• Sprzątanie powierzchni komercyjnych i lokali usługowych. Kraków uporządkowanym miastem

    Ciesz się czystą przestrzenią już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Poszukujesz fachowców z Krakowa, którzy świadczą usługi takie jak sprzątanie powierzchni komercyjnych i lokali usługowych? Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę - marka FreshOffice odpowie na Twoje potrzeby. 

Systematyczne i kompleksowe sprzątanie lokali usługowych jest kluczowym elementem prowadzenia każdej działalności - począwszy od sklepów, poprzez biura, na placówkach medycznych i szkolnych skończywszy. Od stopnia uporządkowania przestrzeni zależy, zarówno zadowolenie, jak i zdrowie klienta. Ale to nie wszystko. Uporządkowana przestrzeń na również wpływ na komfort pracy Twoich pracowników.


Sprzątanie powierzchni komercyjnych bywa uciążliwą koniecznością


Jako przedsiębiorca prowadzący własną działalność, na pewno jesteś świadomy działań, o których piszemy. Wiesz na pewno, że sprzątanie powierzchni komercyjnych wiąże się z uciążliwą i wyczerpującą pracą, z którą związanych jest także wiele aspektów administracyjnych.Niektórzy przedsiębiorcy celowo tworzą etat dla osoby, której obowiązkiem jest utrzymywanie czystości. To rozwiązanie ma pewne zalety, jak np. poczucie bezpieczeństwa związane z dostępnością takiego pracownika. Jednak to samo poczucie można osiągnąć decydując się na współpracę z profesjonalną firmą sprzątającą.

Po pierwsze, pracownik zatrudniony na etat czerpie z przysługujących mu urlopów wypoczynkowych i zwolnień lekarskich. W sytuacji kiedy złamie sobie rękę lub stanie się coś, co spowoduje że nie może wykonywać pracy - należy błyskawicznie znaleźć osobę na jego zastępstwo. Najczęściej w tym celu przedsiębiorcy zwracają się do firm sprzątających, których pracownicy są zawsze elastyczni i dostępni. Po drugie, koszty zatrudnienia pracownika etatowego bywają znacznie wyższe, niż umowa abonamentowa z firmą sprzątającą. Wystarczy zestawić ze sobą wszystkie koszty - w tym zakup detergentów, serwisowanie sprzętu i koszty ponoszone w związku z nieobecnością pracownika.

Dlatego też większość przedsiębiorców powierza sprzątanie lokali usługowych zewnętrznym firmom porządkowym. Oszczędzają dzięki temu zarówno czas, jak i środki finansowe.

Co więcej, rozpoczęcie współpracy z firmą sprzątającą pozwala na wliczanie faktur za usługi czyszczące do kosztów ponoszonych w ramach prowadzenia działalności oraz na zmniejszenie ilości etatów.

Profesjonalne sprzątanie lokali usługowych - jak powinno przebiegać?


Porządkowanie powierzchni handlowych nie może przeszkadzać klientom w robieniu codziennych zakupów, a personelowi w wykonywaniu swoich obowiązków. To samo dotyczy sprzątania powierzchni biurowych oraz lokali usługowych. FreshOffice jest wieloletnią i  doświadczoną marką, która swoje usługi świadczy dla różnych, wyspecjalizowanych obiektów (takich jak: obiekty hotelarskie, biura i sklepy, placówki szkolne i medyczne), dlatego też świetnie rozumiemy specyfikę działania rozmaitych biznesów. 

Wyznajemy zasadę, że sprzątanie powinno być kompleksowe, terminowe, efektywne i elastyczne. To ostatnie oznacza, że jesteśmy dla naszych klientów dostępni także w tzw. sytuacjach awaryjnych i losowych - wtedy, gdy konieczne jest dodatkowe sprzątanie, poza uzgodnionym grafikiem. 

W codziennej pracy wykorzystujemy zawsze najwyższej klasy sprzęt porządkowy oraz - certyfikowane i bezpieczne dla zdrowia - detergenty renomowanych marek, takich jak: Voigt, Dolphin czy Clinex. Na życzenie klienta i po wcześniejszym uzgodnieniu możemy pracować również na innych środkach - wedle Twoich potrzeb. 

Wyceny naszych usług dokonujemy na podstawie krótkiej rozmowy, która obejmuje m.in. pytania o to, jaki lokal jest przedmiotem umowy, jaka jest jego powierzchnia, jaki typ prac ma zostać wykonany oraz z jaką częstotliwością. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej - prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu: +48 607 395 208 lub adresem e-mail: biuro@freshfacility.pl.


Sprzątanie powierzchni handlowych i komercyjnych w Krakowie i innych miastach


Marka FreshOffice działa nie tylko na rynku krakowskim, mamy swoje oddziały również w stolicy Polski, we Wrocławiu, Katowicach czy Rzeszowie. Jeśli chciałbyś, żebyśmy się zatroszczyli o Twoją przestrzeń i zadbali o kompleksową obsługę w kilku miastach - z przyjemnością przedstawimy Ci dedykowaną ofertę. Kraków - raj dla kochających zakupy


Kraków, jako stolica Małopolski i jedno z najszybciej rozwijających się miast w kraju, słynie z dużej ilości galerii handlowych. Znajdują się tu oddziały sklepów, które nie są dostępne w innych lokalizacjach. Ze względu na długoletnie tradycje artystyczne oraz obecność szkół dla designerów, często organizowane są tu targi prezentujące ubrania od początkujących i dobrze rokujących, młodych projektantów. Osoby, które poszukują oryginalnych wzorów ubrań i lubią robić zakupy odzieżowe, bez wątpienia powinny wpisać Kraków na listę miejsc wartych odwiedzenia. Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola