• Sprzątanie siłowni i obiektów sportowych Krakówv - po prostu czysto!

    Ciesz się czystą przestrzenią już dzisiaj w swoim klubie fitness


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej, która zadba o czystość w obiektach sportowych? W dodatku Kraków jest miejscem lokalizacji placówki, którą administrujesz? Firma FreshFacility odpowie na Twoje oczekiwania. 

Obiekty sportowe to ta przestrzeń, gdzie klienci najchętniej i najaktywniej spędzają swój wolny czas. Dbają w nich o dobre samopoczucie i troszczą się o swoje zdrowie. Dlatego też czyste i zdezynfekowane szatnie, łazienki oraz sale gimnastyczne to podstawa w przypadku prowadzenia obiektu sportowego. 


Bezpieczne sprzątanie obiektów sportowych siłowni klubów


Firma Freshfacility od wielu lat specjalizuje się w porządkowaniu przestrzeni prywatnych i publicznych, obiektów hotelarskich, placówek medycznych i szkolnych, a także przestrzeni biurowych. Wiemy, jak ważna jest jakość używanych detergentów i urządzeń czyszczących - nie tylko dla samych efektów sprzątania, ale także zdrowia osób, korzystających z konkretnych pomieszczeń.


Z tego powodu sięgamy zawsze po najwyższej jakości środki czyszczące i profesjonalny sprzęt, który podlega systematycznemu serwisowaniu. Dajemy naszym klientom gwarancję, że sprzątane powierzchnie są w zupełności bezpieczne, pachnące i komfortowe.

Specjalistyczne sprzątanie obiektów sportowych


Każda przestrzeń użytkowa jest specyficzna, co należy wziąć pod uwagę na etapie sprzątania. W przypadku obiektów sportowych niezbędna jest specjalistyczna wiedza i znajomość odpowiednich technik, które umożliwiają konserwację podłóg sportowych. W zależności od tego, czy są one wykonane z linoleum, drewna, elastomeru czy PCV - należy zastosować profesjonalne środki. Po co? Po to, by przedłużyć ich trwałość i zagwarantować odpowiednią przyczepność użytkownikom. Czyszczone przez nas podłogi są zabezpieczane preparatami antypoślizgowymi oraz konserwowane tak, aby idealnie się prezentowały.

Zdajemy sobie sprawę, że w obiektach sportowych często odbywają się nie tylko zajęcia fizyczne, ale również spotkania, koncerty czy wydarzenia kulturalne i artystyczne. Oferujemy zatem sprzątanie po imprezach masowych oraz ponowne przygotowanie obiektu do użytku przez sportowców.


Obiekty sportowe i siłownie - Kraków i inne miasta


FreshFacility to firma, która realizuje swoje usługi nie tylko na terenie Małopolski, ale także we Wrocławiu, Warszawie, Rzeszowie i Katowicach. Od wielu lat prowadzimy działalność w zakresie outsourcingowania usług porządkowych. Opinie na temat świadczonych przez nas usług możesz odszukać na naszej stronie internetowej - wszystkie zostały udzielone przez stałych klientów, zadowolonych ze wzajemnej współpracy. Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę, dedykowaną specjalnie dla Ciebie, zadzwoń pod numer telefonu: +48 607 395 208 lub napisz pod adres e-mail: biuro@freshfacility.pl . Wszystkie wyceny wykonujemy bezpłatnie, tuż po rozpoznaniu oczekiwań klienta. Bierzemy pod uwagę powierzchnię obiektu oraz jego rodzaj, zakres wykonywanych prac, serwisowanie sprzętu niezbędnego do świadczenia usług oraz specyfikę używanych detergentów. Praca naszych zespołów jest zawsze nadzorowana przez przedstawiciela Fresh Facility. Ty zajmujesz się jedynie finalną  oceną naszych działań. Nie da się ukryć, że to istotna oszczędność czasu dla pracowników administracyjnych.Kraków miastem sportu


Kraków, jak każdy duży ośrodek miejski, posiada mnóstwo rozlicznych obiektów sportowych. Oprócz obszernych hal, służących do uprawiania sportów drużynowych, znajdują się tutaj również siłownie, baseny i sale gimnastyczne, dedykowane dla osób prywatnych. Bez wątpienia Kraków to miasto, w którym każda zainteresowana osoba (nawet najbardziej niszowym sportem) znajdzie odpowiedni obiekt dla siebie. Oprócz kortów tenisowych, boisk i  hal sportowych, znajdzie ścianki wspinaczkowe, korty do squasha, liczne stadniny koni, strzelnice, pracownie yogi, gimnastyki artystycznej i wiele innych, zaskakujących miejsc. Zamów darmową wycenę sprzątania siłowni

Poznaj szczegóły naszej oferty dla swojego obiektu sportowego

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola