Firma sprzątająca Katowice GOP


Ekonomiczne sprzątanie Twojego obiektu


  Wypełnij formularz!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

  * - wymagane pola

  Szukasz firmy sprzątającej w Katowicach bądź na terenie Śląska?


  Oferujemy usługi sprzątające Katowice, to wysokiej jakość sprzątanie obiektów: biur, biurowców, hal produkcyjnych, magazynów, placówek medycznych, przedszkoli, żłobków. Zadbamy o obiekt w trybie 24h. Proponujemy serwis dzienny i wieczorny, dostosowujemy godziny sprzątania do funkcjonowania organizacji. Działamy na ternie całego GOP, szybko zorganizujemy profesjonalne usługi sprzątania w Gliwicach, Bytomiu, Chorzowie czy Sosnowcu.


  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

  Cennik - firma sprzątająca Katowice


  Interesuje Cię sprzątanie w Katowicach? Cena usługi zależy od metrażu i charakteru obiektu. Przed ustaleniem ceny za sprzątanie, porozmawiaj z naszym ekspertem i opowiedz o swoich potrzebach. W cenę usług sprzątania wliczona jest praca personelu sprzątającego i koordynatora, który zarządza zespołem. W usłudze abonamentowej zapewniamy profesjonalne środki czystości marki Buzil i sprzęt (iMop, Karcher). Przy każdym sprzątaniu zawsze dezynfekujemy powierzchnię. Nie ponosisz dodatkowych kosztów za środki dezynfekujące. Zadbamy o bezpieczeństwo powierzchni biurowych w Twojej firmie w pakiecie. Sprzątanie biur to specjalność działań Fresh Facility. 


  Elastyczny harmonogram sprzątania pomieszczeń biurowych

  Jesteśmy w stanie realizować sprzątanie biura i innych obiektów wedle Twoich preferencji i możliwości budżetowych. Oferujemy pełny pakiet usług porządkowych
  • codzienne sprzątanie/obsługa obiektu 24h
  • sprzątanie w wybrane dni
  • sprzątanie raz w tygodniu
  • sprzątanie jednorazowe/generalne

  Współpracujemy z:


  Nie wiesz czym kierować się przy wyborze firmy sprzątającej w Katowicach?


  Sprawdź opinię naszych klientów. Aktualnie współpracujemy z ponad 150 klientami abonamentowymi. Wyczyściliśmy ponad pół miliona metrów kwadratowych powierzchni, posiadamy 9ciu doświadczonych koordynatorów i managerów z 6-letnim doświadczeniem w branży. Usługi sprzątające wymagają wiedzy i umiejętności, dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach. Dbamy o to, by każdy pracownik poszerzał wiedzę z materiałoznawstwa i technik sprzątania czy dozowania środków. Współpracujemy z technologiem ds. utrzymania czystości, który pomaga w doborze środków chemicznych do wymagających powierzchni. 

  Dowiedz się, jak funkcjonuje profesjonalny serwis sprzątający. Zapytaj o referencję od naszych klientów.


  DOŚWIADCZONA KADRA KOORDYNUJĄCA


  Michał Zawada

  Łukasz Radzikowski

  Klaudia Orzechowska

  Agata Skórka-Pietrzak

  Co zyskasz współpracując z firmą sprzątającą Fresh Office?

  Rozumiemy problemy Office Managerów i zarządców. Wiemy, jak ważna jest terminowość i jakość sprzątania. Możemy zorganizować usługi porządkowe dostosowane do potrzeb. Profesjonalna firma sprzątająca to problem z głowy!

  W ramach usługi sprzątania obiektów otrzymasz


  • przeszkolony i wdrożony personel
  • 2-stopniową kontrolę - zaangażowanie koordynatora obiektu
  • środki dezynfekujące w pakiecie
  • polisę ubezpieczeniową w wysokości 1 mln złotych
  • kompleksową usługę, na życzenie zorganizujemy: mycie okien, pranie wykładzin, ozonowanie, polimeryzację posadzek, pranie foteli, sprzątanie po remoncie, czyszczenie elewacji, sprzątanie terenów zielonych
  • ekologiczne środki Planta marki Buzil - nie pobieramy marży za środki
  • pranie wykładzin na start w super cenie
  • z nami nie wspierasz szarej strefy

  W pełni respektujemy prawa pracownicze, zatrudniamy tylko legalnie, dbamy o ubezpieczenie i szkolenie każdego pracownika. Zwracamy uwagę na dresscode. Zapewniamy  ciągłość wykonywania usługi. Dysponujemy siecią pracowników w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach, Siemianowicach Śląskich, Bytomiu czy Chorzowie,  dzięki temu nie musisz martwić się o urlopy czy zwolnienia chorobowe pracowników sprzątających. Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania pomieszczeń biurowych i innych obiektów. 


  OPINIE NASZYCH KLIENTÓW


  Wybraliśmy firmę Fresh Office, ponieważ już od pierwszego kontaktu wyróżniała się dużym profesjonalizmem, znajomością branży oraz chęcią sprostania naszym wymaganiom. Obsługa i kontakt z kierownictwem oraz pracownikami firmy cechują się wysoką elastycznością i pełnym profesjonalizmem.

  Bogumiła ŻukowskaAvantida Poland Sp. z o.o.

  Dotychczasowe doświadczenia we współpracy z firmą Fresh Office Poland są bardzo pozytywne. Obsługa i kontakt z kierownictwem oraz pracownikami firmy cechują się wysoką elastycznością i pełnym profesjonalizmem. Wszystkie świadczone usługi są wykonywane dokładnie i terminowo.

  Małgorzata NowińskaKnight Frank


  Firma sprzątająca - Katowice, Bytom, Sosnowiec, Chorzów, Gliwice


  Prowadzisz działalność w tych miastach? Pomożemy! Fresh Office to rzetelna firma sprzątająca zlokalizowana w Katowicach, która wspiera lokalnych przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu. Często działamy w tle, niezauważalnie dbając o czystość i bezpieczeństwo sanitarne pracowników. Realizujemy usługi na terenie Katowic, mamy również zadowolonych klientów w innych miastach. 

     Konrad KowalczykKonrad Kowalczyk
  08:03 24 Mar 23
  Usługi sprzątania przez firmę Fresh Facility Katowice są na najwyższym jakościowo poziomie. Polecam!
  Patryk KolanoPatryk Kolano
  21:59 04 Aug 21
  Dobrze przygotowana ekipa.
  Klaudia OrzechowskaKlaudia Orzechowska
  10:14 08 Jul 21
  Michał ZawadaMichał Zawada
  08:48 16 Dec 20
  Natalia NatulaNatalia Natula
  11:46 29 Oct 20
  Ok
  js_loader

  Arkadiusz Cholewa

  Opiekun Handlowy Fresh Facility
  +48 730 776 727


  Zamów darmową wycenę sprzątania


  Szczegóły oferty i wycena do 24h

   * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych Fresh Office Poland sp. z o.o. Czytaj więcej

   * - wymagane pola


   ZNAJDZIESZ NAS NA