PROFESJONALNE SPRZĄTANIE BIUR KRAKÓW


Dla firm: zamów darmową wycenę utrzymania czystości


  Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

  dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

  ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

  starannie dobrany i przeszkolony personel


  PROFESJONALNE SPRZĄTANIE BIURA KRAKÓW


  Dla naszego zespołu specjalistów z Fresh Facility nie ma zleceń niemożliwych do wykonania. Przede wszystkim, na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego klienta. Jesteśmy elastyczni w zakresie prac porządkowych – świadczymy zarówno kompleksowe jak i jednorazowe usługi – dlatego jesteśmy w stanie pomóc zawsze gdy zaistnieje konieczność, realizując wymogi klienta. Szukasz usług sprzątania biura w Krakowie?


  DOŚWIADCZENIE W OBSŁUDZE SPRZĄTANIA BIURA WYMAGAJĄCEGO KLIENTA


  Rozumiemy procedury klienta korporacyjnego. Dostosowujemy się i realizujemy usługę na najwyższym poziomie. Wiemy, że każda firma w zależności od branży ma swoje indywidualne wymagania i oczekiwania w zakresie usług sprzątających. Dlatego firma sprzątająca powinna wnikliwie poznać potrzeby swojego klienta i dostosować swoje usługi do tych wymagań.

  Tobie i Twojej firmie oferujemy:

  1. Dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta - dzięki temu, że dokładnie słuchamy i analizujemy potrzeby każdego klienta, możemy zapewnić kompleksową obsługę, uwzględniając specyfikę i wymagania każdego obiektu.
  2. Sprzątanie zarówno w godzinach porannych, jak i poza godzinami pracy - dostosowujemy się do grafiku naszych klientów, zapewniając sprzątanie biur o dogodnych dla nich porach, w wybrane dni tygodnia od poniedziałku do piątku.
  3. Wysoka jakość usług - nasze usługi świadczone są przez doświadczonych pracowników, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i dbają o każdy szczegół. Zakres obowiązków dopasowujemy do Twoich wymagań.
  4. Profesjonalny sprzęt i ekologiczne środki czystości — wykorzystujemy tylko najlepsze i najbardziej skuteczne narzędzia oraz ekologiczne środki czystości, co gwarantuje bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
  5. Przejrzyste warunki umowy - oferujemy indywidualne warunki umowy, dostosowane do potrzeb i wymagań naszych klientów.
  6. Profesjonalną obsługę - nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy. W koordynowaniu usługami sprzątania liczą się doświadczenie w branży obsługi nieruchomości komercyjnych oraz umiejętności miękkie, które cenimy my oraz nasi klienci.
  Sprzątanie biur Kraków

  Firma sprzątająca Kraków - co zyskasz? Spokój w cenie


  Swój serwis zawsze staramy się wykonywać w jak najwyższej jakości, dlatego:

  • korzystamy z profesjonalnego sprzętu, takich marek jak: Karcher, Makita, Numatic, Niflisk, Hako
  • używamy profesjonalnych środków czystości sprawdzonych marek: Voight, Buzil, Merida, Tenzi
  • posiadamy dwustopniowy system kontroli personelu sprzątającego
  • działamy zgodnie z międzynarodowymi normami ISSA
  • posiadamy polisę OC do 1 mln zł
  • zatrudniamy sprawdzonych pracowników, którzy przechodzą przez proces szkolenia i wdrożenia
  • zapewniamy ciągłość dzięki rozbudowanej siatce pracowników na terenie całego Krakowa

  KOORDYNATOR USŁUG PORZĄDKOWYCH W OBIEKTACH BIUROWYCH


  Koordynator w firmie sprzątającej to osoba, która nadzoruje pracę ekipy zajmującej się utrzymaniem porządku. W zakresie jego kompetencji leży jednak znacznie więcej czynności. Im bardziej nowoczesna firma, tym większą uwagę zwraca się na postać samego koordynatora. Powinien on być nie tylko osobą do kontaktowania się, ale też wizytówką. Mając koordynatora na obiekcie, nie musisz się martwić o nadzór nad pracownikami sprzątającymi. Bardzo często osoby zatrudnione na tym stanowisku są odpowiedzialne nie tylko za podtrzymywanie dobrych relacji z klientami, lecz także za rekrutację pracowników. Lista obowiązków jest jednak znacznie dłuższa, sprawdź co należy do zadań koordynatora.

  Koordynator to:

  • przełożony ekipy porządkowej,
  • bezpośrednia osoba do kontaktu, wyznaczona do odpowiadania na pytania i wyjaśniania wątpliwości zleceniodawców dotyczących sprzątania,
  • opiekun klienta,
  • rekruter pracowników do sprzątania,
  • nadzorca prac porządkowych,
  • kontroler jakości,
  • sprzedawca usług – osoba od organizacji usług dodatkowych tj. mycie okien, odkurzanie wykładzin


  SPRZĄTANIE BIUR KRAKÓW– CENNIK USŁUGI SPRZĄTANIA BIUR DLA FIRM


  Jesteśmy przekonani, że pierwszą informacją, której poszukujesz wertując oferty usług sprzątających jest koszt, jaki musisz ponieść. W przypadku sprzątania na cenę składa się kilka elementów, które znajdują się poniżej. Dla każdej firmy zainteresowanej usługą, cennik jest indywidualny i odpowiadający jego zapotrzebowaniu, a wycena którą przygotowujemy jest bezpłatna.

  Poznaj szczegóły oferty, dopytaj o wszystko naszego konsultanta. Z nami Twoje biuro będzie najlepszą wizytówką Twojego biznesu.  Możesz o nią poprosić wypełniając, elektroniczny formularz na naszej stronie, a my odpowiemy w ciągu maksymalnie 24 godzin.

  Kompleksowe sprzątanie biur Kraków

  Profesjonalna firma sprzątająca działa w ramach serwisu dziennego i wieczornego, dostosowujemy godziny pracy do wymagań naszego klienta. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, dużą uwagę skupiamy na szkolenia wewnętrzne. Od pracownika utrzymania czystości jest wymagana wysoka kultura osobista oraz poczucie odpowiedzialności za utrzymanie czystości w biurach. Sprzątanie biur to wyzwanie, bo klient oczekuje usługi sprzątającej na najwyższym poziomie.

  Nasza ekipa sprzątająca zadba o komfort Twoich pracowników. Nie musisz się martwić o zniszczenia powierzchni takich, jak kamień, drewno czy szkło, zapewniamy technologa, który zadba o dobranie odpowiednich środków czystości w danych obiektach biurowych.  DO STWORZENIA WYCENY BIERZEMY POD UWAGĘ:


  • całkowitą wielkość biura, ilość osobnych pomieszczeń biurowych, części wspólnych, kuchni oraz łazienek,
  • ilość osób korzystających z przestrzeni biurowej,
  • częstotliwość sprzątania,
  • zakres prac porządkowych,
  • typ posadzki (wykładzina, gres, panele itd),
  • fakt, czy na przestrzeni oddanej do sprzątania występują przeszklenia np. szklane drzwi lub ściany,
  • ewentualność sprzątania terenu zewnętrznego.

  EKOLOGICZNE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI POWIERZCHNI BIUROWYCH


  Stawiamy na wiedzę, doświadczenie, technologię i dlatego stosujemy profesjonalne środki czystości, wyłącznie z certyfikatem ECOLABEL. Marką profesjonalnej chemii z jakiej od lat głównie korzystamy to niemiecka firma Buzil, która od 110 lat opracowuje innowacyjne środki czyszczące, co ważne nadal jest to firma rodzinna.

  • do mycia okien używamy wielorazowych ściereczek zamiast czyściwa
  • korzystamy z dużych - 10 litrowych pojemników
  • opakowania na środki podlegają recyklingowi
  • używamy koncentratów, dzięki czemu zużywamy mniej chemii
  • stosujemy systemy dozowania – naścienne, kulki dozujące i spryskiwacze
  • stosujemy zimną wodę do sprzątania (profesjonalne środki działają w zimnej wodzie), co obniża koszty klienta i redukuje emisje CO2 do środowiska
  • na życzenie klienta raportujemy zużycie chemii na obiekcie w przeliczeniu na m2


  Sprzątanie pomieszczeń socjalnych

  SERWIS SPRZĄTAJĄCY W BIURZE - KRAKÓW. OPINIE POZOSTAŁYCH KLIENTÓW


  Interesują Cię opinie? Zachęcamy do sprawdzenia zakładce na naszej stronie i recenzji w Google. Możesz zdecydować się na kontakt z przedstawicielem naszej marki i poprosić o rekomendacje od dotychczasowych kontrahentów. Wyślemy Ci referencję z Twojej branży.  Sprzątamy biura o dużych powierzchniach z wymagającego sektora IT czy przestrzenie coworkingowe.


  Firma sprzątająca Fresh Facility

  Globalne procedury, lokalne struktury


  Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, sprzątanie biura to coś, na czym znamy się najlepiej, ale nie są to nasze jedyne kompetencje. Dlatego jeśli Twoje miejsce pracy nie jest przestrzenią biurową w standardowym rozumieniu nic nie stoi na przeszkodzie by podjąć współpracę. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie porządkowania lokali usługowych, sprzątanie sieciowych sklepów oraz magazynów, a nawet części wspólnych hotelu. Świadczymy usługi placówkom edukacyjnym takim jak szkoły czy przedszkola.

  Nasz serwis sprzątający obsługuje również osiedla mieszkaniowe np. sprzątając przestrzeń wspólnego użytku jak i klatki schodowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Kontakt z nami jest prosty - zainteresowanych prosimy o kontakt przez formularz!


  Łukasz ObłozaŁukasz Obłoza
  19:55 20 Jan 22
  Potwierdza się opinia, marka oraz renoma firmy FreshOffice - polecam tym przedsiębiorcom, którzy cenią sobie elastyczność, rzetelność, profesjonalizm i dodatkowo atrakcyjnie wycenione.Pozdrawiam serdecznie,Łukasz Obłoza
  Mateusz BaszczyńskiMateusz Baszczyński
  11:07 20 Jan 22
  Super firma sprzątająca! Panie są bardzo dokładne i miłe. Cudownie się rozmawia z Panią Anią Kierownik. Pozdrawiam Cieplutko!
  Weronika AdamczykWeronika Adamczyk
  10:57 05 Oct 21
  Jak dotąd nie spotkałam się z tak profesjonalnym, elastycznym, otwartym na klienta serwisem sprzątającym. Poza regularnym utrzymaniem czystości w biurze (zawsze na wysokim poziomie!), firma Fresh Facility nigdy nie zawiodła mnie nawet przy zleceniach "na ostatnią chwilę" i kiedy potrzebowaliśmy dodatkowej usługi w tym samym dniu! Szczerze polecam 🙂
  Ola KaOla Ka
  10:32 27 Aug 21
  Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu firmy fresch office. Elastyczne podejście i sprawny kontakt ?
  Kasia ChludzińskaKasia Chludzińska
  15:30 13 Jul 21
  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Fresh Office. Zawsze szybki i sprawny kontakt, elastyczne podejście do Klienta i wprowadzanych zmian, miła atmosfera i przesympatyczna Opiekunka, która zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie i we wszystkim szybko pomoże 🙂
  Iwona PrzywojskaIwona Przywojska
  13:45 21 Jun 21
  Naszą bardzo dobrą decyzją było nawiązanie współpracy z firmą Fresh Office w Warszawie. Po roku czasu nic tylko polecać firmę dalej! Profesjonalne podejście wszystkich osób współpracujących z nami, zlecone prace zawsze spełniają wszystkie nasze oczekiwania, a dodatkowo firma ma elastyczność w podejściu do zmian terminów sprzątania!
  Paulina KlimaraPaulina Klimara
  12:27 18 Jun 21
  Profesjonalnie działająca firma sprzątająca - nasza firma korzysta z jej usług od 2 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości sprzątania oraz wysokiego poziomu obsługi klienta, cenimy sobie również dobry i sprawny kontakt z koordynatorem obiektu w bieżących kwestiach.
  Adrian PażuchaAdrian Pażucha
  07:33 04 Mar 21
  Bardzo dobry kontakt z koordynatorem, wszystko zrealizowane na czas i zgodnie z ustaleniami
  Aliso mediaAliso media
  08:34 02 Mar 21
  Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Fresh Office, za fachowość, solidność, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy. Zlecone prace zawsze spełniają wszystkie nasze oczekiwania a pracownicy firmy FreshOffice są zaangażowani w pracę na rzecz naszego biura. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie. Brawo i dziękujemy 🙂
  js_loader

  Zamów darmową wycenę sprzątania biur Kraków

  Poznaj szczegóły naszej oferty

   * - wymagane pola