Jak wybrać firmę sprzątającą do biura?

jak wybrać firmę sprzątającą?

Każdy Office Manager w swoich poszukiwaniach firmy sprzątającej będzie zorientowany na cenę… W praktyce okazuje się, że to stosunek jakości do ceny jest kluczowy. Wybrać firmę, która jest niezawodna i profesjonalna to spore wyzwanie, dlatego chcemy podzielić się swoimi doświadczeniami i zwrócić uwagę na newralgiczne punkty.  Jak wybrać firmę sprzątającą do biura? Zapraszamy do lektury. 


Wstępna weryfikacja


Poszukując firmy sprzątającej do biur, będziesz atakowany reklamami i zachęcającymi sloganami, ale na decyzję powinny rzutować inne czynniki. Jak dotrzeć do wiarygodnych usługodawców?  W pierwszym kroku warto ustalić, czy wybrana firma ma doświadczenie…. i siedzibę. Tak prowizoryczna rzecz może uchronić przed nietrafioną współpracą. Prosty research zminimalizuje ryzyko. Wiele możesz ustalić też na podstawie sposobu, w jaki prowadzona jest komunikacja, co jest oferowane w kontekście jakości i kosztów. Jeśli okaże się, że firma nie jest dobrze ugruntowana, być może warto postawić pod znakiem zapytania wiarygodność takich firm. Nikt nie chce zatrudniać usługodawcy, który zniszczy biuro i zniknie.  Office Managerze, wybierz odpowiedniego partnera dla siebie!  Żadna umowa nie wiąże na stale z usługodawcą, ale nietrafiona decyzja może skończyć się zniszczeniami i irytacją pracowników. Nie wiesz jak wybrać firmę sprzątającą do biura, która spełni oczekiwania i nie narobi szkód? Sprawdź najważniejsze punkty.  Firma sprzątająca do biura – co musi mieć?Każdy z pracowników Fresh Facility jest szczegółowo przeszkolony pod względem technicznym, technolog dobiera środki czystości, a następnie instruuje pracowników wykonujących usługę, co do metody i techniki użytkowania.


SELEKCJA PRACOWNIKÓW WYKONUJĄCYCH USŁUGĘ


W realizacji usługi liczy się efekt, a czystego biura nie da się uzyskać bez zaangażowania sprawdzonej kadry, która fizycznie wykona usługę. Ze względu na warunki rynkowe skompletowanie dobrego personelu sprzątającego to nie lada wyzwanie. Firma sprzątająca Fresh Facility może pochwalić się starannie dobraną kadrą. Wkładamy wiele wysiłku w nasz proces rekrutacyjny, staramy się, aby selekcja była solidna i wnikliwa. Wraz z rozwojem naszej działalności zatrudniamy coraz więcej niezawodnych osób, które stają się częścią naszej firmy. Staramy się, aby nasz personel był w pełni zadowolony z jakości swojej pracy, dbamy o komfort i bezpieczeństwo osób, które zatrudniamy. Dzięki jasnym warunkom i transparentności umów udało się wypracować sieć sprawdzonych i doświadczonych pracowników, którzy są w stanie zapewniać płynność usługi naszym klientom.


HARMONOGRAM I CIĄGŁOŚĆ USŁUGI


Korzystając z usług Fresh Facility, firmy mogą mieć pewność, że nasza kadra sprzątająca dotrze na czas i skutecznie wykona swoje obowiązki. Jeśli członek personelu jest niedysponowany i nie może wykonać powierzonych zadań, jesteśmy w stanie zorganizować zastępstwo, tak aby ciągłość usługi zawsze została zachowana, a biuro funkcjonowało według ustalonego harmonogramu.


PRZESZKOLENI PRACOWNICY I DOBRE ŚRODKI


Tylko dysponując rozległą i stale rozwijającą się siecią w pełni przeszkolonych pracowników sprzątających firmy są w stanie zapewnić wysoki poziom świadczenia usługi. Kadra to znaczna część sukcesu, ale ważnym elementem są także środki czystości i sprzęt, na którym pracuje personel. Fresh Facility korzysta wyłącznie z chemii najlepszej jakości. Dzięki profesjonalnym produktom dostarczanym przez producenta Buzil jesteśmy pewni, że środek zostanie dopasowany do charakteru danej powierzchni.


NADZÓR I KOMUNIKACJA


Pracownicy sprzątający są pracownikami pierwszej linii, ale za kulisami dostarczania usługi sprzątania biur istnieje pełna sieć wsparcia nadzorców i personelu zarządzającego. Fresh Office oferuje 2-stopniowy system kontroli i pełne wsparcie koordynatora. Office Manager bądź osoba zarządzająca obiektem dostaje personalne dane kontaktowe do koordynatora. To pomaga w szybkim rozwiązywaniu bieżących problemów i wypracowania jak najlepszej linii współpracy. Zespół zarządzający FreshOffice stale monitoruje działania prowadzone w danym biurze, trzymamy rękę na pulsie, aby zagwarantować optymalną obsługę przez cały czas. Office Managerowie wiedzą najlepiej, że bez zarządzania procesami trudno dostarczyć dobrze funkcjonująca usługę.


UBEZPIECZENIE


Jesteśmy świadomi, że jako firma sprzątająca pozostajemy podmiotem zewnętrznym. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są dane, dlatego podpisujemy wszelkie umowy o poufności. Dodatkowo polisa do 1 mln złotych jest gwarantem bezpieczeństwa dla sprzętów w firmie.Nie ma uniwersalnego środka do czyszczenia wszystkich powierzchni. Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie chemii czyszczącej, tak aby właściwie odświeżyć i wypielęgnować dane powierzchnie. W trakcie wyceny obejrzymy Twoje biuro i zaproponujemy odpowiednie środki.


W długoterminowej współpracy utrzymają się firmy z doświadczeniem i specjalistycznym know-how. Nikt nie chce zatrudniać kogoś, kto nie jest przeszkolony. Personel sprzątający zajmie się przecież najważniejszymi aktywami. Żaden Office Manager nie może dopuścić do tego, aby przedmioty zostały uszkodzone w wyniku braku wiedzy Pań Sprzątających.


Firma sprzątająca biuro powinna mieć:


  • wysoko wyszkolony personel, który wykona pracę skutecznie w obiecanym czasie, bez uszczerbku dla jakości usługi,
  • najlepszych specjalistów, którzy są w pełni przeszkoleni i mają doświadczenie w różnych usługach czyszczenia i konserwacji,
  • dobre sprzęty, wysokiej jakości produkty i znajomość najnowszych technik,
  • elastyczny harmonogram, zapewniający mniej zakłóceń w rutynie biznesowej firmy.

JAK WYBRAĆ FIRMĘ SPRZĄTAJĄCĄ DO BIURA?


Czystość odgrywa istotną rolę w budowaniu reputacji firmy. Dlatego zatrudnienie profesjonalistów do usług sprzątania biur jest optymalną opcją – wygodną dla Office Managerów, opłacalną dla właścicieli i komfortową dla pracowników. Profesjonalizm w branży sprzątającej wcale nie jest produktem deficytowym. Na rynku można znaleźć firmy specjalizujące się w fachowym sprzątaniu biur i Fresh Facility z pewnością jest jedną z nich. Wciąż nie wiesz jak wybrać firmę sprzątającą do biura? Zachęcamy do złożenia zapytania o darmową wycenę. Nasz konsultant odpowie na wszelkie pytania: freshfacility.pl/abonamentowe-sprzatanie-biura


Jak wybrać firmę sprzątającą na biurowiec?