Jednorazowe sprzątanie biura

Każde biuro od czasu do czasu potrzebuje gruntownego odświeżenia.

Jednorazowe sprzątanie biura

Chaos zazwyczaj nie przeszkadza Ci w pracy, ale ostatnia impreza firmowa wymknęła się spod kontroli i sprawiła, że trudno odnaleźć drogę do biurka? Sprzątanie może zająć sporo czasu, a puste opakowania, śmieci i inne zniszczenia zdecydowanie będą przeszkadzać w pracy. Pomożemy Ci usunąć ślady po udanej zabawie, a Twoi pracownicy będą mogli skupić się na tworzeniu wspomnień i wartości dla klientów.

Każde biuro od czasu do czasu potrzebuje gruntownego odświeżenia. Wiosenne porządki są popularnym sposobem spędzania czasu w większości domów, ale i w biurach większe sprzątanie od czasu do czasu jest konieczne, aby utrzymać czystość na co dzień.

Mimo regularnego sprzątania, odkurzania i usuwania drobnych śmieci, co jakiś czas warto poświęcić nieco więcej czasu na sprzątanie, żeby praca w czystym biurze mogła być przyjemnością. Nie chcesz poświęcać swojego czasu na dokładne przejście przez wszystkie zakamarki pomieszczeń biurowych? Skorzystaj z dostępnej u nas usługi jednorazowego sprzątania biura i pozwól nam doprowadzić wskazane przez Ciebie pomieszczenia do idealnego stanu.

Do tej pory korzystałeś z usług firmy sprzątającej, ale jakość dostarczanych usług zaczęła spadać, a niedługo odbędzie się ważne spotkanie w siedzibie Twojej firmy i chcesz dobrze się zaprezentować? Skorzystaj z usługi jednorazowego sprzątania Twojego biura. Zatroszczymy się o dotychczasowe drobne zaniedbania, a dodatkowo gruntownie odświeżymy całe biuro.

To do Ciebie należy wybór – jednorazowe sprzątanie biura może być doskonałym uzupełnieniem podstawowych porządków, które pomagają utrzymać czystość w Twoim biurze na co dzień, ale może być również początkiem współpracy z naszą firmą jako z dostawcą usług abonamentowych.


Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, możesz więc samodzielnie zdecydować, co powinno wchodzić w skład jednorazowego sprzątania biura w Twoich pomieszczeniach. Rozliczamy się za każdą roboczogodzinę przepracowaną przez naszego pracownika. W zależności od ilości zamówionych godzin oraz typu zleconej pracy, cena za 1 roboczogodzinę waha się między 28 a 40 zł netto.


Zamów darmową wycenę sprzątania jednorazowego


Poznaj szczegóły naszej oferty

* - wymagane pola