Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Firmy sprzątające. Katowice dają wiele możliwości


Interesują Cię doświadczone firmy sprzątające? Opinie, z którymi się spotykasz, są sprzeczne? Poznaj ofertę FreshOffice - bezpłatnie wyceniamy świadczone przez nas usługi.

Jako właściciel firmy wiesz, jak istotna jest samodzielna, profesjonalna firma sprzątająca. Katowice to rozwijające się miasto, w którym większość poważnych marek działających na południu Polski posiada swoje biura. Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność z zakresu usług IT, porad prawnych, telekomunikacji czy innych - potrzebujesz reprezentatywnej siedziby. Nawet najlepiej zaprojektowane, ale nie wysprzątane biuro nie będzie robić odpowiedniego wrażenia na klientach, ale także pracownikach.


Katowice od lat stanowią jeden z najważniejszych ośrodków biznesowych Polski. Nic dziwnego zatem, że katowicki rynek nasycony jest firmami świadczącymi usługi z zakresu sprzątania. Rozglądając się za odpowiednią firmą dla siebie, z pewnością wpisywałeś w wyszukiwarkę frazy takie jak “firma sprzątająca Katowice” czy “firma sprzątająca Katowice cennik”. Z pewnością podchodzisz do swojej pracy poważnie, więc poświęciłeś sporo czasu i uwagi na przejrzenie ofert w internecie. Na tym etapie jednak możesz czuć się zagubiony - czy wiesz, czym się kierować przy wyborze firmy sprzątającej? Katowice, podobnie jak Kraków i Wrocław, oferują dużą różnorodność usług. O co powinieneś pytać rozmawiając z przedstawicielami poszczególnych firm?Profesjonalne firmy sprzątające. Cennik usług


Żadna profesjonalna firma sprzątająca nie udostępni na swojej stronie jednoznacznego cennika usług. Powód jest bardzo prosty: każda wycena tego typu prac powinna być dokonywana indywidualnie. Jeśli spotkałeś się z jasnym i przejrzystym cennikiem, jak w przypadku usług mechanika samochodowego lub abonamentu telefonicznego - prawdopodobnie nie był to cennik adekwatny do świadczonych usług. Przeważnie firmy sprzątające cennik swój kształtują w postaci przedziałów: “widełki” cenowe mogą być bardzo rozbieżne. Zachęcamy Cię do poświęcenia kilku minut swojego czasu i skontaktowania się z nami pod numerem telefonu +48 607 395 208 lub za pośrednictwem maila: katowice@freshoffice.eu. Wycenimy nasze usługi dostosowując je indywidualnie do Twoich potrzeb, a Ty będziesz miał komplet informacji przed podjęciem ostatecznej decyzji.


Firma sprzątająca - opinie są ważne


Jako przedsiębiorca doskonale wiesz, jak ważne są rekomendacje klientów. Pomagają w podjęciu decyzji innym osobom i zwiększają wiarygodność marki jako profesjonalisty. Jeśli interesują Cię opinie na temat FreshOffice, zajrzyj do zakładki z Rekomendacjami. Znajdziesz w niej informacje od klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować do tej pory lub z którymi w dalszym ciągu współpracujemy. Jesteśmy dumni, że wśród nich znajdują się marki znane i o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wycena usług FreshOffice


Wycena to najważniejszy element rozpoczynającej się współpracy. Jako klient dowiadujesz się, jakie są nasze możliwości i nie kupujesz przysłowiowego “kota w worku”. Wyceny dokonywane przez przedstawicieli FreshOffice są zupełnie bezpłatne. Jakich informacji będziemy potrzebować, aby udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje utrzymanie Twojego biura w czystości?

O jakie informacje będziemy Cię pytać?


  • powierzchnia Twojego biura
  • ilość pojedynczych gabinetów/biur
  • liczba pomieszczeń dodatkowych jak łazienki i kuchnie
  • orientacyjna ilość pracowników
  • oczekiwana częstotliwość sprzątania
  • interesujący Cię zakres sprzątania (oprócz bieżącego utrzymywania czystości, okresowe czyszczenie lodówek, mycie okien etc.)
  • rodzaj posadzki (panele, kafelki), nietypowe sposoby aranżacji wnętrz
  • lokalizacja

Jesteśmy zdania, że samo wpisanie w wyszukiwarkę frazy “firma sprzątająca katowice cennik” pozwoli na odnalezienie firm, które zajmują się sprzątaniem w Twoim mieście. Jednak już nie da Ci pełnego obrazu, jeśli chodzi o ceny takich usług.
Firma sprzątająca - Katowice, Kraków, Warszawa, Rzeszów, Wrocław


Twoja firma prężnie się rozwija i działasz w kilku większych miastach w Polsce? Świetnie, nasza także! Podpisując jedną umowę z FreshOffice możesz zagwarantować sobie czystość biur nie tylko w GOP, ale także pozostałych województwach. Sprawdź nas!Samodzielna firma sprzątająca - problem z głowy!


Utrzymanie biura w czystości to prawdziwe wyzwanie. Jeśli zdecydujesz się zatrudnić etatowego pracownika, do którego obowiązków będzie należało sprzątanie, możesz zyskać porządek. Ale czy zastanawiałeś się, jakim kosztem? Co w sytuacji, kiedy pracownik będzie niedysponowany lub będzie przebywać na urlopie? Czy posiadasz odpowiednie zaplecze gospodarcze pozwalające na przechowywanie środków czystości i sprzętu sprzątającego? Czy Twoi pracownicy administracyjni mają wolne moce przerobowe na to, aby dbać o zakup detergentów? I wreszcie - czy naprawdę masz chęć i czas nadzorować pracę kolejnego pracownika? Profesjonalna firma sprzątająca nie tylko zdejmie z Ciebie obowiązek nadzorowania bieżącej pracy osób sprzątających, ale także zajmie się zapewnieniem wszystkich środków czyszczących i dostarczeniem niezbędnych sprzętów, jak myjki ciśnieniowe, odkurzacze przemysłowe i inne. Sprzątanie po remoncie, wywabianie uciążliwych plam, a także sprzątanie w sytuacjach nagłych - wszystkie te sytuacje wymagają jedynie jednego telefonu. Przekonaj się, jakie to proste - zadzwoń do nas +48 607 395 208 lub napisz maila na adres katowice@freshoffice.eu.


Mamy nadzieję, że z naszymi radami łatwiej Ci będzie podjąć ostateczną decyzję. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!Katowice - kulturalna i gospodarcza stolica Śląska


GOP to jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Polsce. Katowice jednak już od dawna nie kojarzą się jedynie z górnictwem. To siedziba wielu poważnych firm o międzynarodowej renomie, specjalizujących się w usługach z zakresu IT, bankowości i księgowości. Katowice, obok Wrocławia i Krakowa, to obecnie najszybciej rozwijające się miasto w Polsce pod względem biznesowym - nic dziwnego, że wybrałeś to miejsce na siedzibę swojej firmy!Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * - wymagane pola