Sprzątanie terenów zewnętrznych

Jeśli interesuje Cię solidne sprzątanie terenów zewnętrznych - firma Fresh Office ma dla Ciebie konkretną propozycję.

Sprzątanie terenów zewnętrznych


Sprawne zarządzanie budynkami biurowymi, ale także wspólnotami mieszkaniowymi i placówkami usługowymi wymaga odpowiedniego zadbania o prezencję terenów okalających te budynki. Jeśli interesuje Cię solidne sprzątanie terenów zewnętrznych - firma Fresh Office ma dla Ciebie konkretną propozycję.

Sprzątanie terenów zewnętrznych to czynność, która powinna być wykonywana regularnie, z użyciem profesjonalnego sprzętu i przez doświadczone ekipy sprzątające. Tylko w ten sposób zapewniony jest prawdziwy porządek, a także bezpieczeństwo osób przebywających w danej przestrzeni.


Jak powinno przebiegać sprzątanie terenów zewnętrznych?


W zależności od tego, jaki rodzaj terenu jest do uprzątnięcia, tak będą prezentować się prace, które firma sprzątająca powinna wykonać. Natomiast bez wątpienia najważniejsze jest regularne dbanie o porządek czy to parkingów, czy terenów rekreacyjnych, trawników, placów zabaw i innych rodzajów uczęszczanych przestrzeni. Usuwanie naniesionych przez wiatr nieczystości takich jak śmieci, ale także liście czy kawałki gałęzi, to tylko jedna z bardziej oczywistych prac. Sprzątanie potłuczonego szkła, wynoszenie worków ze śmieciami, jak również uzupełnianie dystrybutorów woreczków na odchody dla zwierząt powinny znaleźć się w usługach świadczonych przez profesjonalną ekipę sprzątającą. Do prac dbających o estetykę terenów zewnętrznych zaliczane są także mycie elewacji i szyb okiennych lub wystawowych. Wszystkie te prace wymagają specjalistycznego sprzętu i używania odpowiednich detergentów.

Warto decydować się na współpracę z firmą sprzątającą, która kompleksowo świadczy usługi nie tylko dotyczące sprzątania na zewnątrz, ale także wewnątrz budynków. Zdecydowanie zmniejsza to ilość niezbędnych formalności, jak również zwiększa oszczędności. Poszerzenie abonamentu usług w jednej firmie jest znacznie bardziej korzystne, niż decydowanie się na współpracę z kilkoma markami.

Dlaczego warto wybrać Fresh Facility?

Jako firma sprzątająca mamy długoletnie i różnorodne doświadczenie w sprzątaniu powierzchni biurowych i terenów zewnętrznych. Zajmujemy się utrzymywaniem czystości w siedzibach wielu znanych marek (min. Philip Morris, Uber Poland, czy Benefit Systems), a dodatkowo min. w placówkach medycznych i edukacyjnych. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i certyfikowanych detergentach oraz najlepszym sprzęcie. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz solidnego i doświadczonego partnera, którego pracy nie będziesz musiał nadzorować, a jedynie weryfikować jej efekty.

Sprzątanie terenów zewnętrznych - Kraków, Wrocław, Warszawa i inne miastaJeśli zarządzasz budynkami w takich miastach jak: Kraków, Wrocław, Warszawa, Katowice (i cały GOP) oraz Rzeszów, to Fresh Office może dostarczyć tam usługę na najwyższy poziomie.

Z naszych usług korzystają jedne z największych firm funkcjonujących na polskim rynku min. Knight Frank.

Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów - skontaktuj się z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu +48 607 395 208+48 607 - pokaż numer, adresem email: biuro@freshfacility.pl, lub zostaw swoje dane w formularzu poniżej, a oddzwonimy w ciągu 24 godzin.


Zamów darmową wycenę sprzątania terenów zewnętrznych

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola