• Sprzątanie biur - Gliwice i inne większe miasta Śląska

    Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!


Kontrole czystości i wsparcie koordynatora

dostosowujemy godziny pracy do Ciebie

ochrona Twojej firmy - polisa OC do 1 mln

starannie dobrany i przeszkolony personel

Jako przedsiębiorcę z pewnością interesuje Cię sprzątanie biur. Gliwice są miastem, w którym prowadzisz swoją działalność? A może jeszcze posiadasz placówki w innych miastach Śląska? Jeśli tak - skontaktuj się z nami. FreshOffice ma dla Ciebie wyjątkową ofertę!


Czyste biura - wizytówka firmy


Coraz więcej większych i mniejszych przedsiębiorstw decyduje się na tzw. “zewnętrzne” sprzątanie biur. Gliwice nie są w tym względzie wyjątkiem. Outsourcingowanie usługi sprzątania jest ekonomicznym i efektywnym sposobem na utrzymanie czystości zarówno w siedzibie firmy, jak i jej placówkach. Zatrudnienie pracownika sprzątającego na etat wiąże się z ponoszeniem opłat związanych z utrzymaniem stanowiska pracy, ale także utrudnioną logistyką. Pracownikowi takiemu należy zapewnić odpowiednią ilość detergentów, wysokiej klasy sprzęt (który trzeba serwisować), a także należy uwzględnić konieczność organizowania zastępstwa na jego nieobecność w czasie urlopu czy zwolnienia lekarskiego. Sumarycznie koszty te wcale nie są niskie, a dodatkowo pracownik ten wypełnia najczęściej swoje obowiązki w trakcie godzin pracy biura, co może dezorganizować obowiązki pozostałych pracowników.Firma sprzątająca, taka jak FreshOffice, nie tylko jest elastyczna pod względem godzin pracy, ale także usuwa większość z problemów logistycznych związanych z utrzymaniem porządku. Pracując na swoim własnym sprzęcie i detergentach, nie potrzebujemy obarczać Cię kosztami ich przechowywania czy serwisowania, dlatego zbędne okazuje się pomieszczenie gospodarcze do tej pory przeznaczone na chemię i odkurzacze. Po drugie, zapewniamy Ci pomoc niemal zawsze i w każdej sytuacji awaryjnej: niezapowiedziana wizyta zarządu, wieczorna integracja pracowników, “wypadek” z kawą i wykładziną? Wszystkim możemy się zająć.

FreshOffice - więcej, niż zwykłe sprzątanie


Nasza marka ma wieloletnie doświadczenie na największych polskich rynkach: świadczymy swoje usługi w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie, Katowicach i wielu innych miastach Śląska. Sprzątamy nie tylko powierzchnie biurowe, ale także placówki edukacyjne i zdrowotne, wspólnoty mieszkaniowe, hotele. Dysponujemy sprzętem ułatwiającym szybkie i bezpieczne porządki poremontowe. Bez problemu możesz nam powierzyć nie tylko abonamentowe utrzymywanie w czystości Twojego obiektu, ale także jednorazowe gruntowne sprzątanie z praniem wykładzin, czyszczeniem elewacji i ciągów komunikacyjnych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 607 395 208 lub pisząc na adres: katowice@freshfacility.pl.

Sprzątanie biur - Gliwice. Cennik usług


Aby znaleźć odpowiedź na pytanie, ile należy zapłacić za utrzymanie porządku w biurze, nie wystarczy jedynie posłużenie się wyszukiwarką i wpisanie w nią frazy “sprzątanie biur gliwice cennik”. Profesjonalne firmy sprzątające, takie jak FreshOffice, nie podają konkretnych kwot, dopóki nie poznają podstawowych informacji na temat biura. Po pierwsze, bardzo istotna jest jego lokalizacja oraz metraż. Po drugie, ważna jest ilość i charakter pomieszczeń - jak wiele jest kuchni, łazienek, sal konferencyjnych, pojedynczych gabinetów. Dodatkowo przy wstępnej rozmowie konsultant z pewnością zapyta o rodzaj posadzek (panele, parkiety, wykładziny), czy niezbędne jest okresowe pranie wykładzin lub dywanów oraz jak wiele powierzchni szklanych znajduje się w obiekcie.

FreshOffice wykonuje wyceny solidnie i szybko, w dodatku zupełnie bezpłatnie. Tego typu wycena nie zobowiązuje Cię do podpisania umowy, za to daje Ci konkretne rozeznanie, czego możesz spodziewać się po świadczonych przez nas usługach. 

Jak znaleźć firmę do sprzątania biura w Gliwicach?


Internet jest sprawnym medium do wyszukiwania informacji kontaktowych, jednak w następnej kolejności zalecamy bezpośrednią (np. telefoniczną) rozmowę z przedstawicielem danej firmy. Tylko w ten sposób zyskuje się okazję do przekazania informacji na temat obiektu, uzyskania rzetelnych informacji na temat jakości świadczonych usług i wyceny. Zamów darmową wycenę sprzątania biura

Poznaj szczegóły naszej oferty

    * Fresh Office Poland Sp. z o.o., ul. Smolki 8/2, 30-513 Kraków, jest Administratorem Twoich danych osobowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda. Czytaj więcej

    * - wymagane pola