionu Wrocław bądź kierownikiem kontraktu. Jest to pośrednik między klientem, a podwykonawcami, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem całego procesu sprzątania. Jego funkcja jest niezwykle istotna dla utrzymania standardu usług na wysokim poziomie, jak również sprawnego realizowania powierzonych pracownikom zadań. 


  Michał Zawada
  Dyrektor Zarządzający

  Agata Skórka - Pietrzak
  Manager Operacyjny

  Piotr Schier
  Koordynator Regionu

  Edyta Pusz
  Administracja

  Klaudia Orzechowska
  Koordynator

  Michał Słaboń
  Opiekun Kilenta

  Wsparcie dla Office Managera


  Awaria instalacji? Powódź w biurze? To pestka dla naszych koordynatorów. Szybko zlecą zadanie specjaliście czy złotej rączce. Jako firma sprzątająca biura działamy kompleksowo. Nasi pracownicy pomogą w naprawie podajnika do mydła czy skontaktują się z administratorem, w celu wyczyszczenia wentylacji. Zdejmiemy obowiązki z Twojej głowy. Zdarzają się sytuacje kiedy koordynator pracujący już kilka lat z Office Managerem udziela zwykłej, ludzkiej przysługi na przykład pomocy w zakupach czy doradzi w wyborze środków czystości do domu. Koordynator również jest wsparciem dla Pań sprzątających. Pomoże w wykonywaniu obowiązków, udzieli rad oraz zmotywuje do działania.  Ekonomiczne sprzątanie biur Wrocław

  Sprzątamy tak, aby oszczędzać energię i wodę. Wypracowaliśmy alternatywne rozwiązania, które zapewniają wykonanie usługi sprzątania minimalizując niekorzystny wpływ na środowisko. Współpracujemy z odpowiednimi dostawcami w zakresie ekologicznych środków czyszczących oraz sprzętu, zużywającego mniej wody i chemii. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie ekologicznych praktyk w ramach wykonywanych obowiązków. Dzięki tym rozwiązaniom nasi klienci oszczędzają, a my realizujemy cel wykonania usług porządkowych w duchu zrównoważonego rozwoju.

  Zaufaj firmie sprzątającej z Wrocławia


  Firma sprzątająca Fresh OfficeWrocław – pielęgnując przestrzenie biurowe, dbając o to, by po naszym wyjściu każdy czuł się w biurze, jak w drugim domu. Ale to nie wszystko. Oferujemy swoje usługi również w nieoczekiwanych wypadkach i niestandardowych porach. Jeśli zależy Ci na uprzątnięciu miejsca po wieczornej integracji pracowniczej lub przed przyjazdem ważnego gościa – napisz do nas. Nasz zespół fachowców jest elastyczny i reaguje zawsze, gdy najbardziej potrzebujesz wsparcia. Sprzątanie biura, Wrocław, każda pora dnia i nocy – to hasła, które powinieneś zapamiętać na nasz temat. Pod względem jakości sprzątania biura i cennika usług, jesteśmy profesjonalistami. Przekonaj się o tym na własnym biurze!

  Napisz do nas i zapytaj o referencje wystawione przez klientów z Wrocławia 


  Firma Fresh Facility Wrocław dała się poznać jako profesjonalny, solidny oraz szybko reagujący na wszelkie sugestie zespół. Firmę cechuje dobra organizacja i dyspozycyjność nadzoru. Możemy z całą odpowiedzialnością polecić firmę Fresh Facility.

  Agnieszka GóralAsystent Zarządu

  Firma sprzątająca biura Wrocław

  Zapraszam do dalszych rozmów na temat współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy jak zaprojektować efektywną kosztowo i profesjonalną usługę sprzątania biur. Dobierzemy indywidualne rozwiązania dla Twojego biura.

  Usługa sprzątania biur Wrocław


  • dysponujemy polisą OC w wysokości 1 miliona złotych
  • stale rozwijamy park maszynowy
  • oszczędzamy zasoby: wodę i prąd
  • dostępność 7 dni w tygodniu
  • nie doliczamy marży na środki czystości
  • nadzór w systemie 24/4
  • serwis dzienny czy serwis wieczorny/popołudniowy
  • koordynator w cenie usługi
  • pracujemy "w tle"
  • zamawiamy środki higieny dla klienta

  Sprzątanie pomieszczeń


  Co Panie sprzątające mówią o naszej usłudze? 'W firmie pracuję od 4 lat, mam stałe obiekty, realizuje także usługi dodatkowe takie jak mycie okien, czy gruntowne doczyszczanie powierzchni. Cenię sobie współpracę z koordynatorem, który jest dla nas wsparciem w układaniu harmonogramu prac, czy zamawianiu środków czystości' - Anna Tokarz. 'Przy każdym nowym obiekcie, jako personel sprzątający jesteśmy wdrażani przez koordynatora. Regularnie szkolimy się także z technologii środków czystości czy z mechaniki sprzątania. Jesteśmy odpowiedzialni za ewentualne uszkodzenia powierzchni w obiekcie, dlatego wiedza jest kluczowa.' - Patrycja Biernadzik 


  Piotr Schier

  Koordynator Operacyjny
  +48 730 776 727  Zamów darmową wycenę sprzątania


  Szczegóły oferty i wycena do 24h

   * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.oCzytaj więcej

   * - wymagane pola