Sprzątanie magazynów


Mycie hal i magazynów przemysłowych  Wypełnij formularz!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

  * - wymagane pola

  abonamentowych klientów

  posprzątanych obiektów

  nowych obiektów w obsłudze co rok

  wyczyszczonych m2

  Sprzątanie powierzchni magazynowych: Budynki wielkokubaturowe, takie jak magazyny i centra dystrybucyjne, muszą działać bezawaryjnie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku i być niezawodnym partnerem w zakresie sprzątania. Możemy Ci w tym pomóc!

  Sprzątanie centrów logistycznych czy obiektów magazynowych


  Z uwagi na swoją specyfikę jest czasochłonne i problematyczne. Możemy ułatwić CI zarządzanie obiektem! Proponujemy usługę codziennego sprzątania, która w połączeniu z odpowiednim doborem kadry sprzątającej, maszyn czyszczących oraz właściwej organizacji pracy jest odpowiedzią na Twoje problemy. Utrzymamy czystość takich powierzchni, jednocześnie nie powodując przestojów czy wyłączenia z bieżącego użytkowania. Oferujemy sprzątanie z wykorzystaniem profesjonalnych środków chemicznych. Sprzątanie powierzchni przy użyciu profesjonalnych maszyn i sprzętów. Sprzątamy szybko, nie powodujemy kosztownych przestojów. Jako firma działamy w sposób kompleksowy. Nasza oferta skierowana jest do magazynów zlokalizowanych na terenie Krakowa, Warszawy, Wrocławia i Śląska.  Na co może liczyć przedsiębiorca współpracując z Fresh Facility? 

  • odkurzanie i mycie maszynowe ciągów komunikacyjnych,
  • odkurzanie/ręczne mycie wolnych miejsc paletowych,
  • wycieranie regałów magazynowych, dezynfekcja 
  • utrzymanie czystości w sanitariatach, kuchniach, szatniach
  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach pracowniczych
  • opróżnianie koszy na śmieci 
  • mycie gaśnic, kontaktów, drzwi, bram, doków

  Doświadczona kadra koordynująca


  Michał Zawada
  Dyrektor Zarządzający

  Łukasz Radzikowski
  Manager Operacyjny

  Anna Gałowicz
  Koordynator

  Piotr Schier
  Koordynator

  Klaudia Orzechowska
  Koordynator

  Paulina Duda
  Koordynator

  Sprzątanie hal magazynowych i biur


  Nasze usługi sprzątania magazynów obejmują wszystko, od regałów i antresol po biura, kuchnie i toalety. Oferujemy również sprzątanie zewnętrzne budynków.

  Regularne sprzątanie magazynu prowadzi do większej wydajności operacyjnej.
  Utrzymanie czystego, uporządkowanego i bezpiecznego środowiska magazynowego lub centrum dystrybucyjnego jest niezbędne do wydajnej działalności. Czyste środowisko magazynowe sprzyja lepszemu zdrowiu i samopoczuciu pracowników i przyśpiesza procesy. Ogólnie rzecz biorąc, wydajność jest jednym z kluczowych aspektów, które należy utrzymywać pod jak największą kontrolą, a wszelkie ulepszenia mogą prowadzić do wyższych wskaźników produkcji, szybkości dostaw itp. i ogólnie większych zysków. Kiedy masz magazyn i firmę, która przechowuje lub przetwarza wiele produktów, ważne jest, aby upewnić się, że wszelki brud jest usuwany z magazynu. Zajmiemy się myciem okien, zmywaniem posadzek, elementów oświetlenia, przeszkleń w sposób kompleksowy. Firma specjalizuje się w usłudze sprzątania magazynów i hal produkcyjnych. Obsługujemy różnego rodzaju obiekty. Pełną ofertę na sprzątanie i czyszczenie magazynów otrzymasz po kontakcie z konsultantem, który będzie do Twojej dyspozycji. Nie działamy na terenie całej Polski, nasz główny obszar to Kraków, Warszawa, Wrocław i cały obszar GOP.  Interesuje Cię kompleksowe sprzątanie hal i przestrzeni magazynowych? Zadzwoń i zapytaj o możliwość współpracy!


  Sprzątanie powierzchni magazynowych

  Oferujemy:
  • Wystawienie FV VAT 23%
  • Polisę OC do 1 mln zł
  • doświadczonych koordynatorów
  • rozbudowany park maszynowy

  Zamów darmową wycenę
  sprzątania powierzchni
  magazynowych


  Gruntowne i abonamentowe sprzątanie magazynów


  Co sprzątamy? Od rozległych przestrzeni magazynowych po złożone automaty do kompletacji i pakowania, sprzątanie powierzchni magazynowej może obejmować wszystko, od wysokiego poziomu specjalistycznego czyszczenia systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, po dokładne czyszczenie maszyn. Przy abonamentowym sprzątaniu oprócz zwykłego codziennego sprzątania wymaganego w kuchniach czy pomieszczeniach sanitarnych, oferujemy także sprzątanie gruntowne i doczyszczanie powierzchni.

  Współpracujemy z:


  Rozumiemy niuanse przestrzeni i ich specyficzne wymagania i wyzwania dotyczące czystości, higieny oraz zasady BHP. Dopasowujemy nasze usługi do wymagań organizacyjnych, częstotliwości i okoliczności, pracując w godzinach o małym natężeniu ruchu i integrując się z Twoimi harmonogramami zmian. To pozwala zminimalizować zakłócenia w Twojej działalności.

   


  Działamy w 4 obszarach w Polsce:


  Kraków
  Warszawa
  Wrocław
  Śląsk

  Sprzątanie magazynu i zaplecza biurowego


  Jednym z łatwych sposobów oceny efektywności magazynu lub zakładu produkcyjnego jest sprawdzenie jego czystości. Czystsze obiekty są bardziej wydajne, zazwyczaj bezpieczniejsze i lepiej zorganizowane. Niezależnie od tego, czy w Twoim obiekcie znajdują się lśniące podłogi i potrzebujesz mycia maszynowego, czy po prostu trzymasz pod kontrolą zanieczyszczenia z opakowań, palet i nagromadzonych śmieci - potrzebujesz wsparcia profesjonalnej firmy sprzątającej.

  W ramach usługi porządkowej Fresh Facility może zaproponować także: 

  • leasingowanie mat podłogowych 
  • stojaki do dezynfekcji 
  • mycie okien wysokościowe wodą destylowaną 
  • polimeryzację podłóg 
  • artykuły higieniczne, odświeżacze powietrze, wkładki żelowe do pisuarów

  Kacper Pilch

  Fresh Facility
  +48 730 007 239

  Fresh Facility
  +48 730 - pokaż numer


  Zamów darmową wycenę sprzątania


  Szczegóły oferty i wycena do 24h

   * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

   * - wymagane pola


   ZNAJDZIESZ NAS NA