Jednorazowe sprzątanie biura


Sprzątanie generalne dla Twojego biura


Zaufali nam:

 

Jednorazowe sprzątanie biura


Chaos zazwyczaj nie przeszkadza Ci w pracy, ale ostatnia impreza firmowa wymknęła się spod kontroli i sprawiła, że trudno odnaleźć drogę do biurka? Zbliża się bardzo ważne spotkanie z kontrahentami w siedzibie Twojej firmy, a biuro nie błyszczy czystością?

Skorzystaj z jednorazowego sprzątania! Sprzątanie biur o nasza specjalność. Nasz serwis sprzątający zjawi się błyskawicznie i zaprowadzi porządek w każdym wskazanym przez Ciebie pomieszczeniu.

Gruntowne odświeżenie

Wiosenne porządki są popularnym sposobem spędzania czasu w większości domów, ale i w biurach większe sprzątanie od czasu do czasu jest konieczne, aby utrzymać czystość na co dzień.

Generalne sprzątanie

Mimo regularnego sprzątania, odkurzania i usuwania drobnych śmieci, co jakiś czas warto poświęcić nieco więcej czasu na sprzątanie, żeby praca w czystym biurze mogła być przyjemnością. Nie chcesz poświęcać swojego czasu na dokładne przejście przez wszystkie zakamarki pomieszczeń biurowych? Skorzystaj z dostępnej u nas usługi jednorazowego sprzątania biura i pozwól nam doprowadzić wskazane przez Ciebie pomieszczenia do idealnego stanu.

W ramach usługi generalnego sprzątania możemy zapewnić:
  • mycie okien
  • pranie wykładzin
  • dezynfekcja pomieszczeń

Wykwalifikowany i przeszkolony personel


Zawsze szkolimy nasz zespół do pracy. Wdrożenie przeprowadzanie jest przez koordynatora i technologa, który dobiera środki czystości do materiałów, z jakich wykonane są poszczególne elementy biurowca. Posiadamy sieć wykwalifikowanego personelu w kilku miastach w Polsce. Działamy w sposób efektywny, nasz personel planuje pracę zgodnie z etapami procesu czyszczenia, według standardów ISSA.

  • Wykorzystujemy nowe technologie, działamy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie (iMop, Cleanfix, Numatic, Hako).
  • Profesjonalne środki marki Buzil, dr. Schnell, Johnson Diversey, Ecolab, dobrane przez technologa do rodzaju czyszczonych powierzchni

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, możesz więc samodzielnie zdecydować, co powinno wchodzić w skład jednorazowego sprzątania biura w Twoich pomieszczeniach. Rozliczamy się za każdą roboczogodzinę przepracowaną przez naszego pracownika. W zależności od ilości zamówionych godzin oraz typu zleconej pracy, cena za 1 roboczogodzinę waha się między 28 a 40 zł netto.

 To do Ciebie należy wybór


Usługa jednorazowego sprzątanie biura może być doskonałym uzupełnieniem podstawowych porządków, które pomagają utrzymać czystość w Twoim biurze na co dzień, ale może być również początkiem współpracy z naszą firmą jako z dostawcą usług abonamentowych. W ramach umowy dbamy o całość porządku w biurze raz w tygodniu, w wybrane przez Ciebie dni lub codziennie. Godziny sprzątania dostosowujemy do cyklu pracy biura. Zachęcamy do złożenia zapytania o darmową wycenę. Specjalista na podstawie przedstawionych informacji bądź lokalnej wizyty zaproponuje rozwiązanie dopasowane warunków obiektu. Wspólnie ustalimy zakres, który będzie optymalny pod względem wydajnościowym i budżetowym. Na koszt usługi wpływa głównie powierzchnia biura i częstotliwość sprzątania.

Fresh Office to ponad 160 zadowolonych klientów abonamentowych!

Działamy na terenie 5 miast w Polsce, posprzątaliśmy ponad 500 obiektów, czyszcząc ponad pół miliona m2 powierzchni. Jednak bardziej niż na liczbach skupiamy się na budowaniu długofalowych relacji w biznesie. Dbamy o bezpieczeństwo i legalność zatrudnienia swoich pracowników. To dzięki inwestycji w doskonale przeszkolony personel jesteśmy w stanie świadczyć usługi jak najlepszej jakości.

 


Kacper Pilch

Sales Specialist Fresh Facility
+48 730 776 727


Zamów darmową wycenę sprzątania jednorazowego


Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o Czytaj więcej

    * - wymagane pola