Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych


Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych warto powierzyć profesjonalistom! Oferujemy kompleksowe sprzątanie osiedli mieszkaniowych. Proponujemy bezpłatną wycenę, elastyczny harmonogram, profesjonalne środki czyszczące i stały, sprawdzony personel. Skontaktuj się z nami i dopytaj o warunki współpracy. Sprawdź, jak możemy wspierać administratorów w zarządzaniu wspólnotą mieszkaniową.Sprzątanie osiedli - wybierz profesjonalistów


Kilka lub kilkanaście budynków należących do jednej wspólnoty to powód, dla którego powinieneś poważnie rozważyć zatrudnienie firmy zewnętrznej. Rozległe tereny wspólne, takie jak place zabaw, garaże, wiaty śmietnikowe, trawniki muszą być odpowiednio sprzątane. Jeśli próbowałeś samemu organizować sprzątanie terenów zewnętrznych czy klatek schodowych, wiesz jak ciężkie to zadanie. Bez profesjonalnego sprzętu i odpowiednio licznej ekipy utrzymanie czystości w obrębie wspólnot mieszkaniowych nie będzie możliwe. Wypróbuj jakość proponowaną przez fachowców.

Napisz do nas, a wycenę przygotowaną przez naszego specjalistę otrzymasz za darmo. 

 • Przedstawiciel naszej firmy i technolog dobierający środki czystości może uczestniczyć w spotkaniach wspólnotowych, na których poruszana będzie kwestia sprzątania osiedla.
 • W trakcie takich rozmów możemy odpowiadać na pytania mieszkańców, badać potrzeby i edukować.


Tylko profesjonalne środki czyszczące

W cenę za sprzątanie wspólnot mieszkaniowych wliczona jest cena środków czyszczących. Profesjonalnie czyszczenie obiektów jest możliwe dzięki środkom dostosowanym do powierzchni i rodzaju zabrudzenia. Nasz dostawca zapewnia rozwiązanie na każdą powierzchnię. Gres, kamień naturalny, drewno, stal nierdzewna i metale kolorowe — do każdego materiału dobieramy odpowiednią linię produkt. Środek dostosowany do nawierzchni nie tylko wyczyści, ale też wypielęgnuje i zabezpieczy dany materiał. Proponujemy oszczędności na środkach chemicznych podczas odpowiednie dozowanie. Każdy z pracowników sprzątających w danym obiekcie jest przeszkolony z proporcji stosowanych roztworów chemicznych i wyposażony w dozowniki.


Technolog dobierze środki czystości do obiektu

Jest wiele materiałów, które można zniszczyć, dlatego przy każdym nowym osiedlu, na miejsce przyjeżdża technolog, który dobiera środki chemiczne do wstępujących w obiekcie powierzchni. Odpowiednio dobrana chemia jakościowa daje gwarancję, że powierzchnia nie zostanie zniszczona. Dobrze dobry technologicznie środek gwarantuje, że nie zniszczymy danej powierzchni, ale sam środek to nie wszystko, na jakość usługi sprzątania osiedli mieszkaniowych składa się: chemia + mechanika + przeszkolony personel.

Pracujemy na produktach marki:Stosowany środek musi być dostosowany do danej powierzchni, ale też do danego zabrudzenia. Nie ma uniwersalnych środków, jest produkt X sprawdził się na danym obiekcie, nie może być automatycznie dublowany na kolejne. W innych warunkach może okazać się za mocny i zniszczyć powierzchnie.

Współpracujemy z firmą, która szkoli personel z produktów, technolog dobiera chemię i edukuje osoby sprzątające, po to, żeby produkt był dobrze używany

Gruntowanie, impregnacja, zabezpieczanie powierzchni


Naszym celem nie jest jedynie sprzątanie i bieżące utrzymywanie czystości. Pracujemy na środkach, które pomagają nam na długofalowe działanie. Skupiamy się na impregnacji i zabezpieczaniu powierzchni z uwzględnieniem jej specyfiki. Oznacza to, że dana powierzchnia będzie czysta, ale zachowa też swoją estetykę na długie lata. Nieodpowiednie czyszczenie może szkodzić. Chcesz by powierzchnie wyglądały “jak nowe” przy intensywnym użytkowaniu? Wybierz usługę, która zapewni efekt na długo.

Gruntowanie, konserwowanie, zabezpieczenie powierzchni daje efekt, który nie jest możliwy do osiągnięcia przy bieżącym, powierzchownym sprzątaniu. Przy codziennym myciu nie da się utrzymać nienagannej czystości, głównie dlatego, że używamy bardzo zakamienionej wody. Gruntowane doczyszczanie i zabezpieczanie powierzchni pozwala uniknąć problemów i trwałych zabrudzeń, które przy zaniedbaniu mogą okazać się niemożliwe do usunięcia.


Jak wygląda współpraca z Fresh Facility?

Firma, której powierzasz obowiązek utrzymywania czystości w zarządzanej przez Ciebie wspólnocie, powinna działać szybko i solidnie. Właśnie taką formę współpracy możemy zaoferować! Jesteśmy elastyczni pod względem grafiku. Nadmierny hałas czy zapach środków czyszczących może drażnić, dlatego dostosowujemy swój czas pracy do naturalnego rytmu życia mieszkańców. W trosce o zdrowie mieszkańców i ich dzieci, wszystkie stosowane przez firmę sprzątającą detergenty są bezpieczne.

Działamy kompleksowo, jesteśmy przygotowani na:


 • obsługę terenów zielonych
 • koszenie trawy w sezonie letnim, usuwanie mchu z kostki brukowej czy elewacji
 • odśnieżanie w sezonie zimowym
 • mycie okien
 • pełną dezynfekcję - odkażanie klamek, poręczy, wind
 • ozonowanie pomieszczeń
 • doczyszczanie pobudowlane i poremontowe

Przykładamy szczególną rolę do szkolenia personelu sprzątającego. Wiemy, że mokra podłoga to nie umyta podłoga. Nad jakością dostarczanej usługi czuwa koordynator obiektu, z którym pozostaniesz w bieżącym kontakcie.

Mechanika sprzątania dostosowana do potrzeb


Warto pamiętać, że każda powierzchnia ma swoją nazwę i twardość. Oprócz środków liczy się też mechanika i technika sprzątania. Jeśli użyjemy materiału twardszego, niż czyszczona nawierzchnia istnieje ryzyko, że ją porysujemy. Dlatego ważne jest klasyfikowanie materiałów według skali Mohsa i odpowiednie dobieranie narzędzi do pracy. Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych to bardzo odpowiedzialne zadanie. Tylko posprzątany plac zabaw może być bezpieczny. Rozbite butelki, kawałki plastiku, naniesione przez wiatr gałęzie i liście mogą stanowić ryzyko dla bawiących się na nim dzieci. Zadaniem wspólnoty mieszkaniowej jest zapewnienie komfortowego i pozbawionego zagrożeń miejsca zabaw dla najmłodszych mieszkańców a profesjonalna firma sprzątająca może w tym pomóc.


Na jakich sprzętach pracujemy?


 • i-Mop
 • Karcher
 • Numatic


Sprzątanie osiedli - cennik usług


To, ile będzie wynosić koszt prac porządkowych na terenie danego osiedla, zależy od zakresu wykonywanych usług, powierzchni terenów rekreacyjnych i klatek schodowych.

Jesteśmy w stanie dopasować swoje usługi do potrzeb i możliwości 

 • zaproponować zakres usług w ramach konkretnego budżetu 
 • wycenić usługę z uwzględnieniem najwyższej jakości i zakresu 

Dlatego w celu poznania konkretnej, zobowiązującej wyceny, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Specjalista zada kilka pytań i na ich podstawie zaproponuje rozwiązanie.

To, ile będzie wynosić koszt prac porządkowych na terenie danej wspólnoty, zależy od zakresu wykonywanych usług, powierzchni terenów rekreacyjnych i klatek schodowych. Dlatego w celu poznania konkretnej, zobowiązującej wyceny, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem, który po zadaniu kilku pytań udzieli stosownej odpowiedzi. Czekamy pod numerem telefonu +48 607 395 208+48 607 - pokaż numer i adresem email: biuro@freshfacility.pl.Zamów darmową wycenę sprzątania wspólnot mieszkaniowych

Poznaj szczegóły naszej oferty

  * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

  * - wymagane pola