Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel


Interesuje Cię firma sprzątająca biura? Chorzów to miejsce prowadzonej przez Ciebie działalności? Doskonale się składa - renomowana firma FreshOffice rozpoczęła świadczenie swoich usług także i tutaj!

Na ogólnopolskim rynku funkcjonują bardzo zróżnicowane firmy sprzątające biura. Chorzów nie jest w tym względzie wyjątkiem. Przed wybraniem firmy sprzątającej warto wiedzieć, czym kierować się, aby wybrać firmę solidną, a jednocześnie nie nadwyrężającą budżetu.Jak firma sprzątająca biura wycenia swoje usługi?

We FreshOffice jakość świadczonych przez nas usług nie ulega negocjacjom - każdy obiekt sprzątamy rzetelnie, dokładnie i z dbałością o wszystkie zasady BHP. Jednak stawki za utrzymanie w czystości obiektów o podobnym metrażu mogą różnić się diametralnie - jest to związane między innymi z wystrojem tych przestrzeni, częstotliwością sprzątania, godzinami pracy. Z pewnością rozumiesz, że całkiem innego zaangażowania wymaga regularne czyszczenie wykładzin w często uczęszczanym przez klientów miejscu, niż odkurzanie paneli w biurze dostępnym jedynie dla pracowników.

Wyceniając nasze usługi, oprócz rodzaju posadzek, bierzemy pod uwagę ilość powierzchni szklanych, ilość pojedynczych pomieszczeń, ich charakter (sale szkoleniowe, gabinety, boksy, łazienki, pomieszczenia gospodarcze, kuchnie itp.). Istotne będą dla nas również Twoje dodatkowe oczekiwania dotyczące takich usług, jak regularne czyszczenie okien, sprzątanie lodówek, ciągów komunikacyjnych, wind i innych. Jesteśmy dla naszych klientów dostępni także w sytuacjach awaryjnych, np. przy konieczności posprzątania biura poza grafikiem ze względu na nieoczekiwane wydarzenia. Tego typu sytuacje mogą być ujęte w ramach abonamentu lub jako indywidualne zlecenie.

Firmy sprzątające biura - opinie


Każda marka posiadająca swoją stronę w internecie powinna dbać o to, aby pojawiły się na niej referencje od klientów - wyjątkiem od tej reguły nie są i firmy sprzątające biura. Opinie naszych klientów znajdziesz w tej zakładce - jak widzisz, nie mamy nic do ukrycia. Z przyjemnością możemy poinformować, że w portfolio naszych klientów znajdują się zarówno firmy prowadzące działalność od niedawna o lokalnym zasięgu, jak i ogólnopolskie o potwierdzonej renomie. 

Firmy sprzątające biura - cennik usług


Jeśli już od pewnego czasu poszukujesz firmy sprzątającej z pewnością już wiesz, że odnalezienie konkretnej informacji na temat kosztu sprzątania biura nie jest możliwe jedynie przez wpisanie w wyszukiwarkę frazy “firmy sprzątające biura cennik”. We FreshOffice wychodzimy z założenia, że solidnie wykonana wycena jest najlepszym sposobem do rozpoczęcia współpracy. Dlatego każdą zainteresowaną osobę zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu +48 607 395 208 lub poprzez adres katowice@freshfacility.pl. Nasz konsultant z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania, a dodatkowo zada Ci kilka standardowych pytań niezbędnych do stworzenia solidnej wyceny. Pamiętaj, że im lepiej poznamy Twoje oczekiwania, a także charakter obiektu, tym lepiej będziemy w stanie określić cenę świadczonych usług.
Firma sprzątająca biura czy indywidualny pracownik?


Coraz więcej polskich przedsiębiorców decyduje się na zatrudnienie zewnętrznej firmy do sprzątania biura. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, które przynosi same korzyści. Po pierwsze, firma taka odciąża pracowników administracyjnych z wszelkich kwestii logistycznych związanych z utrzymaniem biura w czystości, jak zakup detergentów czy konserwacja sprzętu czyszczącego. Po drugie, ekipy sprzątające nie przebywają na urlopie czy zwolnieniu lekarskim - po stronie firmy oddelegowującej swoich pracowników do sprzątania leży zorganizowanie ich pracy i ewentualnych zastępstw. W przypadku zatrudnienia pracownika na etat, którego obowiązkiem jest sprzątanie, w przypadku jego nieobecności pojawia się problem związany z wynajmem kogoś na czas urlopu czy zwolnienia lekarskiego. 

Jeśli chcesz poznać więcej korzyści związanych ze współpracą z FreshOffice, zachęcamy Cię do kontaktu pod numerem telefonu +48 607 395 208 lub wysłania maila na adres katowice@freshfacility.pl

 Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola