Sprzątanie przestrzeni ogólnodostępnych

Interesuje Cię sprzątanie przestrzeni ogólnodostępnych? Firma Fresh Office może się wesprzeć!

Sprzątanie przestrzeni ogólnodostępnych


Interesuje Cię sprzątanie przestrzeni ogólnodostępnych? Firma Fresh Facility może się wesprzeć!

Sprzątanie klatek schodowych to czynność, która powinna być wykonywana regularnie, a w większości przypadków częściej, niż w samej przestrzeni biurowej. To w końcu przestrzeń ogólnodostępna, która najczęściej jest pierwszym miejscem, które odwiedzają Twoi klienci. To w podwójny sposób wpływa na czystość w tym miejscu. Po pierwsze - przestrzeń ogólnodostępna jak klatka schodowa czy hall to swego rodzaju wizytówka danej firmy. Jeśli klient na wstępie spotka się z nieprzyjazną, zanieczyszczoną przestrzenią, może odnieść mylne wrażenie na temat świadczonych przez Ciebie usług. Po drugie, na klatkach schodowych, szczególnie w okresie licznych opadów, najczęściej gromadzą się wszelkie nieczystości, błoto i piach. Ich usuwanie na co dzień jest nie tylko koniecznością estetyczną, ale także związaną z bezpieczeństwem i bieżącą konserwacją budynku.


Sprzątanie przestrzeni ogólnodostępnych - cennik usług


Marka Fresh Office od lat specjalizuje się w sprawnym, solidnym i terminowym sprzątaniem przestrzeni biurowych. Zaufały nam dziesiątki klientów, których referencje możesz sprawdzić w zakładce Opinie.

Nasz cennik usług dostosowany jest do oczekiwań i potrzeb konkretnego klienta. Zarówno abonamentowe sprzątanie przestrzeni ogólnodostępnych i biurowych, jak i jednorazowe usługi (np. sprzątanie poremontowe czy pobudowlane) wymaga indywidualnej wyceny, którą wykonujemy w zupełności za darmo. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, co możemy Ci zaproponować. Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu +48 607 395 208+48 607 - pokaż numer lub adresem mailowym: biuro@freshfacility.pl.
Możesz też zostawić swoje dane w formularzu poniżej, w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą, żeby wycenić usługę.


Co wyróżnia FreshOffice?

Nasze ekipy sprzątające charakteryzują się elastycznością pod względem wykonywanego zakresu usług i dostępnych terminów. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów nie tylko w godzinach klasycznej pracy biurowej (od 9 do 17), ale także poza nimi. Rozumiemy, że życie biurowe, szczególnie w międzynarodowych i innych prężnie rozwijających się biznesach, toczy się niemal 24 godziny na dobę. Wychodzimy z założenia, że to firma sprzątająca powinna dostosowywać się do klienta, a nie na odwrót.

Pracujemy wyłącznie na wysokiej klasy sprzęcie i przemysłowych, certyfikowanych detergentach. Dzięki temu nawiązując z nami współpracę masz pewność, że Twój budynek zostanie wysprzątany terminowo, solidnie i z troską o komfort Twoich pracowników.

Zamów darmową wycenę sprzątania przestrzeni ogólnodostępnych

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola