Sprzątanie biur w Warszawie


Sprzątamy ekonomiczne, oszczędzamy wodę i energię elektryczną

  Wypełnij formularz!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

  * - wymagane pola


  abonamentowych klientów

  posprzątanych obiektów

  dni w tygodniu

  wyczyszczonych m2

  Rozumiemy problemy Office Managerów


  • Office Managerze, jesteś sercem każdego biura, wiemy ile masz pracy! Jesteśmy po to, żeby wspierać wszystkie zarządzane przez Ciebie procesy. Najlepszy support, jaki możesz sobie wyobrazić! 24/h 7 dni w tygodniu
  • Korzystamy na co dzień tylko z wysokiej jakości środków czystości (m.in. takich firm Buzil) , a nasi pracownicy poddawani są dwustopniowemu procesowi kontroli przez Koordynatorów, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni na rynku firm sprzątających.
  • Warszawa oferuje pod tym względem naprawdę bogaty wachlarz opcji i usług, jednak wyszkolona kadra osób sprzątających to wartość, którą nie każdy może się pochwalić.
  • Cieszymy się doświadczeniem w sprzątaniu ponad 550 obiektów w różnych miastach w Polsce (zarówno małych przestrzeni – w okolicach 100 m2, jak i dużych o powierzchni kilku tysięcy m2).

  Ekologiczne sprzątanie biura


  • Profesjonalne sprzątanie biur (z cennikiem dopasowanym do potrzeb) to również zrozumienie potrzeb Klienta. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że w biznesie cenna jest każda minuta, dlatego czyścimy przestrzenie w godzinach ustalonych dokładnie z Klientem. Dlaczego? Po to, by nasi pracownicy byli „niewidoczni” i nie przeszkadzali nikomu w wykonywaniu obowiązków.
  • Ekologiczne sprzątanie - oferujemy opcję dostosowaną do potrzeb danego biura, pracujemy wyłącznie na środkach z certyfikatem Ecolabel. Korzystamy ze sprzętu producentów, które gwarantują efektywne wykorzystanie zasobów i pozwalają na wypracowanie zrównoważonego procesu czyszczenia. Dzięki opracowanym systemom pracy szczotek, urządzenia zużywają znacznie mniejszą ilość wody, środków czyszczących oraz energii elektrycznej. Zapytaj o środki czystości z linii Planta!

  Sprzątanie biur Warszawa


  Tak powinna działać każda firma sprzątająca. Sprzątamy we wszystkich dzielnicach Warszawy. Obsługujemy biura na Mokotowie, Ursynowie, Żoliborzu, Pradze czy Wilanowie – bez względu na dzielnicę, wszędzie pracujemy na tych samych zasadach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Sprzątanie biura to nasza specjalność. Interesuje Cię szczegółowa cena? Połącz się z naszym konsultantem, który przeprowadzi szybką wycenę w kontekście szczegółów obiektu.

  Fachowe sprzątanie biur. Cennik usług

  Najważniejszą wartością, którą się kierujemy jest jakość wykonywania usług, a ta idzie w parze z ceną za jej wykonanie. Zakres, godziny i dni jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb. Firma Fresh Office może być najlepszym wyborem dla porządku w Twoim biurze! Zapytaj o ekologiczne środki czystości. Serwis sprzątający zapewni zadbane biuro w Twojej firmie. Interesuje Cię kontakt telefoniczny? Zadzwoń do nas w godzinach pracy od 8 do 16 lub wyślij formularz kontaktowy. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby w zakresie sprzątania. Możesz liczyć na naszą firmę i pracowników.

  Chcemy, żeby Klient od razu wiedział ile będzie kosztowało go uprzątnięcie biura, dlatego wpisując dane w formularzu elektronicznym, w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą doradca w celu dokonania wyceny. Nasz oddział Fresh Office Warszawa to sprawni koordynatorzy, którzy będą w stanie dostarczyć najwyższą jakość usług. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, proponujemy ubezpieczenie w wysokości miliona złotych.

  Zamów usługę sprzątania

  Jeśli zdecydujesz się na współpracę, w dalszej kolejności przydzielony zostanie Ci Koordynator z którym zawsze może się skontaktować i porozmawiać o pracy osoby sprzątającej. Zapewniamy również ciągłość wykonywanej usługi – w przypadku choroby lub nieobecności stałego personelu, podsyłamy zastępstwo w tym samym, umówionym dniu wykonywania usługi. Warszawa i usługi sprzątania nie mają przed nami tajemnic! Napisz do nas ile dni sprzątania w tygodniu potrzebujesz, postaramy się dopasować zakres do warunków danego obiektu. Powierz nam mycie swoich okien, pranie wykadzin i tapicerek, wynoszenie śmieci zrealizujemy dla Ciebie też usługe ozonowania.

  Takie mamy wyobrażenie o fachowym sprzątaniu biur. Warszawa nauczyła nas wysokich oczekiwań, a my ją – perfekcji. Działamy kompleksowo, oferujemy: mycie okien, pranie wykładzin, maszynowe mycie podłóg, pranie foteli biurowych, odkurzanie, dbanie o przeszklenia. Na życzenie klienta zorganizujemy każdą usługę dodatkową. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie elementy bierzemy pod uwagę wyceniając usługę sprzątania zapraszamy do cennika.

  Usługi sprzątania dla firm

  Nie da się ukryć, że stolica rządzi się swoimi prawami. To miasto biznesmenów, przedsiębiorców, osób, dla których czas pracy jest znacznie dłuższy niż dla pracowników z innych miast w Polsce. Przez to, że więcej z siebie dają, więcej też oczekują. Zaufaj nam i oddaj w nasze ręce sprawę sprzątania biura. Zrobimy wszystko, aby dostarczyć jak najlepszą jakość usługi.

  Jak zatem powinno wyglądać według nich sprzątanie biur?
  Warszawa odpowiada: szybko, skutecznie i bezszelestnie.

  Wszystkie trzy warunki spełniamy doskonale, a w dodatku zapewniamy polisę OC do 1 mln złotych i wystawiamy jedynie 1 fakturę za usługę (nawet jeśli Klient decyduje się na wliczenie w cenę sprzętu czy artykułów higienicznych). W Fresh Office jesteśmy w pełni elastyczni, dostosowujemy się do potrzeb raz w tygodniu, 3 razy w tygodniu, a nawet codziennie. 

  Fresh Office - przejrzyste warunki współpracy


  Po rozmowie z naszym konsultantem, umów wizję lokalną z naszym specjalistą, to pomoże przygotować adekwatną wycenę dla Twojego obiektu i ustalić warunki współpracy. Po podpisaniu umowy pozostaniesz w stałym kontakcie z koordynatorem, który będzie zarządzał usługą sprzątania biura. To on odpowie na wszystkie bieżące potrzeby. Koordynator obiektu odpowiada za organizację personelu sprzątającego, zarządzenie usługą sprzątania biura i bezpośredni kontakt z klientem. Dzień spędza między innymi w aucie, odwiedzając obiekty z obsługiwanego przez siebie regionu. Niezapowiedziane kontrole i badanie jakości usługi to stały element pracy. Koordynator jest ważnym elementem systemu badania jakości usługi, organizuje też usługi dodatkowe i na bieżąco bada potrzeby klienta. 


  Alicja Migdał Opiekun Handlowy

  Magdalena Gibczyńska Opiekun Klienta

  Kompleksowe sprzątanie biura


  Profesjonalne sprzątanie biur w Warszawie – to częsty i schematyczny slogan wśród ulotek, plakatów czy stron www oferujących tego rodzaju usługi. Niekoniecznie jednak zgodny z prawdą. Bo przecież co w sytuacji, kiedy firma zatrudnia osobę fizyczną, a Pani sprzątająca z dnia na dzień choruje i nie ma nikogo na jej zastępstwo? Warszawa daje wiele możliwości, ale zorganizowanie szybkiego zastępstwa na już może okazać się problematyczne. Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego biura i utrzymać stały porządek, postaw na profesjonalne usługi sprzątania minimum raz w tygodniu. Gwarantujemy, że osoby wykonujące swoją pracę są w pełni przeszkolone i mają doświadczenie w abonamentowym sprzątaniu. Działamy kompleksowo, oferujemy też inne usługi, takie jak: mycie okien, pranie wykładzin, ozonowanie czy dezynfekcja. Skorzystaj z naszej elastycznej oferty.

  W ramach usługi abonamentowej oferujemy DEZYNFEKCJE W PAKIECIE 

   

  Pranie wykładzin i mycie okien


  Działamy kompleksowo, obsługujemy także biura w zakresu usług dodatkowych. Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy: Mokotów, Śródmieście, Ursynów, Wilanów, Pragę, Wolę, Bemowo, Bielany, Białołęke, Ochotę, Włochy czy Wawer. A jeśli masz wątpliwości, zapytaj o poradę tych, którzy już zdążyli nam zaufać: Phillip Morris International, Brainly, Benefit Systems, Uber Poland, Lobos, Grupa Eurozet, czy Interbud Developer. Codziennie dołączają do nas nowi Klienci, Ty też nie zwlekaj i sprawdź, jak zadbamy o Twoje biuro. W końcu to wizytówka Twojej firmy. Zapytaj o referencje! Zostaw nam swoje dane, a w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą żeby wycenić usługę sprzątania.

   

  Nie naliczamy marży na środki chemiczne


  olga kozińskaolga kozińska
  14:58 26 Sep 22
  Polecam do współpracy firmę Fresh Facility. Firma zapewnia sprzątanie przestrzeni wspólnych oraz toalet w Teatrze Komuna Warszawa. Bardzo cenię sobie ich elastyczność oraz sprawność w kontakcie.
  Sebastian SzubartowskiSebastian Szubartowski
  12:04 16 Sep 22
  W imieniu Consolidated Invest Sp. z o.o. rekomenduję usługi Fresh Office Poland Sp. z o.o. Firma zapewnia regularną czystość przestrzeni biurowych. Personel wyróżnia się wysoką wiedzą merytoryczną w zakresie usług porządkowych. Posługuje się profesjonalnym sprzętem i środkami czystości.Usługa realizowana jest zawsze na czas, z wysoką starannością idbałością o szczegóły.Bez zastrzeżeń pozostaje także kontakt z koordynatorem, który fachowo zarządza realizacją usługi w naszym obiekcie. Polecam Fresh Office Poland sp. z o.o. jako rzetelnego partnera i doświadczonego usługodawcę w obszarze sprzątania powierzchni biurowych.
  Agnieszka P. GlowackaAgnieszka P. Glowacka
  13:50 12 Sep 22
  Miałam okazję niejednokrotnie korzystać z usług firm sprzątających i mając porównanie, z czystym sercem mogę polecić usługi warszawskiego oddziału Fresh Facility. Rzetelność i dbałość o szczegóły to najważniejsze cechy. Poza tym szybkość działania, profesjonalizm i uczciwość.Jestem pod wrażeniem i szczerze polecam.
  Kontakt Centrum PFIEKontakt Centrum PFIE
  15:36 07 Sep 22
  Fresh Facility zasługuje na najwyższą rekomendację. Współpraca z opiekunem i całym personelem przebiega zawsze bardzo dobrze i profesjonalnie. Firma zaopatrzona w dobrej jakości sprzęt i środki. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług. Serdecznie polecam!
  Katarzyna MuchlaKatarzyna Muchla
  17:05 20 Mar 22
  Pragnę wyrazić zadowolenie z wykonywania powierzonych zadań firmie  Fresh Facility w zakresie sprzątania powierzchni CMS, koordynacji pracowników, zabezpieczania w środki czystości oraz łatwy kontakt z opiekunem. Szczególnie ważnym aspektem współpracy z firma Fresh Facility jest duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie naszych potrzeb.
  js_loader


  Wycena dla Ciebie do 24h!

  Bezpłatna wycena sprzątania biura

   * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

   * - wymagane pola