• Firmy sprzątające biura - Warszawa. Zadbaj o swoje biuro z profesjonalistami!

    Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Cieszymy się, że do nas trafiłeś. Jesteśmy przekonani, że interesuje Cię firma sprzątająca biura. Warszawa jest miejscem, w którym znajduje się Twoja siedziba i to właśnie tutaj szukasz profesjonalistów, którym będziesz mógł oddelegować obowiązek utrzymania Twojego biura w czystości. Świetnie się składa, ponieważ możemy Ci pomóc!

 Każda firma, na której stronę trafiasz, reklamuje się jako profesjonalna firma sprzątająca, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu osiąga spektakularne rezultaty. Nie będziemy zarzucać Cię marketingowymi sloganami bez pokrycia. Wiemy, jak cenny jest Twój czas. dlatego skupimy się na konkretach. Dlaczego FreshOffice to wyjątkowa firma sprzątająca? Warszawa, Kraków, Rzeszów, Katowice i Wrocław mają się okazję o tym przekonać!


Firma sprzątająca biura - Warszawa. Cennik usług


Czy nasze ceny są konkurencyjne? To zależy, jak na to spojrzeć. Jako przedsiębiorca z pewnością wiesz, że to, co najtańsze, w praktyce okazuje się najdroższe. Dlatego fakt, że firma sprzątająca chwali się najniższymi na rynku cenami nie świadczy najlepiej o jakości usług przez nią świadczonych.


Gdy wpisze się w wyszukiwarkę frazy “firmy sprzątające Warszawa - cennik”, dodatkowo “firma sprzątająca targówek, ursynów, wola, mokotów” uzyska się dwa rodzaje wyników. Do jednej grupy należą firmy, które publikują na swojej stronie konkretne ceny za dane usługi, np. odkurzanie czy mycie okien. Do drugiej grupy należą takie firmy, jak FreshOffice, które poważnie podchodzą do kwestii wyceny indywidualnej.

Skontaktuj się z nami, aby przekonać się, dlaczego nasi klienci są zadowoleni zarówno z usługi wyceny, jak i późniejszej realizacji umowy abonamentowej. Zadzwoń pod numer +48 607 395 208 lub napisz maila na adres: warszawa@freshfacility.pl. Odezwiemy się jak najszybciej, a Ty będziesz mógł się cieszyć wysprzątanym biurem szybciej, niż się spodziewasz!


Firma sprzątająca - Warszawa. Cennik usług - na czym polega wycena?


We FreshOffice jesteśmy zdania, że gruntownie wykonana wycena to najlepszy wstęp do udanej współpracy. W ten sposób jesteśmy w stanie poznać oczekiwania klienta i przystosować naszą ofertę do jego faktycznych potrzeb. Ty z kolei nie kupujesz przysłowiowego kota w worku. Co więcej, nasze wyceny są bezpłatne i niezobowiązują do podpisania umowy.

 Na czym polega wycena usług firmy sprzątającej? Przede wszystkim: na poznaniu samego lokalu. Potrzebujemy dowiedzieć się, jak duża jest powierzchnia biura i ile osobnych gabinetów oraz sal konferencyjnych się w nim znajduje. Dodatkowo, istotna dla wyceny jest informacja na temat rodzaju posadzki w poszczególnych pomieszczeniach: czy jest to wykładzina, kafelki, panele, a może parkiet? Jak wiele powierzchni szklanych znajduje się w biurze, takich jakich ścianki działowe i drzwi szklane? Innymi ważnymi informacjami są te dotyczące Twoich pracowników. Ilu ich jest? Czy do siedziby Twojego biura przychodzą klienci? I jeśli tak, szacunkowo jak wielu ich jest każdego dnia? W jakich godzinach pracuje biuro?

 Jeśli wydaje Ci się, że tych pytań jest za dużo, zastanów się, w jaki sposób Ty wykonujesz wycenę usług w swojej branży. Zapewniamy Cię, że wszystkie powyższe pytania mają na celu poznanie Twoich oczekiwań tak, aby później nie było rozczarowań. Dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić, jak wielka ekipa sprzątająca jest potrzebna, aby szybko i profesjonalnie posprzątać Twoją siedzibę. Możemy zadbać o odpowiedni sprzęt i detergenty. Przy okazji informujemy, że temat środków czyszczących nie jest dla nas powodem do oszczędności: pracujemy jedynie na sprawdzonych, renomowanych markach, takich jak Clinex, Dolphin czy Voigt.

 Zainteresowany? Czekamy na kontakt od Ciebie pod numerem telefonu +48 607 395 208 i adresem email: warszawa@freshfacility.pl.

Co wyróżnia profesjonalne firmy sprzątające? Warszawa to wymagający rynek


W dzisiejszych czasach rzadko które biuro funkcjonuje jedynie w klasycznych godzinach 9-17. Coraz większa elastyczność pracodawców względem pracowników zachęca tych ostatnich do większego wysiłku i motywuje ich do osiągania coraz to lepszych rezultatów. Z tego samego powodu rozważni przedsiębiorcy jak Ty, inwestują w przestrzeń biurową. Urządzają ją w oryginalny sposób, który jest dopasowany do potrzeb pracowników, a jednocześnie tworzy przytulne miejsce do pracy, w którym chce się przebywać. Zarówno z powodu nieregularnych godzin, jak i nietypowych przestrzeni do uporządkowania, niezbędna okazuje się doświadczona firma sprzątająca.

Warszawa, obok Wrocławia i Krakowa jest miastem, w którym znajduje się najwięcej siedzib międzynarodowych firm, początkujących startupów i prężnie działających polskich przedsiębiorstw o wysokich standardach. Nasza oferta przewiduje pracę poza klasycznymi godzinami pracy biura tak, aby nie przeszkadzać Twoim pracownikom w wykonywaniu ich obowiązków. FreshOffice stworzyliśmy w oparciu o przekonanie, że do gruntownego i przemyślanego sprzątania firm takich, jak Twoja, wymagane jest więcej, niż po prostu odkurzanie. Dlatego pracujemy na sprawdzonych środkach czyszczących i profesjonalnym sprzęcie. Co więcej, jest on niezbędny do świadczenia takich usług, jak sprzątanie po remoncie (które także znaduje się w naszych standardach). Czy Twoja obecna firma sprzątająca też to oferuje?Firmy sprzątające - Warszawa. Opinie klientów


Internet to medium, do którego jako pierwszego zwracamy się po informacje na temat wybranej marki czy produktu. Jest to dla nas naturalne, dlatego zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą podstroną z Rekomendacjami. Znajdują się na niej opinie naszych dotychczasowych klientów, pośród których znajdują się marki z pewnością dobrze Ci znane. Chcesz dołączyć do tego grona? Skontaktuj się z naszym konsultantem!


Na co powinieneś zwrócić uwagę wybierając firmę sprzątającą?


  1. elastyczność - czy dana firma oferuje sprzątanie poza godzinami pracy Twojego biura?
  2. dostępność w sytuacjach kryzysowych - niebawem odwiedziny zarządu, a Twoje biuro nie prezentuje się najlepiej po wczorajszej integracji pracowników? We FreshOffice jesteśmy przygotowani na takie nagłe okazje.
  3. profesjonalny sprzęt - na dużych powierzchniach biurowych nie można pozwolić sobie na niesprawny odkurzacz czy pozostawiający smugi mop. Dobrej jakości sprzęt przyspiesza pracę ekipy sprzątającej, do tego efekty sprzątania z użyciem takich produktów są znacznie lepsze, niż w przypadku oszczędności na tym polu.
  4. komunikatywność - we FreshOffice uważamy, że komunikacja jest kluczem do udanej współpracy. Coś wzbudza Twoje wątpliwości? Chciałbyś porozmawiać na temat warunków abonamentu? Masz nietypowe prośby? Chętnie o tym porozmawiamy.

Jak widzisz, nie wystarczy jedynie skorzystać z wyszukiwarki wpisując frazę “firma sprzątająca Warszawa opinie”, aby dowiedzieć się, czy dana firma spełnia oczekiwania. Najlepiej skontaktować się z nią osobiście i uzyskać wszystkie odpowiedzi w kilka minut rozmowy. Przynajmniej tak funkcjonujemy we FreshOffice - poświęć chwilę czasu, a nie będziesz żałować!Warszawa - największe miasto Polski


Warszawa, jak na stolicę przystało, jest największym miastem Polski, w którym mieszka blisko 2 mln mieszkańców. To miejsce jest siedzibą wielu firm o międzynarodowym kapitale, a także polskich firm o uznanej renomie. Warszawa to także stolica kulturalna i rozrywkowa naszego kraju. Warto regularnie odwiedzać to miasto nie tylko w celach biznesowych, ale także rozrywkowych, celem odnalezienia inspiracji i poznania nowych trendów. W każdym zawodzie jest to niezbędne do profesjonalnego rozwoju kariery!Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola