Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Firmy sprzątające. Katowice dają wiele możliwości


Interesują Cię doświadczone firmy sprzątające? Opinie, z którymi się spotykasz, są sprzeczne? Poznaj ofertę FreshOffice - bezpłatnie wyceniamy świadczone przez nas usługi.

Jako właściciel firmy wiesz, jak istotna jest samodzielna, profesjonalna firma sprzątająca. Katowice to rozwijające się miasto, w którym większość poważnych marek działających na południu Polski posiada swoje biura. Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność z zakresu usług IT, porad prawnych, telekomunikacji czy innych - potrzebujesz reprezentatywnej siedziby. Nawet najlepiej zaprojektowane, ale nie wysprzątane biuro nie będzie robić odpowiedniego wrażenia na klientach, ale także pracownikach. Działamy na terenie całego GOP, proponujemy sprzątanie Gliwice, Chorzów, sprzątanie biur Bytom.


Katowice od lat stanowią jeden z najważniejszych ośrodków biznesowych Polski. Nic dziwnego zatem, że katowicki rynek nasycony jest firmami świadczącymi usługi z zakresu sprzątania. Rozglądając się za odpowiednią firmą dla siebie, z pewnością wpisywałeś w wyszukiwarkę frazy takie jak “firma sprzątająca Katowice” czy “firma sprzątająca Katowice cennik”. Z pewnością podchodzisz do swojej pracy poważnie, więc poświęciłeś sporo czasu i uwagi na przejrzenie ofert w internecie. Na tym etapie jednak możesz czuć się zagubiony - czy wiesz, czym się kierować przy wyborze firmy sprzątającej? Katowice, Bytom, Chorzów, Sosnowiec, Gliwice - obslugujemy te lokalizacje.Profesjonalne firmy sprzątające. Cennik usług


Interesuje Cię  cennik firmy sprzątającej w Katowicach? Żadna profesjonalna firma sprzątająca nie udostępni na swojej stronie jednoznacznego cennika usług. Powód jest bardzo prosty: każda wycena tego typu prac powinna być dokonywana indywidualnie. Jeśli spotkałeś się z jasnym i przejrzystym cennikiem, jak w przypadku usług mechanika samochodowego lub abonamentu telefonicznego - prawdopodobnie nie był to cennik adekwatny do świadczonych usług. Przeważnie firmy sprzątające cennik swój kształtują w postaci przedziałów: “widełki” cenowe mogą być bardzo rozbieżne. Zachęcamy Cię do poświęcenia kilku minut swojego czasu i skontaktowania się z nami pod numerem telefonu +48 607 - pokaż numer+48 607 395 208 lub za pośrednictwem maila: katowice@freshoffice.eu. Wycenimy nasze usługi dostosowując je indywidualnie do Twoich potrzeb, a Ty będziesz miał komplet informacji przed podjęciem ostatecznej decyzji.


Firma sprzątająca - opinie są ważne


Jako przedsiębiorca doskonale wiesz, jak ważne są rekomendacje klientów. Pomagają w podjęciu decyzji innym osobom i zwiększają wiarygodność marki jako profesjonalisty. Jeśli interesują Cię opinie na temat FreshOffice, zajrzyj do zakładki z Rekomendacjami. Znajdziesz w niej informacje od klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować do tej pory lub z którymi w dalszym ciągu współpracujemy. Jesteśmy dumni, że wśród nich znajdują się marki znane i o ugruntowanej pozycji na rynku.

Firma sprzątająca Katowice Cennik


Wycena to najważniejszy element rozpoczynającej się współpracy. Jako klient dowiadujesz się, jakie są nasze możliwości i nie kupujesz przysłowiowego “kota w worku”. Wyceny dokonywane przez przedstawicieli FreshOffice są zupełnie bezpłatne. Jakich informacji będziemy potrzebować, aby udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje utrzymanie Twojego biura w czystości?

O jakie informacje będziemy Cię pytać?


  • powierzchnia Twojego biura
  • ilość pojedynczych gabinetów/biur
  • liczba pomieszczeń dodatkowych jak łazienki i kuchnie
  • orientacyjna ilość pracowników
  • oczekiwana częstotliwość sprzątania
  • interesujący Cię zakres sprzątania (oprócz bieżącego utrzymywania czystości, okresowe czyszczenie lodówek, mycie okien etc.)
  • rodzaj posadzki (panele, kafelki), nietypowe sposoby aranżacji wnętrz
  • lokalizacja: Katowice, Bytom, Chorzów, Sosonowiec, Gliwice

Jesteśmy zdania, że samo wpisanie w wyszukiwarkę frazy “firma sprzątająca katowice cennik” pozwoli na odnalezienie firm, które zajmują się sprzątaniem w Twoim mieście. Jednak już nie da Ci pełnego obrazu, jeśli chodzi o ceny takich usług.
Firma sprzątająca - Katowice, Bytom, Sosonowiec, Chorzów, Gliwice


Twoja firma prężnie się rozwija i działasz w kilku większych miastach w Polsce? Świetnie, nasza także! Podpisując jedną umowę z FreshOffice możesz zagwarantować sobie czystość biur nie tylko w GOP, oferujemy sprzątanie Gliwice, sprzątanie biur Bytom, sprzątanie Chorzów, sprzątanie biur Sosnowiec, działąmy też w pozostałych województwach. Sprawdź nas!Samodzielna firma sprzątająca - problem z głowy!


Utrzymanie biura w czystości to prawdziwe wyzwanie. Jeśli zdecydujesz się zatrudnić etatowego pracownika, do którego obowiązków będzie należało sprzątanie, możesz zyskać porządek. Ale czy zastanawiałeś się, jakim kosztem? Co w sytuacji, kiedy pracownik będzie niedysponowany lub będzie przebywać na urlopie? Czy posiadasz odpowiednie zaplecze gospodarcze pozwalające na przechowywanie środków czystości i sprzętu sprzątającego? Czy Twoi pracownicy administracyjni mają wolne moce przerobowe na to, aby dbać o zakup detergentów? I wreszcie - czy naprawdę masz chęć i czas nadzorować pracę kolejnego pracownika? Profesjonalna firma sprzątająca nie tylko zdejmie z Ciebie obowiązek nadzorowania bieżącej pracy osób sprzątających, ale także zajmie się zapewnieniem wszystkich środków czyszczących i dostarczeniem niezbędnych sprzętów, jak myjki ciśnieniowe, odkurzacze przemysłowe i inne. Sprzątanie po remoncie, wywabianie uciążliwych plam, a także sprzątanie w sytuacjach nagłych - wszystkie te sytuacje wymagają jedynie jednego telefonu. Przekonaj się, jakie to proste - zadzwoń do nas +48 607 - pokaż numer+48 607 395 208 lub napisz maila na adres katowice@freshoffice.eu.


Mamy nadzieję, że z naszymi radami łatwiej Ci będzie podjąć ostateczną decyzję. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!Katowice - kulturalna i gospodarcza stolica Śląska


GOP to jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Polsce. Katowice, a także Sosnowiec, Bytom, Chorzów czy Gliwice  już od dawna nie kojarzą się jedynie z górnictwem. To siedziba wielu poważnych firm o międzynarodowej renomie, specjalizujących się w usługach z zakresu IT, bankowości i księgowości. Katowice, obok Wrocławia i Krakowa, to obecnie najszybciej rozwijające się miasto w Polsce pod względem biznesowym - nic dziwnego, że wybrałeś to miejsce na siedzibę swojej firmy!Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * - wymagane pola