• Sprzątanie biur w WarszawieKontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Co nas wyróżnia?


  • 4 cechy: jakość, czas, zaufanie i bezpieczeństwo.
  • Korzystamy na co dzień tylko z wysokiej jakości środków czystości (m.in. takich firm, jak: Voigt, Dolphin czy Clinex) , a nasi pracownicy poddawani są dwustopniowemu procesowi kontroli przez Koordynatorów, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni na rynku firm sprzątających.
  • Warszawa oferuje pod tym względem naprawdę bogaty wachlarz opcji i usług, jednak wyszkolona kadra osób sprzątających to wartość, którą nie każdy może się pochwalić.
  • Cieszymy się doświadczeniem w sprzątaniu ponad 70 obiektów w różnych miastach w Polsce (zarówno małych przestrzeni – w okolicach 100 m2, jak i dużych o powierzchni kilku tysięcy m2).

Ale to jeszcze nie wszystko.

  • Profesjonalne sprzątanie biur (z cennikiem dopasowanym do potrzeb) to również zrozumienie potrzeb Klienta. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że w biznesie cenna jest każda minuta, dlatego czyścimy przestrzenie w godzinach ustalonych dokładnie z Klientem. Dlaczego? Po to, by nasi pracownicy byli „niewidoczni” i nie przeszkadzali nikomu w wykonywaniu obowiązków.
Tak powinna działać każda firma sprzątająca. Warszawa, Kraków, Rzeszów, Katowice czy Wrocław – bez względu na miasto, wszędzie pracujemy na tych samych zasadach.

Fachowe sprzątanie biur. Cennik usług

Najważniejszą wartością, którą się kierujemy jest jakość wykonywania usług, a ta idzie w parze z ceną za jej wykonanie.

Chcemy, żeby Klient od razu wiedział ile będzie kosztowało go uprzątnięcie biura, dlatego wpisując dane w formularzu elektronicznym, w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą doradca w celu dokonania wyceny.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę, w dalszej kolejności przydzielony zostanie Ci Koordynator z którym zawsze może się skontaktować i porozmawiać o pracy osoby sprzątającej. Zapewniamy również ciągłość wykonywanej usługi – w przypadku choroby lub nieobecności stałego personelu, podsyłamy zastępstwo w tym samym, umówionym dniu wykonywania usługi.

Takie mamy wyobrażenie o fachowym sprzątaniu biur. Warszawa nauczyła nas wysokich oczekiwań, a my ją – perfekcji.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie elementy bierzemy pod uwagę wyceniając usługę sprzątania zapraszamy do cennika.

Vademecum firmy sprzątającej. Warszawa podpowiada nowe standardy

Nie da się ukryć, że stolica rządzi się swoimi prawami. To miasto biznesmenów, przedsiębiorców, osób dla których czas pracy jest znacznie dłuższy niż dla pracowników z innych miast w Polsce. Przez to, że więcej z siebie dają, więcej też oczekują.

Jak zatem powinno wyglądać według nich sprzątanie biur?
Warszawa odpowiada: szybko, skutecznie i bezszelestnie.

Wszystkie trzy warunki spełniamy doskonale, a w dodatku zapewniamy polisę OC do 1 mln złotych i wystawiamy jedynie 1 fakturę za usługę (nawet jeśli Klient decyduje się na wliczenie w cenę sprzętu czy artykułów higienicznych).

Sprzątanie biur vs. Pani sprzątająca


Profesjonalne sprzątanie biur w Warszawie – to częsty i schematyczny slogan wśród ulotek, plakatów czy stron www oferujących tego rodzaju usługi. Niekoniecznie jednak zgodny z prawdą. Bo przecież co w sytuacji, kiedy firma zatrudnia osobę fizyczną, a Pani sprzątająca z dnia na dzień choruje i nie ma nikogo na jej zastępstwo?

Pojawia się kłopot z którym trudno sobie poradzić. Co ciekawe, problem nie wystąpiłby gdyby w grę wchodziła firma sprzątająca – posiadająca w swoich szeregach kilkudziesięciu pracowników.

Jesteśmy przekonani, że jest to jeden z ważnych powodów, dla których warto powierzyć właśnie nam sprzątanie biura. Warszawa jest pełna biurowców, którymi chętnie się zajmiemy!

A jeśli masz wątpliwości, zapytaj o poradę tych, którzy już zdążyli nam zaufać: Phillip Morris International, Brainly, Benefit Systems, Uber Poland, Lobos, Grupa Eurozet, czy Interbud Developer. Codziennie dołączają do nas nowi Klienci, Ty też nie zwlekaj i sprawdź, jak zadbamy o Twoje biuro. W końcu to wizytówka Twojej firmy.

Zostaw nam swoje dane, a w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą żeby wycenić usługę sprzątania.


Zamów darmową wycenę sprzątania Twojego biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

* - wymagane pola