Szkolenie produktowe z marką TORK

szkolenie Fresh Facility Tork

Szkolenie z marką Tork za nami! Co jeszcze możemy zrobić dla naszych klientów?  Wybierać do współpracy najlepszych partnerów! Dzięki Tork wychodzimy poza ramy tradycyjnej usługi sprzątania, wspólnie wprowadzamy najwyższe standardy higieny, realizując przy tym cele w duchu zrównoważonego rozwoju.

♻Mamy możliwości, wiedzę i technologie. Możemy proponować zoptymalizowane i oszczędne rozwiązania.

?Czy najlepsze oznaczają droższe? Tak i nie (najgorsza odpowiedź) “Można zapłacić więcej, ale wydać mniej.” ?o prawidłowości tego stwierdzenia przekonał nas ostatnio Adam Borys. Podczas naszego spotkania i szkolenia produktowego wokół dozowników marki Tork, na własne oczy zobaczyliśmy, jak nieoszczędne są tanie rozwiązania.  Fruwające ręczniki papierowe to rezultat testów, jakie przeprowadziliśmy na własnej skórze. (W związku z zamkniętym obiegiem wprowadzonym przez firmę Tork, papier został starannie posprzątany i będzie ponownie przetworzony).

♻ Jakie wnioski? ❗37% mniej zużytego papieru, o 20% lepsze wchłanianie i oszczędność czasu dla pracownika sprzątającego. To tylko niektóre korzyści płynące z systemu odpowiednio dobranego do charakterystyki obiektu To tylko kilka przykładów korzyści jakie niosą za sobą rozwiązania Tork’a.

Dziękujemy Adam Borys za doskonale przeprowadzone szkolenie. Doceniamy zaangażowanie, wiedzę i dar angażowania wszystkich uczestników. Dziękujemy za warsztatową formę szkolenia i czekamy na więcej!

 

szkolenie Fresh Facility \n