Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Administratorzy dobrze zarządzanej wspólnoty mieszkaniowej wiedzą, że na sprzątaniu nie powinno się oszczędzać.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych


Administratorzy dobrze zarządzanej wspólnoty mieszkaniowej wiedzą, że na sprzątaniu nie powinno się oszczędzać. Zaniedbane budynki i nieuporządkowana przestrzeń wokół nich nie tylko są szpecące, ale także powodują dyskomfort mieszkańców i obniżają ich zadowolenie.


Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych - dlaczego warto zwrócić się do profesjonalistów?


Kilka lub kilkanaście budynków należących do jednej wspólnoty to już powód, aby poważnie rozważyć zatrudnienie firmy zewnętrznej. Rozległe tereny wspólne, takie jak place zabaw, garaże, wiaty śmietnikowe, trawniki, a dodatkowo klatki schodowe i ciągi komunikacyjne to zwyczajnie za dużo, aby podołać samodzielnie ich oczyszczaniu bez profesjonalnego sprzętu i odpowiednio licznej ekipy.

Tymczasem codzienne dokładne sprzątanie takich miejsc jak np. klatki schodowe to wymóg konieczny nie tylko do zachowania estetyki budynku, ale także zdrowia mieszkańców. W przypadku terenów zielonych - jeśli są bardzo rozległe - konieczne może okazać się zatrudnienie profesjonalnej firmy ogrodniczej. Natomiast to firma sprzątająca może dbać o to, czy kosze na śmieci są opróżnione, a w dystrybutorach woreczków na odchody dla psów znajdują się stosowne produkty.

Posprzątany plac zabaw to bezpieczny plac zabaw - rozbite butelki, kawałki plastiku, naniesione przez wiatr gałęzie i liście mogą stanowić ryzyko dla bawiących się na nim dzieci. Zadaniem wspólnoty mieszkaniowej jest zapewnienie komfortowego i pozbawionego zagrożeń miejsca zabaw dla najmłodszych mieszkańców.


Jaka powinna być idealna firma sprzątająca?

Firma, której powierzasz obowiązek utrzymywania czystości w zarządzanej przez Ciebie wspólnocie powinna działać szybko i solidnie. Dobrze, aby była elastyczna pod względem grafiku i dostosowywała swój czas pracy do naturalnego rytmu życia mieszkańców. Nadmierny hałas czy zapach środków czyszczących nie powinny zakłócać ich spokoju. Bez wątpienia w trosce o zdrowie mieszkańców i ich dzieci, wszystkie stosowane przez firmę sprzątającą detergenty powinny być stuprocentowo bezpieczne i posiadać certyfikaty dopuszczające je do użytku w miejscach publicznych.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych - cennik usług


To, ile będzie wynosić koszt prac porządkowych na terenie danej wspólnoty, zależy od zakresu wykonywanych usług, powierzchni terenów rekreacyjnych i klatek schodowych. Dlatego w celu poznania konkretnej, zobowiązującej wyceny, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem, który po zadaniu kilku pytań udzieli stosownej odpowiedzi. Czekamy pod numerem telefonu +48 607 395 208 i adresem email: biuro@freshoffice.eu.Zamów darmową wycenę sprzątania wspólnot mieszkaniowych

Poznaj szczegóły naszej oferty

* - wymagane pola