Ozonowanie pomieszczeń

Interesuje Cię ozonowanie pomieszczeń? Firma Fresh Office chętnie pomoże!

Ozonowanie pomieszczeń to skuteczna i udowodniona metoda na usuwanie zarazków, bakterii i alergenów. Wykonywane regularnie poprawia komfort użytkowania pomieszczeń - zarówno domowych, jak i biurowych.

Ozonowanie pomieszczeń - dlaczego warto je przeprowadzać?


Ozonowanie to naturalna, niewymagająca żadnych chemicznych detergentów, metoda sanityzacyjna i dezynfekcyjna. Ozon jest gazem, który potrafi penetrować najmniejsze zakamarki biur, pomieszczeń gospodarczych, hal przemysłowych. Posiada naturalną umiejętność absorpcji nieprzyjemnych zapachów oraz neutralizowania niebezpiecznych bakterii, alergenów, ale także zarodników pleśni i grzybów. Wszystkie te czynniki mogą prowadzić do powstawania groźnych chorób lub zaostrzania się astmy.

Ozonowanie to zupełnie bezpieczna metoda dezynfekcyjna, która sprawdza się zarówno w pomieszczeniach publicznych, jak i przemysłowych, a nawet specjalnego przeznaczenia, jak sale w placówkach medycznych czy edukacyjnych. Ozonowanie pozostawia przyjemny zapach, kojarzący się z zapachem unoszącym się po burzy (w trakcie wyładowań elektrycznych powstaje ozon). W ozonowanych pomieszczeniach łatwiej jest się skupić, zwiększa się komfort odpoczynku i pracy.

Ozonowanie pomieszczeń - na czym polega?


Ozonowanie pomieszczeń polega na ustawieniu specjalnego urządzenia produkującego z dostępnego w powietrzu tlenu cząsteczki ozonu. Przeważnie do dezynfekcji i odpowiedniego naozonowania przeciętnego pomieszczenia wystarczy około 1-2 godziny pracy urządzenia. Wszystko jednak zależy od stopnia zanieczyszczenia powietrza oraz kubatury pomieszczenia.


Ozonowanie pomieszczeń - cena usługi


Po wpisaniu w okienko wyszukiwarki frazy “ozonowanie pomieszczeń cena” odnajdziemy dość zróżnicowane informacje. Jedno jest pewne - profesjonalne urządzenia do ozonowania pomieszczeń kosztują nawet kilkanaście tysięcy złotych i podobnie jak każdy inny rodzaj sprzętu, ulegają stopniowemu zużyciu. Nasza cena ozonowania pomieszczeń zależy od kubatury danego pomieszczenia oraz czasu, który powinien zostać przeznaczony na jego ozonowanie. Jeśli chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 607 395 208 lub adresem email: biuro@freshoffice.eu.Dlaczego warto współpracować z Fresh Office?


Fresh Office to marka, która od kilku lat obecna jest na rynku usług sprzątających. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu dbania o czystość zarówno w biurach, jak i specjalistycznych placówkach medycznych czy szkolnych. Jednym z punktów naszej oferty jest ozonowanie pomieszczeń, które może być wykonywane regularnie w ramach abonamentu wraz z usługami sprzątającymi, lub jako jednorazowa usługa. Zadzwoń lub napisz i dowiedz się, jakie inne usługi jesteśmy w stanie zaoferować Twojemu biznesowi.


Zamów darmową wycenę ozonowania pomieszczeń

Poznaj szczegóły naszej oferty

* - wymagane pola