• Solidne sprzątanie, mycie okien - solidnie i szybko. Wrocław z zadbanymi biurami!

    Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Z pewnością znalazłeś się na naszej stronie, ponieważ interesuje Cię mycie okien. Wrocław to miasto, w którym świadczymy nasze usługi, a Ty zapewne prowadzisz swoją działalność. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować! Usługa mycia okien może przebiegać sprawnie i szybko!

FreshOffice stworzyliśmy w oparciu o przekonanie, że to klient najlepiej wie, jak prowadzić swój biznes i jakie usługi są mu potrzebne. Uważamy, że Twoje biuro to coś znacznie więcej, niż po prostu zwykłe miejsce pracy. To miejsce, w którym większość z Twoich pracowników spędza znaczną część tygodnia i które w oczach Twoich klientów jest równie istotne, jak wizytówka. Dlatego uporządkowania przestrzeń, w tym czyste i lśniące okna to podstawa do zrobienia dobrego pierwszego wrażenia i skutecznego motywowania pracowników. Jednak nie wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarkę w internecie frazę “mycie okien cena wrocław”, aby znaleźć firmę, która podoła temu zadaniu. Powierz nam swoje okna! Używamy wyłącznie atestowanych środków czystości. Myjemy sprawnie i terminowo.  Potrzebujesz dodatkowych usług? Skontaktuj się z nami! Specjalistyczne mycie okien - Wrocław. Dlaczego warto wybrać FreshOffice?


Co możemy Ci zaoferować? Jedną ze świadczonych przez nas usług jest profesjonalne mycie okien. Wrocław jest jednym z miast, na którego terenie pracujemy. Oprócz tego działamy także w Krakowie, Warszawie, Rzeszowie i Katowicach. Profesjonalna usługa mycia okien może być świadczona w atrakcyjnych cenach. Nawet jeśli potrzebujesz mycia okien na wysokości możesz nam zaufać. W myciu szyb jesteśmy profesjonalistami. 

Poprzez mycie okien rozumiemy czyszczenie wszelkich przeszkleń, w tym szyb wystawowych i klatek schodowych. Dokładnie usuwamy brud zarówno z powierzchni szkła, jak i ram. Mycie witryn powierzamy wyłącznie przeszkolonym osobom, które mają doświadczenie. Do świadczenia naszych usług nie są niezbędne zezwolenia, ponieważ nie prowadzimy prac na wysokościach z wykorzystaniem wysięgników czy linek alpinistycznych. Długoletnie doświadczenie i specjalnie opracowane metody zarządzania pozwalają zaproponować klientom korzystne ceny przy jednoczesnym świadczeniu najwyższej jakości usług. Wybieraj tylko firmy z odpowiednim doświadczeniem. Wycena zależy od ilości przeszkleń i szczególnych warunków w danym obiekcie. Działamy na terenie kilku miast. Sprzątanie we Wrocławiu obejmuje też szereg usług dodatkowych. Sprzątamy w ramach serwisu dziennego i wieczornego. Używamy wyłącznie profesjonalnych środków czyszczących, jesteśmy w stanie dostosować je do rodzaju zabrudzenia i powierzchni. Proponujemy usługę sprzątania na najwyższym poziomie. Okno, witryny, szyby - doczyścimy każdą powierzchnię. 

Jednak mycie okien to nie jedyna usługa, jaką posiadamy w naszej ofercie. FreshOffice jest firmą specjalizującą się w czyszczeniu wielkopowierzchniowych biur, gruntownym sprzątaniu po remontach i budowach, a także regularnym dbaniu o czystość w miejscach pracy naszych klientów. Dodatkowo, FreshOffice jest jedną z nielicznych firm, posiadającą w swojej ofercie pomoc w przypadkach nagłych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, kiedy nas potrzebujesz - przykładowo po integracji pracowników, a tuż przed wizytą zarządu, kiedy odświeżenie biura jest potrzebne natychmiast. 


Mycie okien - Wrocław. Cennik usług


Ile kosztuje mycie okien we Wrocławiu? Trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi na tak zadane pytanie. Cena profesjonalnego mycia okien zależy od wielu czynników, wśród których na pewno należy wymienić: ilość przeszklonych powierzchni, a także ich rodzaj (czy są to okna otwierane czy zamknięte na stałe, szyby wystawowe czy może przeszklenia wewnątrz biur). Bardzo istotna jest także lokalizacja obiektu. We FreshOffice bierzemy też pod uwagę fakt, czy jest to usługa wykonywana jednorazowo czy jako rozszerzenie miesięcznego abonamentu na usługi sprzątające. Nie ma witryn, których nie bylibyśmy w stanie doczyścić. 

Zatem: jeśli poszukujesz doświadczonej firmy sprzątającej, interesuje Cię jednorazowe mycie okien lub mycie okien i podpisanie umowy na świadczenie usług sprzątających - skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewni, że we FreshOffice możemy zaoferować Ci wyjątkowo korzystne warunki współpracy - przekonaj się o tym sam i przeczytaj opinie naszych klientów!

Nie wystarczy jednak wpisać w internecie jedynie frazy takie jak “mycie okien cena Wrocław” czy “mycie okien Wrocław cennik”. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu+48 607 395 208 lub adresem mailowym wroclaw@freshfacility.pl. Szybko wycenimy usługi, które Cię interesują i zrobimy to całkowicie bezpłatnie. Usługa wyceny we FreshOffice nie zobowiązuje do żadnych dalszych działań. 

Usługi profesjonalnej firmy czy mycie okien we własnym zakresie?


Jeżeli powierzchnia biurowa, którą dysponujesz, jest dużych rozmiarów, odpowiedź w zasadzie nasuwa się samodzielnie. Mycie okien to czasochłonna i żmudna praca, która - jeśli nie dysponuje się odpowiednimi detergentami i sprzętem czyszczącym - może być też po prostu nieefektywna. Z tego powodu, aż 65% polskich firm decyduje się oddelegowywać takie obowiązki, jak gruntowne sprzątanie swoich biur, w tym mycie okien, profesjonalnym firmom sprzątającym. Odpowiednio liczna ekipa sprzątająca mająca do swojej dyspozycji sprzęt i środki czyszczące, potrafi w krótkim czasie przywrócić idealny wygląd wszystkim biurowym pomieszczeniom.

Dodatkowo za usługami firmy sprzątającej przemawia fakt, że są zupełnie samodzielne i nie angażują więcej Twojego czasu, niż tylko w momencie sprawdzania efektów ich pracy. Pracę firm sprzątających można zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności, czego nie można zrobić w przypadku pracowników etatowych. Większość profesjonalnych firm sprzątających, takich jak FreshOffice, stosuje elastyczny grafik pracy, dostosowany do godzin pracy Twojego biura. Dzięki temu masz pewność, że gruntowne sprzątanie, w tym mycie okien, nie będzie dezorganizować obowiązków pozostałych pracowników. 

 

Wrocław - stolica biznesowa i kulturalna Zachodniej Polski


Wrocław jest miastem, które ze względu na swoją historię, a także strategiczne położenie, od  wielu lat pełni rolę jednego z najważniejszych ośrodków w Polsce. Obecnie jest to miasto zaliczane do najprężniej rozwijających się rynków IT i przedsiębiorczości, tuż obok Rzeszowa i Krakowa. Każdego roku przybywa mieszkańców decydujących się na stałe osiedlić we Wrocławiu - obecnie jest już to ponad pół miliona osób. Oprócz licznych możliwości rozwoju kariery, Wrcław oferuje również bogatą infrastrukturę dostosowaną do oczekiwań młodych osób i niepowtarzalne ośrodki kulturalne i rozrywkowe.Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola